|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
Arka ostatniego gola Lechowi w Poznaniu strzeliła w 2006 roku Kura podsuwa dobre pomysły, bts @3,25  "chyba" ta łatwiejsza połowa już siedzi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Ten weekend w Bundeslidze: Nürnberg (ostatnie miejsce w tabeli): 34 532 widzów Stuttgart (trzecie miejsce od końca): 55 781 widzów
Ten weekend w ekstraklasie: Legia (mistrz, wicelider): 14 465 widzów Jagiellonia (wicemistrz, 3. miejsce): 7 162 widzów Nozna w Polsce to sport niszowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Ten weekend w Bundeslidze: Nürnberg (ostatnie miejsce w tabeli): 34 532 widzów Stuttgart (trzecie miejsce od końca): 55 781 widzów
Ten weekend w ekstraklasie: Legia (mistrz, wicelider): 14 465 widzów Jagiellonia (wicemistrz, 3. miejsce): 7 162 widzów Nozna w Polsce to sport niszowy. frekwencja w ekstraklasie jest żenująca!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Ten weekend w Bundeslidze: Nürnberg (ostatnie miejsce w tabeli): 34 532 widzów Stuttgart (trzecie miejsce od końca): 55 781 widzów
Ten weekend w ekstraklasie: Legia (mistrz, wicelider): 14 465 widzów Jagiellonia (wicemistrz, 3. miejsce): 7 162 widzów Nozna w Polsce to sport niszowy. W Polsce ci którzy się uważają za kibiców siedzą na forach i udają kibiców.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
Ten weekend w Bundeslidze: Nürnberg (ostatnie miejsce w tabeli): 34 532 widzów Stuttgart (trzecie miejsce od końca): 55 781 widzów
Ten weekend w ekstraklasie: Legia (mistrz, wicelider): 14 465 widzów Jagiellonia (wicemistrz, 3. miejsce): 7 162 widzów Nozna w Polsce to sport niszowy. frekwencja w ekstraklasie jest żenująca!!! no to teraz zadam niewygodnie pytanie... a kiedy oglądałeś na stadionie ostatni mecz najlepszej ligi świata?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Dobry mecz w Poznaniu. Szkoda, że nie poszedłem. już się pogodziłeś z zarządem i zaprzestałeś bojkotu? a skąd ten wniosek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Arka ostatniego gola Lechowi w Poznaniu strzeliła w 2006 roku Kura podsuwa dobre pomysły, bts @3,25  "chyba" ta łatwiejsza połowa już siedzi To się zobaczy psze Pana, to się zobaczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,694 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,694 Likes: 12 |
Jak te typy Stefana ? Tak wiem pytam bo nie chce mi sie przewijac iles tam stron tematu na telfonie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Ten weekend w Bundeslidze: Nürnberg (ostatnie miejsce w tabeli): 34 532 widzów Stuttgart (trzecie miejsce od końca): 55 781 widzów
Ten weekend w ekstraklasie: Legia (mistrz, wicelider): 14 465 widzów Jagiellonia (wicemistrz, 3. miejsce): 7 162 widzów Nozna w Polsce to sport niszowy. frekwencja w ekstraklasie jest żenująca!!! no to teraz zadam niewygodnie pytanie... a kiedy oglądałeś na stadionie ostatni mecz najlepszej ligi świata? najlepszej ligi swiata dawno ale 29 wrzesnia 2018 Widzew- Siarka Moje imieniny niezla najebka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
a kiedy oglądałeś na stadionie ostatni mecz najlepszej ligi świata? To ja sie pochwale: 95r lub 96r jak Rakow byl jeszcze w najwyzszej klasie rozgrywkowej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
Dobry mecz w Poznaniu. Szkoda, że nie poszedłem. już się pogodziłeś z zarządem i zaprzestałeś bojkotu? a skąd ten wniosek? wydawało mi się, że z rok temu stwierdziłeś, że nie podobają ci się działania zarządu więc nie chodzisz na mecze ale najwidoczniej tylko mi się wydawało
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
Jak te typy Stefana ? Tak wiem pytam bo nie chce mi sie przewijac iles tam stron tematu na telfonie  0:0 bylo ht
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
a kiedy oglądałeś na stadionie ostatni mecz najlepszej ligi świata? To ja sie pochwale: 95r lub 96r jak Rakow byl jeszcze w najwyzszej klasie rozgrywkowej. no to są spore szanse, że będzie okazja wyzerować licznik
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Dzis na National Geographic o 21:00 premiera filmu dokumentalnego, zdobywca tegorocznego Oscara - Free Solo.
Polecam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|