Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 71 z 130 1 2 69 70 71 72 73 129 130
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Witam,przewaznie czytam za firany, rzadko sie wypowiadam ale tez mnie rozj.. czy bardziej rozbawilo wejscje Rafala i straszenie Stefana banem za nie podanie screena. I co?jaka musi byc minimalna stawka na tym screene zeby nie musial byc zbanowany? do 100zl ba bo za malo? a jesli nie o stawke chodzi to na miejscu Stefana zagralbym to za 1 zl i wkleil ten scren, zeby gawiedz sie cieszyla. Stefek widac ze ma swoj styl i jak tu sporo osob potwierdzilo jest niegrozny,a mi sie wydaje ze pisze nawet bardziej dla humoru i lubie to poczytac. Kiedys byla akcja z tym benusiem ze chcial te typy niby za pieniasdze dawac to Stefek napisal ze sie tym brzydzi, i to jest normalne podejscje. Wiadomo ze jest tutaj luzna atmosfera i czepianie sie kogos o takie bzdety uwazam za dzieciniade, tak samo ze ktos pisze tu o skokach czy o autach. ja sie ciesze bo mam wszystkie tematy w jednym,nie musze po 100 forach skakac. 2 sprawa naprawde zauwazylem sporo uzytkownikow ktorzy zachowuja si ze tak powiem niegodnie ale nie bede oczywiscie kablowal, 3 sprawa dziwi mnie taka chec tutaj bycia na swoim niku, i walczenia jak o zycie o odbanowanie, jakby ktos mnie wyrzucil to trudno, dalej nprzeciez mozna spokojnie czytac zza firany

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Zdjęcia porno od dzisiaj też tylko swoje. A nie knagi, które wprawiają Pacyfka w kompleksy.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Higuan to ma przyspieszenie.
Jak ja ze skrzynią dorsza w ładowni.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,346
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,346
Likes: 11
Originally Posted by quincy
Originally Posted by laser
Ty Biczu nie wierzysz, że on to gra i wkurwiają Ciebie jego konfabulacje, a mnie wkurwia wklejanie zdjęć jedzenia, najczęściej z cudzych serwisów, a nie z własnego stołu. Ale nie sram ogniem i nie tupię nóżkami. Oczywiście mogę zwrócić uwagę temu komuś, ale jak oleje moją prośbę, to co zrobisz? Olejesz jego następny post. Szczerze polecam.

Mnie na przykład wkurwiają konfabulacje co szybsze Audi RS czy jakieś tam kurwa AMG czy inne brabusy. Wklej screena, że siedziałeś w takim aucie, pojechałeś takim na tor, pościgałeś się...

Następne tossed salady, tea baggingi, kobity plastiki z nogami do szyi...

Kotlety z najlepszyh krów na świecie...

Panowie i Panie. W tym temacie jest tyle "teoretycznego życia", że jeśli nawet Stefanowe zakłady są "teoretycznymi kuponami" to wtapiają się w klimat tego tematu.

Ja już kończę, bo zaraz Rafał się przypierdoli i będę musiał udowadniać, że już dwa miesiące nie oddałem hajsu złodziejskim bukom.

No tak Rafał sie przypierdoli. Nie grasz to po chuj sie wpierdalasz. Napisz o jedzeniu,ubraniu,butach,samochodach, wklej ładne miejsce gdzie byłes/jestes. Nie grasz no to sam wiesz co

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Warren
Burbona coś dawno nie było.....
Coś o nartach z Żoną wspominał

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501
Likes: 10
Originally Posted by quincy
Zdjęcia porno od dzisiaj też tylko swoje. A nie knagi, które wprawiają Pacyfka w kompleksy.
nie tylko pacyfka;(

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by quincy
Zdjęcia porno od dzisiaj też tylko swoje. A nie knagi, które wprawiają Pacyfka w kompleksy.
laugh

Ciężka niedziela na forum

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
W ramach rozluźnienia zapraszam przed telewizory. Canal + Sport i delektujemy się piłkarską ucztą w wykonaniu drużyn Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

Pozdrawiam

Wojciech Jagoda

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Dobra Panowie. Ja idę na kolację. Do miłego.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Warren
Burbona coś dawno nie było.....
Coś o nartach z Żoną wspominał
dzwonił do mnie w piątek ale byłem w innym stanie świadomości i nie dałem rady oddzwonić

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Warren
Burbona coś dawno nie było.....
Został zaszczuty w piątek przez N A H z Podlasia

Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Warren
Burbona coś dawno nie było.....
Coś o nartach z Żoną wspominał
ponoc widziano go Chamonix

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,346
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,346
Likes: 11
Originally Posted by quincy
Zdjęcia porno od dzisiaj też tylko swoje. A nie knagi, które wprawiają Pacyfka w kompleksy.


laugh laugh laugh

Dobre

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
PIPITA

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Warren
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Warren
Burbona coś dawno nie było.....
Coś o nartach z Żoną wspominał
dzwonił do mnie w piątek ale byłem w innym stanie świadomości i nie dałem rady oddzwonić
Ja oddzwonilem.nue był w Dobrej kondycji psychicznej...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Zamieszki na forum.
Higuan gol shocked

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
jak to

nowy trener fulham i

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by rymoholik
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Warren
Burbona coś dawno nie było.....
Coś o nartach z Żoną wspominał
ponoc widziano go Chamonix

Ja piszę rap w bobsleju w Shangri-La Wyjmujesz hajs z poduszki-Maison Margiela Ja nawet pusty nie byłbym pusty tu z tobą Clyde, podrzuć nam Bonnie Nie masz szans, na czworokąt Ty prowadzisz w parasolce BMW Ja siedzę obok w kabrioletach-Jimmy Choo Ja nawet goły i goły przy tobie byłbym sobą Bo nawet jointy pod woda, mogę jarać-z tobą

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by fechu
W ramach rozluźnienia zapraszam przed telewizory. Canal + Sport i delektujemy się piłkarską ucztą w wykonaniu drużyn Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

Pozdrawiam

Wojciech Jagoda

Wszyscy wrócą podwójnie podkurwieni za dwie godziny i trzeba będzie zamykać forum

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Od Szczecina do Opola każdy śpiewa Pogoń gola.
Pogoń gola Pogoń gola Oooo Pogoń gola.

Strona 71 z 130 1 2 69 70 71 72 73 129 130

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, aker, kamel, poozon), 2,533 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,331
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1