Sensej dzwoń idzie wszystko odkręcić Powiedz że jednak przemyślałeś i bardziej od tego żeby Legia nie wygrała MP to chcesz żeby Jaga wygrała Bo jak nie to nie masz po co wracać do Białego ! i pozdrów M.PL
niczym, patrząc na statystyki i osiągnięcia obu zawodników to są bardzo zbliżone, ciężko określić kto jest lepszy, dla mnie Messi jeszcze więcej wygra z farsą.
Żaden z Messi - Ronaldo nie jest ZDECYDOWANIE lepszy od drugiego i nie da się ocenić, kto jest lepszy.. będą decydowały osobiste preferencje i sympatie.. obaj są zajebiści po prostu i lepsi od pozostałych
tak, jak Kobe-Lebron (dla mnie Kobe lepszy, ale od razu będzie rząd tych, co się nie zgodzą)
Jak Michael Jordan, a nie te pizdy, ktore teraz graja w nba
Za bardzo nie oglądam enbiej od lat, ale czasami sobie zerknę jakiś mecz. Tam teraz każde dotknięcie to faul, nie ma obrony, jakieś "ciśnienie" na zdobywanie seryjnie punktów, ja tam wolałem "tępą" koszykówkę Detroit z sezonu 2004 kiedy zdobywali mistrza, du SA. Pozmieniało się
Bardziej Lakersi to wjebali, niz Pistons wygrali, no ale mistrza zdobyli. Tylko na Chicago zarywalem nocki.
I pamietne HEJ HEJ TU NBA dzis 1 mecz finalowy i intro .......
No, Panowie.. zaraz wchodzi na kort niemiecka maszyna do niszczenia marzeń numerów 1.. Techniczy geniusz, "swój Niemiec" i po prostu dobry chłopak.. Phillip... KOOOOOHLSCHREEEEIBEEEER!