|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
rafal jesli Ty za to odpowiadasz to zejdz ze sceny poprostu, a jak nie Ty to poprostu wywal tego co za to odpowiada, pol roku, 867 kont, litosci, nawet w betonie pewnie tak mysla tylko boją sie wychylac  Ja to mam akurat z tym najmniej wspolnego no to kto za to odpowiada ? to jakas tajemnica ? żadna tam kurwa tajemnica...rozwiąż rebusa... a fe termomix
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
Biczyk jak wstanie
to zobaczy jakie piekne wyniki Nie wiem czy Biczu czy Fechu pierwszy wstanie, bo śpią jak susły! ![[Linked Image from i.ytimg.com]](https://i.ytimg.com/vi/Uhbpu9YiyXM/maxresdefault.jpg) kucharzmix, ładny czarny ałt fit
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
za małolata miałem identyczną katane
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
no to lecimy Legia - Jaga over 5,5 @20  6-0 to nie wygrają  a szkoda bo było realne 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
no to lecimy Legia - Jaga over 5,5 @20  6-0 to nie wygrają  a szkoda bo było realne  fakt
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
ja widze tą sytuacje na forum tak, jesli rafal za to nie odpowiada to osoba odpowiadająca za to to jakis kumpel i rafalowi glupio powiedziec ze sie poprostu nie nadaje do tego a ta osoba nie ma honoru sama zrezygnowac i nie ma jak wyjsc z tej sytuacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
quincy zarobas u ciebie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
za małolata miałem identyczną katane teraz chyba znowu takie w modzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
quincy zarobas u ciebie ? Tak. Nic nie grałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
ja widze tą sytuacje na forum tak, jesli rafal za to nie odpowiada to osoba odpowiadająca za to to jakis kumpel i rafalowi glupio powiedziec ze sie poprostu nie nadaje do tego a ta osoba nie ma honoru sama zrezygnowac i nie ma jak wyjsc z tej sytuacji nie pierdol...pokaż kwit !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ale że Biczowi nikt fajek nie zajebał tylko sobie tak na kanapie leżą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
za małolata miałem identyczną katane teraz chyba znowu takie w modzie dokładnie tak jest !!! młodemu taką musiałem kupić ostatnio...dekatyzowana niby i stefan od środka sztuczny..darmo nie była, kurwa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,599 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,599 Likes: 11 |
ja widze tą sytuacje na forum tak, jesli rafal za to nie odpowiada to osoba odpowiadająca za to to jakis kumpel i rafalowi glupio powiedziec ze sie poprostu nie nadaje do tego a ta osoba nie ma honoru sama zrezygnowac i nie ma jak wyjsc z tej sytuacji  Ty to masz fantazje tak jak te Twoje screeny. Jedyna osoba która za to odpowiada i decyduje to Conrad No cóż musisz usunąć wlasciciela forum . Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
Ale że Biczowi nikt fajek nie zajebał tylko sobie tak na kanapie leżą. tam o pewnie same kiepy do resajklingu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
Ale że Biczowi nikt fajek nie zajebał tylko sobie tak na kanapie leżą. Hook robił zdjęcie...doktór, mądry człowiek, to nie pali
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
od lat powtarzam tylko swoi ludzie
piłka to naprawdę prosta gra
a każdy chce mieć z tzw nazwiskiem za gruby szmal
po co pytam się
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Ale że Biczowi nikt fajek nie zajebał tylko sobie tak na kanapie leżą. Hook robił zdjęcie...doktór, mądry człowiek, to nie pali tylko głupa czasem, ale fajek bez szans
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
ja widze tą sytuacje na forum tak, jesli rafal za to nie odpowiada to osoba odpowiadająca za to to jakis kumpel i rafalowi glupio powiedziec ze sie poprostu nie nadaje do tego a ta osoba nie ma honoru sama zrezygnowac i nie ma jak wyjsc z tej sytuacji  Ty to masz fantazje tak jak te Twoje screeny. Jedyna osoba która za to odpowiada i decyduje to Conrad No cóż musisz usunąć wlasciciela forum . Powodzenia juz to widze jak wlasciciel dzin w dzien walczy z benkiem, zlecil komus tą robotę tylko ze ta osoba sie do tego nie nadaje i ta osoba jest do wywalenia, osoba ta siedzi w betonie i kazdemu glupio dac znac conradowi o tym a on zaglada tu pewnie raz na msc i nie wie co sie dzieje, nawet nikt nie chce napisac kto to jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Stefan a co Rafał ma do zakładania kont przez psychicznego?
może dać bana dopiero jak napisze i tak robi jak jest na forum
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|