|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
Cracovia hokej ładnie zaczeli GERO wez mi czaruj gola goricy bos tak wyczarowal ze 0-1 bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
pozwol ze ja wybiore i ty podasz tyle samo pasuje raz sie mozesz podporzadkowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
tylko ft gorica na 0 to w teplicach beda strzelac i 0-22222 szarki ej tyyyy overowcu zamiast 1.5ov to gol gosp 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Witam, parę słów od chudego odnośnie derbów 3miasta
Bez owijania w bawełnę i pierdolenia że to derby które rządzą się swoimi prawami itd. itp. dziś w Gdyni Lechia przejedzie się jak po przysłowiowej burej suce. W Arce wewnątrz drużyny mega kwas, najważniejsi gracze obrażeni na klub z powodu braku zgody na transfery w egzotyczne kraje, brak osoby która "wstrząsa" szatnią, brak w kadrze meczowej ważnego dla planu gry Zarandii no i trener idiota który cały czas myśli że to on wszystko dobrze robi tylko wiatr wieje nie z tej strony.
Jest dramat w Arce i myślę że po dzisiejszym meczu dojdzie do sytuacji o których każdy kibic kochający swoją drużynę nie jest w stanie nawet przez myśl przepuścić.
Jak dla mnie: Lechia -1 , karny/czerwo w meczu jak najbardziej do grania
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
pozwol ze ja wybiore i ty podasz tyle samo pasuje raz sie mozesz podporzadkowac  Proste! KEMPPAINEN & HARTIKAINENPozdrawiają! UFA IDZIE NA MISTRZA!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
[quote=SHARKS]niech to h.....strzeli czerwo  szczelom[/ dołaczasz na lawke gdzie smuda i pinto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Witam, parę słów od chudego odnośnie derbów 3miasta
Bez owijania w bawełnę i pierdolenia że to derby które rządzą się swoimi prawami itd. itp. dziś w Gdyni Lechia przejedzie się jak po przysłowiowej burej suce. W Arce wewnątrz drużyny mega kwas, najważniejsi gracze obrażeni na klub z powodu braku zgody na transfery w egzotyczne kraje, brak osoby która "wstrząsa" szatnią, brak w kadrze meczowej ważnego dla planu gry Zarandii no i trener idiota który cały czas myśli że to on wszystko dobrze robi tylko wiatr wieje nie z tej strony.
Jest dramat w Arce i myślę że po dzisiejszym meczu dojdzie do sytuacji o których każdy kibic kochający swoją drużynę nie jest w stanie nawet przez myśl przepuścić.
Jak dla mnie: Lechia -1 , karny/czerwo w meczu jak najbardziej do grania Siepaszzzzzzzzzzz Kiedy ślub ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Biczyk, ja w żadne śluby nie wchodzę choćbym miał pewność że będzie mi z nią dobrze do końca moich dni. Mnie to nie potrzebne.
Póki co jestem tak zajarany życiem....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
warren ide szukac kanadyjek  zapodam a ty po mnie jak nie problem to jak wybiore tego co ty chcesz daj innego (wiesz ze ja tak robilem) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
 mimo czerwieni byly okazje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
@BKS - oglądałeś wywiad z chuliganem ze Zbychem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
warren ide szukac kanadyjek  zapodam a ty po mnie jak nie problem to jak wybiore tego co ty chcesz daj innego (wiesz ze ja tak robilem)  Pasuje Szarki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczyk, ja w żadne śluby nie wchodzę choćbym miał pewność że będzie mi z nią dobrze do końca moich dni. Mnie to nie potrzebne.
Póki co jestem tak zajarany życiem.... Wiosna w sercu  Oby jak najdłużej Chudini !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
szkoda że tak ważny mecz w tygodniu bo człek by zalał robaka z 2-3 dni i ból rozszedł by się po kościach a tak jutro drwiny w robocie ze strony betonów czas ruszać na stadion, miłego wieczoru Paniska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
CRAXAAAAAAAAAAA11111111111111
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
 mimo czerwieni byly okazje przyjeb galate sa w takim gazie ze glowa boli rozpier... wszystkich a tu chyba semi (2 mecze) ale u siebie musza zaliczke zrobic
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
[quote=SHARKS]niech to h.....strzeli czerwo  szczelom[/ dołaczasz na lawke gdzie smuda i pinto  nie przewidziałem, że wiatr bedzie z zachodu i wilgotność mocno skoczy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
Craxa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jutro blokada Centrum #Warszawa przez 8 godzin ⛔️⛔️⛔️#rolnicy @kolodziejczak_m #AGROunia : „W ten jeden dzień symbolicznie pokażemy, jak wyglada życie rolnika który jest odcięty od rynku. Z góry przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zrozumienie” @RadioZET_NEWS
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
szkoda, że nie wpadło już przy pierwszym strzale tylko z dobitki
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|