|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
super by było jakby nash jebneło pingwiny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603 Likes: 10 |
Wichniar trochę nagrany na filmikach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
dobrze że jest późno to mnie nikt nie pogoni na qc hokej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603 Likes: 10 |
Jest trochę służbistów na forum...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
z zalogowanej ekipy raczej wszyscy sztywni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
NAH już śpi pijany  coś czuje że Jankesi wymęczą 1-0 Gyasi Zardes
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Gdyby Igą Świątek wzięłaby ślub z Piątkiem, nazwałaby się Świątek Piątek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDQ5NDgwNTUyMTIwMDpASLKfBwLTiN%2BWgHg%3D&preview=hide_code&live=0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI5NDgwODI4ODkwMDpUXu%2B%2FAsLK04tT96M%3D&preview=hide_code&live=0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
1. Wymyślony przez jednego z użytkowników serwisu Wykop news o zainteresowaniu działaczy AC Milan Kamilem Grosickim sprawił, że o sprawie napisały włoskie media. Co gorsza, dały się nabrać.
2. Komisja Ligi zdyskwalifikowała Portugalczyka Cafu na trzy spotkania oraz kwotę 15 tys. zł za oplucie (czy też jego próbę) rywala podczas meczu Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław.
3. Poza piłkarzem Legii Komisja Ligi ukarała także pięć klubów za zachowanie ich kibiców podczas minionej kolejki. Chodzi o Lechię Gdańsk, Zagłębie Lubin, Wisłę Kraków, Śląsk Wrocław oraz Cracovię.
4. Według Przeglądu Sportowego pomocnik Śląska Wrocław Mateusz Radecki z powodu kontuzji kolana może pauzować nawet do końca bieżącego sezonu.
5. Skrzydłowy drugoligowego tureckiego klubu Adana Demirspor Kulubu Jakub Kosecki (na zdj) zerwał więzadło w kostce i będzie pauzował do końca obecnego sezonu.
6. Napastnik warszawskiej Legii Sandro Kulenovic został powołany na zgrupowanie młodzieżowej kadry Chorwacji.
7. Z informacji Piotra Kamienieckiego wynika, iż Prokuratura Okręgowa w Warszawie oskarżyła burmistrza dzielnicy Śródmieście Krzysztofa Czubaszka o przekroczenie uprawień i działaniem a szkodę warszawskiej Legii w kwestii podatku od nieruchomości przy ul. Łazienkowskiej w 2012 roku.
8. Kadra Polski U19 zremisowała bezbramkowo z rówieśnikami z Francji w pierwszym spotkaniu drugiej rundy turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Europy.
9. Golkiper Escoli Varsovia Żan-Luk Leban wystąpił w przegranym 1:2 spotkaniu reprezentacji Słowenii U17 z Islandią U17 w ramach eliminacji do mistrzostw Europy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
kurła zjadłby kebsa ale troszkę późno ![[Linked Image from i.ytimg.com]](https://i.ytimg.com/vi/v5SpRW6x0MM/maxresdefault.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603 Likes: 10 |
Właśnie krupnik podgrzałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
wczoraj miałem krupnik dziś grochówka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
dobrze że już mnie ta angina odpuszcza to wyskoczę w ciągu dnia na vieta albo do turasa ale melanż piątkowy odpuszczam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603 Likes: 10 |
No to lipa, burbix ma bawić w Wawie;)
|
|
|
Link skopiowany do schowka