|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Biczyk ogarnij się. Pisałem, że jakby Liga Mistrzów była prawdziwą Ligą Mistrzów to Real by w niej nie grał prawie wcale w 9statnich 10 latach. Kumasz to czy nie bardzo?  Kumam  a gdyby w Hiszpanii robili badania i nie pozwalali hodować piłkarzy na sterydach to co by się stało ?  Uuuu, trudne pytanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
taaa DSF i nasi tez kupywali ale chyba pozniej pobudka 4.00 i jazda zamiast na pierwsze 2 lekcje do podst to byki sie oglodalo pozniej przychodzila lekcja WF-u kazdy chcialbyc jak oni majkel ,skoti ,paxson,kerr ,rodman itd 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Ty mi lepiej Fechu napisz co Mesjasz osiągnął z kadrą Argentyny Wygrałby Mundial gdyby nie Higuain. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
 może w Chorzowie są.. sam byłem sceptykiem, ale spróbowałem i naprawdę dobre to to
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,779 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,779 Likes: 10 |
czutka x kurs x słabość do techniki Niemca, bo to naprawdę dobry tenisista zawsze walczył z najlepszymi, tylko się "obsrywał" ale po kursie około 10 warto myślę że powalczy - jestem prawie pewien - końcówki setów może być różnie  remis w tenisa ? a to nie wiedziałem..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Liga mistrzów to tylko jedna składowa, ile razy wygrał Laliga Messi z barcą ile Ronaldo z realem? deklasacja. Liga Mistrzów jak sama nazwa wskazuje to LIGA MISTRZÓW a BBVA to popierdółka 4 zespoły i piach co tu porównywać no tak Ronadlo ma o jedną wygraną w Lidze mistrzów to znaczy że jest lepsze bez wątpienia, nie ważne że ma ogólnie mniej pucharów, bramek i asyst, mimo tego że jest starszy i dłużej gra, weźcie wy ludzie myślcie racjonalnie czasami. A co lepsze BMW czy Audi?????? z tego co ja pamiętam to ja pisałem że na porównywalnym poziomie są te dwie marki i nadal tak twierdze, jeśli chodzi o mercedesa to generalnie oczywiście że jest to klasa wyżej niż Audi i Bmw.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ty mi lepiej Fechu napisz co Mesjasz osiągnął z kadrą Argentyny Wygrałby Mundial gdyby nie Higuain.   Pipita dopiero w Londynie pokaże swoje umiejętności Za rok majster murowany no i teraz liga europa na miękko
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
burbon, jaki kurde remis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,779 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,779 Likes: 10 |
pudło!... 4 x Żywiec w Żabce + Soplica 0.2l cytrynowa z nutą miodu.. i jeszcze mam  ..ale też wstałem dziś o 4:00 rano, więc trochę słaby człowiek... byle dotrwać do Kohlschreibera i w godzinkę załatwi DjokoCzokoLoko A nie ma takich z nutą Nawłoci??  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Biczyk ogarnij się. Pisałem, że jakby Liga Mistrzów była prawdziwą Ligą Mistrzów to Real by w niej nie grał prawie wcale w 9statnich 10 latach. Kumasz to czy nie bardzo?  Ty chamie, Ty Odczep się Ty zboczencu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
Sensej to prawda, że Tazen woli mistrza dla Legii niż dla Lechii?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
pudło!... 4 x Żywiec w Żabce + Soplica 0.2l cytrynowa z nutą miodu.. i jeszcze mam  ..ale też wstałem dziś o 4:00 rano, więc trochę słaby człowiek... byle dotrwać do Kohlschreibera i w godzinkę załatwi DjokoCzokoLoko A nie ma takich z nutą Nawłoci?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Sensei, Holenderka gotuje dobre zupy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
Wlasnie chodzi o to, ze wczesniej shark. Transmisje w piatek po poludniu, w zasadzie retransmisje z vhs, ktora leciala do polski. Live to jest teraz ten kretyn michalowicz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,779 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,779 Likes: 10 |
burbon, jaki kurde remis? czutka x kurs x słabość do techniki Niemca, bo to naprawdę dobry tenisista zawsze walczył z najlepszymi, tylko się "obsrywał" ale po kursie około 10 warto myślę że powalczy - jestem prawie pewien - końcówki setów może być różnie  remis w tenisa ? a to nie wiedziałem.. a to co ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Jaka akcja od 1:35 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
Gramy +5,5 gema na naszego brata Niemca @2,08! I niech się dzieje co chce!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
burbon, jaki kurde remis? X
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Z Fecha większy harpagan, Biczu oszczędny w ciosach, ale bardzo skuteczny.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|