|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Dzien dobry Ekipie Tego to się kurwa nie spodziewałem ! A widzisz jak życie zaskakuje Nie wiem po co im trener w takim wypadku. Dać im Pacyfka za 10k i będzie to samo grane ! jakie kurwa takie samo granie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
a z drugiej strony dwie drużyny fundują sobie przedwczesne wakacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Dzien dobry Ekipie Tego to się kurwa nie spodziewałem ! A widzisz jak życie zaskakuje Nie wiem po co im trener w takim wypadku. Dać im Pacyfka za 10k i będzie to samo grane ! jakie kurwa takie samo granie ? ... że tak samo słabo będą grali
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
a z drugiej strony dwie drużyny fundują sobie przedwczesne wakacje wchodząc do ósemki jeszcze lepsze można mieć wakacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
ale jakby Lechia tak zdobyła puchar to 4 pozycja daje puchary,no nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Siemanko. Mam pytanie odnośnie zakupu biletów na mecz Wisły z Piastem który odbędzie się w sobotę. Znajomi Holendrzy chcą lecieć na ten mecz i zobaczyć mecz ze stadionu. W tym celu muszę im jakoś załatwić bilety. Czy któryś ze Sharks-ów pomoże to ogarnąć? Zgóry dzięki. PS. Dodam że chodzi o 9 biletów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
ale jakby Lechia tak zdobyła puchar to 4 pozycja daje puchary,no nie? Tak
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,368 |
Siemanko. Mam pytanie odnośnie zakupu biletów na mecz Wisły z Piastem który odbędzie się w sobotę. Znajomi Holendrzy chcą lecieć na ten mecz i zobaczyć mecz ze stadionu. W tym celu muszę im jakoś załatwić bilety. Czy któryś ze Sharks-ów pomoże to ogarnąć? Zgóry dzięki. PS. Dodam że chodzi o 9 biletów. wszystko przez neta załatwisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
my tu gadu gadu a bayern 1-2 z heidenheim  bez lewego grają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Siemanko. Mam pytanie odnośnie zakupu biletów na mecz Wisły z Piastem który odbędzie się w sobotę. Znajomi Holendrzy chcą lecieć na ten mecz i zobaczyć mecz ze stadionu. W tym celu muszę im jakoś załatwić bilety. Czy któryś ze Sharks-ów pomoże to ogarnąć? Zgóry dzięki. PS. Dodam że chodzi o 9 biletów. wszystko przez neta załatwisz Przez oficjalną stronę? Czy jakoś inaczej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
my tu gadu gadu a bayern 1-2 z heidenheim  bez lewego grają I z czerwoną
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Lewy się skończył, nawet nie załapał się do składu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Napoli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Pacyfek żyjesz Pytanie zadałem
Fechu to 9brazony to rozumiem że nie odpowiada
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,019 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,019 Likes: 19 |
Siemanko. Mam pytanie odnośnie zakupu biletów na mecz Wisły z Piastem który odbędzie się w sobotę. Znajomi Holendrzy chcą lecieć na ten mecz i zobaczyć mecz ze stadionu. W tym celu muszę im jakoś załatwić bilety. Czy któryś ze Sharks-ów pomoże to ogarnąć? Zgóry dzięki. PS. Dodam że chodzi o 9 biletów. wszystko przez neta załatwisz Przez oficjalną stronę? Czy jakoś inaczej? https://bilety.wisla.krakow.pl/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Siemanko. Mam pytanie odnośnie zakupu biletów na mecz Wisły z Piastem który odbędzie się w sobotę. Znajomi Holendrzy chcą lecieć na ten mecz i zobaczyć mecz ze stadionu. W tym celu muszę im jakoś załatwić bilety. Czy któryś ze Sharks-ów pomoże to ogarnąć? Zgóry dzięki. PS. Dodam że chodzi o 9 biletów. wszystko przez neta załatwisz Przez oficjalną stronę? Czy jakoś inaczej? Tylko jak przez neta, to każdy z osobna musiałby założyć konto na stronie. https://bilety.wisla.krakow.pl/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,368 |
Siemanko. Mam pytanie odnośnie zakupu biletów na mecz Wisły z Piastem który odbędzie się w sobotę. Znajomi Holendrzy chcą lecieć na ten mecz i zobaczyć mecz ze stadionu. W tym celu muszę im jakoś załatwić bilety. Czy któryś ze Sharks-ów pomoże to ogarnąć? Zgóry dzięki. PS. Dodam że chodzi o 9 biletów. wszystko przez neta załatwisz Przez oficjalną stronę? Czy jakoś inaczej? normalną oficjalną, mamy XXI wiek
|
|
|
Link skopiowany do schowka