ja widze tą sytuacje na forum tak, jesli rafal za to nie odpowiada to osoba odpowiadająca za to to jakis kumpel i rafalowi glupio powiedziec ze sie poprostu nie nadaje do tego a ta osoba nie ma honoru sama zrezygnowac i nie ma jak wyjsc z tej sytuacji
Ty to masz fantazje tak jak te Twoje screeny.
Jedyna osoba która za to odpowiada i decyduje to Conrad
No cóż musisz usunąć wlasciciela forum . Powodzenia
juz to widze jak wlasciciel dzin w dzien walczy z benkiem, zlecil komus tą robotę tylko ze ta osoba sie do tego nie nadaje i ta osoba jest do wywalenia, osoba ta siedzi w betonie i kazdemu glupio dac znac conradowi o tym a on zaglada tu pewnie raz na msc i nie wie co sie dzieje, nawet nikt nie chce napisac kto to jest
Stefan a co Rafał ma do zakładania kont przez psychicznego?
może dać bana dopiero jak napisze i tak robi jak jest na forum
wystarczy zablokowac benka emaila ktorymi zaklada konta, myslisz ze zalozyl 867 nowych emaili ?
pacyfek Ty jestes tu nielicznych ze szczerych, powiedz kto za to opdowiada tutaj ? kto dzien w dzien kasuje posty benka przez pol roku i jemu ta zabawa sie nei nudzi ?
Stefan a co Rafał ma do zakładania kont przez psychicznego?
może dać bana dopiero jak napisze i tak robi jak jest na forum
wystarczy zablokowac benka emaila ktorymi zaklada konta, myslisz ze zalozyl 867 nowych emaili ?
pacyfek Ty jestes tu nielicznych ze szczerych, powiedz kto za to opdowiada tutaj ? kto dzien w dzien kasuje posty benka przez pol roku i jemu ta zabawa sie nei nudzi ?
Stefan a co Rafał ma do zakładania kont przez psychicznego?
może dać bana dopiero jak napisze i tak robi jak jest na forum
wystarczy zablokowac benka emaila ktorymi zaklada konta, myslisz ze zalozyl 867 nowych emaili ?
pacyfek Ty jestes tu nielicznych ze szczerych, powiedz kto za to opdowiada tutaj ? kto dzien w dzien kasuje posty benka przez pol roku i jemu ta zabawa sie nei nudzi ?
a mi się wydaję że stefix i gwestefan to ta sama osoba
Stefan a co Rafał ma do zakładania kont przez psychicznego?
może dać bana dopiero jak napisze i tak robi jak jest na forum
wystarczy zablokowac benka emaila ktorymi zaklada konta, myslisz ze zalozyl 867 nowych emaili ?
pacyfek Ty jestes tu nielicznych ze szczerych, powiedz kto za to opdowiada tutaj ? kto dzien w dzien kasuje posty benka przez pol roku i jemu ta zabawa sie nei nudzi ?
Rafał Ci już wyjaśnił odpuść chłopie że zacytuje klasyka możesz tu być ale weż nie pierdol