|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ciekawe czy Wojtek ma w ogóle do Kryspina numer telefonu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,508
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,508 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
awans Juve @4 za ostatniego kota  ja dzwonię po karetkę (mam -1 deawoo) Cr7 się obrazi jak mu powiem że wybrałeś Antułana a nie jego... ustalone izikesz CR7 wyjaśnił Januszowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Ronaldo to taki nasz Szymon Pawłowski w Sosnowcu.. oby nas utrzymał w Ekstraklasie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
Jak Michael Jordan, a nie te pizdy, ktore teraz graja w nba Za bardzo nie oglądam enbiej od lat, ale czasami sobie zerknę jakiś mecz. Tam teraz każde dotknięcie to faul, nie ma obrony, jakieś "ciśnienie" na zdobywanie seryjnie punktów, ja tam wolałem "tępą" koszykówkę Detroit z sezonu 2004 kiedy zdobywali mistrza, du SA. Pozmieniało się Bardziej Lakersi to wjebali, niz Pistons wygrali, no ale mistrza zdobyli. Tylko na Chicago zarywalem nocki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10 |
Wiecie co cieszę się że żyje w czasach gdzie gra taki ktoś jak Krystian No jest po prostu mega ultra zajebistym graczem a jak nie idzie to płacze jak mała dziewczynka jest prawdziwy w 10000 % wielokrotnie, jeszcze na starym forumie, walczyłem o niego z całą zgrają zwolenników boskiego Leona karłowatego... Krystyna do wszystkiego doszedł swoją ciężką pracą..dla mnie wzór pracowitości...szacunek na zawsze Brawo za dziś  A teraz Władek płacz, nie wstydź się... co za chamstwo na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,508
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,508 |
Ciekawe czy Wojtek ma w ogóle do Kryspina numer telefonu. myslisz ze krycha ma jeden tel?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
dobra.. ja znałem CR7, jak jeszcze nie był 7, grał w Sportingu i był AM/F R/L/C i miał 16 lat (CM/FM któryśtam)
ktoś go lepiej zna? grało się w Pro Evolution Soccer ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Ciekawe czy Wojtek ma w ogóle do Kryspina numer telefonu. nie wydaje mnie się
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Wiecie co cieszę się że żyje w czasach gdzie gra taki ktoś jak Krystian No jest po prostu mega ultra zajebistym graczem a jak nie idzie to płacze jak mała dziewczynka jest prawdziwy w 10000 % wielokrotnie, jeszcze na starym forumie, walczyłem o niego z całą zgrają zwolenników boskiego Leona karłowatego... Krystyna do wszystkiego doszedł swoją ciężką pracą..dla mnie wzór pracowitości...szacunek na zawsze Brawo za dziś  A teraz Władek płacz, nie wstydź się... co za chamstwo na forum A spierdalaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10 |
zdecydowanie, bez niego barca traci 50% a czym jest Real bez Crystiana..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
weź Fechmajster messi też jest kozak ale Kryspin jest lepszy Trzeba ich zamknąć w klatce i się wyjaśni. Pozdro Pacyf !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,586 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,586 Likes: 10 |
Bourbon we zadzwoń do weszło , potem ja
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ciekawe czy Wojtek ma w ogóle do Kryspina numer telefonu. myslisz ze krycha ma jeden tel? Wymienia codziennie jak podkomisarz Desperski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
nie przepadam za krystyna i jestem z obozu messiego ale trzeba przyznac ze dzis portugalczyk pokazal klase
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
dobra.. ja znałem CR7, jak jeszcze nie był 7, grał w Sportingu i był AM/F R/L/C i miał 16 lat (CM/FM któryśtam)
ktoś go lepiej zna? grało się w Pro Evolution Soccer ? jasne, ale pamiętam go z CHampionship managera albo FM'a .. już nie pamiętam co wtedy było... zresztą.. ja jestem taki rocznik i fanatyk FMa, to pamiętam Ronaldinho, Messiego itd. jak jeszcze po 16 lat chłopaki mieli i jakbym zadzwonił wtedy, toby do Zagłębia przeszli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Sensej dzwoń idzie wszystko odkręcić Powiedz że jednak przemyślałeś i bardziej od tego żeby Legia nie wygrała MP to chcesz żeby Jaga wygrała Bo jak nie to nie masz po co wracać do Białego ! i pozdrów M.PL
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
Łukasz widać, że podradowany, chyba dzisiaj przeprowadził skuteczną analizę matematyczną i przelicza pieniążki. No dziś tak! W końcu coś pykło!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
zdecydowanie, bez niego barca traci 50% a czym jest Real bez Crystiana.. Nieśmiało chaciłbym nadmienić, iż rzekomy Crystian gra w Juventusie z Turynu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10 |
już Ci Ty z przedmieścia, nowobogacki, zwolenniku karakana..na telefon, na priv i na tego no...łatsapa wrzucam życzenia...wiązankę !!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|