Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 80 1 2 3 4 5 6 7 79 80
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Originally Posted by geronimo
Cracovia hokej ładnie zaczeli


GERO wez mi czaruj gola goricy bos tak wyczarowal ze 0-1 bedzie wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Originally Posted by Warren
i jeszcze takie coś
https://www.sts.pl/pl/user/?action=...ll=1&ticket_index=1&fullticket=1

nie boczkiem
właśnie żem wrócił z fabryki

zaraz kombinuje kanadyjskich

ilu mam dziś podawać ? dziś 10 spotkań ENHAEL


pozwol ze ja wybiore i ty podasz tyle samo pasuje
raz sie mozesz podporzadkowac grin

Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
tylko ft gorica na 0 to w teplicach beda strzelac

i 0-22222 szarki ej tyyyy overowcu zamiast 1.5ov to gol gosp mad

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Witam, parę słów od chudego odnośnie derbów 3miasta

Bez owijania w bawełnę i pierdolenia że to derby które rządzą się swoimi prawami itd. itp. dziś w Gdyni Lechia przejedzie się jak po przysłowiowej burej suce. W Arce wewnątrz drużyny mega kwas, najważniejsi gracze obrażeni na klub z powodu braku zgody na transfery w egzotyczne kraje, brak osoby która "wstrząsa" szatnią, brak w kadrze meczowej ważnego dla planu gry Zarandii no i trener idiota który cały czas myśli że to on wszystko dobrze robi tylko wiatr wieje nie z tej strony.

Jest dramat w Arce i myślę że po dzisiejszym meczu dojdzie do sytuacji o których każdy kibic kochający swoją drużynę nie jest w stanie nawet przez myśl przepuścić.

Jak dla mnie: Lechia -1 , karny/czerwo w meczu jak najbardziej do grania

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by SHARKS
Originally Posted by Warren
i jeszcze takie coś
https://www.sts.pl/pl/user/?action=...ll=1&ticket_index=1&fullticket=1

nie boczkiem
właśnie żem wrócił z fabryki

zaraz kombinuje kanadyjskich

ilu mam dziś podawać ? dziś 10 spotkań ENHAEL


pozwol ze ja wybiore i ty podasz tyle samo pasuje
raz sie mozesz podporzadkowac grin
Proste!

KEMPPAINEN
&
HARTIKAINEN

Pozdrawiają!
UFA IDZIE NA MISTRZA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Originally Posted by czuczu1910
[quote=SHARKS]niech to h.....strzeli czerwo puke
szczelom[/


dołaczasz na lawke gdzie smuda i pinto grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by chudy
Witam, parę słów od chudego odnośnie derbów 3miasta

Bez owijania w bawełnę i pierdolenia że to derby które rządzą się swoimi prawami itd. itp. dziś w Gdyni Lechia przejedzie się jak po przysłowiowej burej suce. W Arce wewnątrz drużyny mega kwas, najważniejsi gracze obrażeni na klub z powodu braku zgody na transfery w egzotyczne kraje, brak osoby która "wstrząsa" szatnią, brak w kadrze meczowej ważnego dla planu gry Zarandii no i trener idiota który cały czas myśli że to on wszystko dobrze robi tylko wiatr wieje nie z tej strony.

Jest dramat w Arce i myślę że po dzisiejszym meczu dojdzie do sytuacji o których każdy kibic kochający swoją drużynę nie jest w stanie nawet przez myśl przepuścić.

Jak dla mnie: Lechia -1 , karny/czerwo w meczu jak najbardziej do grania
Siepaszzzzzzzzzzz
Kiedy ślub ? smile

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Biczyk, ja w żadne śluby nie wchodzę choćbym miał pewność że będzie mi z nią dobrze do końca moich dni. Mnie to nie potrzebne.

Póki co jestem tak zajarany życiem....

Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
warren ide szukac kanadyjek grin zapodam a ty po mnie
jak nie problem to jak wybiore tego co ty chcesz daj innego
(wiesz ze ja tak robilem) piwo

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Originally Posted by czuczu1910
Gorica po bts

@2,32
blush mimo czerwieni byly okazje

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
@BKS - oglądałeś wywiad z chuliganem ze Zbychem ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by SHARKS
warren ide szukac kanadyjek grin zapodam a ty po mnie
jak nie problem to jak wybiore tego co ty chcesz daj innego
(wiesz ze ja tak robilem) piwo
Pasuje Szarki toast

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by chudy
Biczyk, ja w żadne śluby nie wchodzę choćbym miał pewność że będzie mi z nią dobrze do końca moich dni. Mnie to nie potrzebne.

Póki co jestem tak zajarany życiem....
Wiosna w sercu toast
Oby jak najdłużej Chudini !

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
szkoda że tak ważny mecz w tygodniu bo człek by zalał robaka z 2-3 dni i ból rozszedł by się po kościach a tak jutro drwiny w robocie ze strony betonów

czas ruszać na stadion, miłego wieczoru Paniska piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
CRAXAAAAAAAAAAA11111111111111

Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Originally Posted by czuczu1910
Originally Posted by czuczu1910
Gorica po bts

@2,32
blush mimo czerwieni byly okazje


przyjeb galate sa w takim gazie ze glowa boli rozpier... wszystkich
a tu chyba semi (2 mecze) ale u siebie musza zaliczke zrobic

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Originally Posted by SHARKS
Originally Posted by czuczu1910
[quote=SHARKS]niech to h.....strzeli czerwo puke
szczelom[/


dołaczasz na lawke gdzie smuda i pinto grin
nie przewidziałem, że wiatr bedzie z zachodu i wilgotność mocno skoczy

Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Craxa aplauz

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Jutro blokada Centrum #Warszawa przez 8 godzin ⛔️⛔️⛔️#rolnicy @kolodziejczak_m #AGROunia : „W ten jeden dzień symbolicznie pokażemy, jak wyglada życie rolnika który jest odcięty od rynku. Z góry przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zrozumienie” @RadioZET_NEWS

Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
szkoda, że nie wpadło już przy pierwszym strzale tylko z dobitki

Strona 5 z 80 1 2 3 4 5 6 7 79 80

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, betowiec, kamel, wHiTe_StAr, forty), 2,736 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,470
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1