Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 89 z 98 1 2 87 88 89 90 91 97 98
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Originally Posted by SHARKS
okres BETO 20-40lat 2 x mi szybciej zlecial niz szczeniackie
lata do 18-ki ale to tylko takie wrazenie
master potwierdzi smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Właśnie Master by się przydał do konsultacji o ufc

Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Originally Posted by TEO
Originally Posted by SHARKS
okres BETO 20-40lat 2 x mi szybciej zlecial niz szczeniackie
lata do 18-ki ale to tylko takie wrazenie
Szarkan to chyba nie tylko Tobie grin
A co będzie dalej shocked


haha meczarnia poki co do 65 roku (chyba ze urwe ta tasme na 20baniek) pozniej fotelik kapcie i jazda z bukiem laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by SHARKS
Originally Posted by TEO
Originally Posted by SHARKS
okres BETO 20-40lat 2 x mi szybciej zlecial niz szczeniackie
lata do 18-ki ale to tylko takie wrazenie
Szarkan to chyba nie tylko Tobie grin
A co będzie dalej shocked


haha meczarnia poki co do 65 roku (chyba ze urwe ta tasme na 20baniek) pozniej fotelik kapcie i jazda z bukiem laugh
Trza jeszcze dożyć smile

Dołączył: May 2001
Posty: 24,214
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,214
Likes: 9
Originally Posted by SHARKS
okres BETO 20-40lat 2 x mi szybciej zlecial niz szczeniackie
lata do 18-ki ale to tylko takie wrazenie
bo im czlowiek starszy tym szybciej czas mija, w sensie inne odczucie czasu niz u nastolatka

Dołączył: May 2001
Posty: 24,214
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,214
Likes: 9
co tam Teos nie wejdzie z tego bo jeszcze nie zagralem

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by rymoholik
co tam Teos nie wejdzie z tego bo jeszcze nie zagralem
Z czego?

Dołączył: May 2001
Posty: 24,214
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,214
Likes: 9
Originally Posted by TEO
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by rymoholik
Originally Posted by betowiec
trabz(0)
S04
lyon-1
podoba mnie sie to
zobaczymy jak będzie o 21:20
zle

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Dla mnie Lyon Szelki nie do ruszenia

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Ja już na jutro zagrałem tak jak pisałem
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM5NTAyNjg3NzYwMDqGcVJP2rdeZ0O6KRw%3D&kind=MAIN

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Jak wejdzie to ufc uderzę chyba na rano

Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Originally Posted by rymoholik
Originally Posted by SHARKS
okres BETO 20-40lat 2 x mi szybciej zlecial niz szczeniackie
lata do 18-ki ale to tylko takie wrazenie
bo im czlowiek starszy tym szybciej czas mija, w sensie inne odczucie czasu niz u nastolatka


no tak praca dom i tak w kolko
za mlodu co???? nba nad ranem i fruuu na boisko caly dzien kopanina i jakby dzien trwal 3doby grin

Dołączył: May 2001
Posty: 24,214
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,214
Likes: 9
mozliwe ze tez mniej obowiazkow, ale udowodnione naukowo ze mlodsze osoby maja inne puczucie czasu niz starsze

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Originally Posted by TEO
Dla mnie Lyon Szelki nie do ruszenia
czyli nie ruszasz, proste

Dołączył: May 2001
Posty: 24,214
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,214
Likes: 9
Originally Posted by TEO
Ja już na jutro zagrałem tak jak pisałem
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM5NTAyNjg3NzYwMDqGcVJP2rdeZ0O6KRw%3D&kind=MAIN
grubo, tylko czemu taki wysoki kurs na L u siebie? hmm

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Originally Posted by SHARKS
Originally Posted by rymoholik
Originally Posted by SHARKS
okres BETO 20-40lat 2 x mi szybciej zlecial niz szczeniackie
lata do 18-ki ale to tylko takie wrazenie
bo im czlowiek starszy tym szybciej czas mija, w sensie inne odczucie czasu niz u nastolatka


no tak praca dom i tak w kolko
za mlodu co???? nba nad ranem i fruuu na boisko caly dzien kopanina i jakby dzien trwal 3doby grin
a tera tylko pogoń za chlebem

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by rymoholik
Originally Posted by TEO
Ja już na jutro zagrałem tak jak pisałem
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM5NTAyNjg3NzYwMDqGcVJP2rdeZ0O6KRw%3D&kind=MAIN
grubo, tylko czemu taki wysoki kurs na L u siebie? hmm
Nie wiem.
Union w ryj

Dołączył: May 2001
Posty: 24,214
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,214
Likes: 9
Originally Posted by TEO
Dla mnie Lyon Szelki nie do ruszenia
a jednak zagram sobie ale w konfiguracji x2 + x2 i szukam dalej do tasmy

Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by SHARKS
Originally Posted by rymoholik
Originally Posted by SHARKS
okres BETO 20-40lat 2 x mi szybciej zlecial niz szczeniackie
lata do 18-ki ale to tylko takie wrazenie
bo im czlowiek starszy tym szybciej czas mija, w sensie inne odczucie czasu niz u nastolatka


no tak praca dom i tak w kolko
za mlodu co???? nba nad ranem i fruuu na boisko caly dzien kopanina i jakby dzien trwal 3doby grin
a tera tylko pogoń za chlebem


za mlodu Beto wiesz CARPE DIEM

Dołączył: Apr 2019
Posty: 1
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Apr 2019
Posty: 1
kurwa ale Ty Shark bohater wszystkich bohaterÃłw

jak mnie nie rozpierdala te starsze pokolenie jakie ono nie było hiper i super

a tak naprawdÄ™ wielkie nic zrobili fakt faktem kiedyÅ› byÅ‚o ciÄ™Åźej i przydzielane ale bez przesady

niech w tych czasach siÄ™ wybijÄ… to wtedy zobaczymy

ja jak chcesz mogÄ™ Ci pokazać ze screenÃłw kont bankowych Åźe wszystko to sam kupiÅ‚em pracujÄ™ w IT + dorabiam jako programista na zleceniach po pracy albo i w trakcie czasem gdy mam czas

myÅ›lisz Åźe mnie rodzice skrzywdzili i rozpieÅ›cili bo mi dali to wszystko? nieprawda fakt faktem mam takich rodzicÃłw jakich mam i bogatych ale jak miaÅ‚em 7 lat i przyprowadziÅ‚em kolegÄ™ to mi powiedziaÅ‚ jesteÅ› jeden z najbogatszych w klasie a potem ja to im powiedziaÅ‚em a oni odpowiedzieli "nie Ty tylko my" i od tamtej pory zmieniÅ‚em myÅ›lenie o 880 stopni Åźe tak naprawdÄ™ ja jestem zerem a oni kimÅ› dlatego musiaÅ‚em dobrze siÄ™ nazapierdzielać aby osiÄ…gnąć ten target na ktÃłrym jestem

jak nie znasz kogoÅ› albo nie wiecie co powiedzieć tylko gadać Åźeby być fajniejszym przed kolegami tutaj to nie gadaj ok?

znajÄ…c Åźycie i tak Rafalala zaraz usunie ten post on jest tak intelektualny Åźe mojego posta kasuje ale cytowane me zostawia laugh cembaÅ‚ do kwadratu ale to wiadome od dawna jest niestety laugh

Strona 89 z 98 1 2 87 88 89 90 91 97 98

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, forty, kamel), 2,102 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1