|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3 |
Na dzisiaj bez kombinowania trójniak Valencia Frankfurt Chelsea
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,598 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,598 Likes: 11 |
Biczysław mega nuta ta Sebastiana Legera co wklejałeś bodaj wczoraj katuję ją non stop i się nie nudzi  Rafał powiedz mi o co chodziło z tym ustawionym algorytmem na PS ? z teamu bonitas365 z Polaków grałem ja, boneszyja (nie gra zbytnio w pokera jak kiedyś zawodowo, tak samo jak ja) ale też na plus natomiast trzeci z nas to jeffreyPL i on gra na najwyższych stawkach tam teraz pod jakim względem zjadacz chleba ma tam ciężko ? bo zastanawiam się czy nie startować z fpp na jakiś turniej zagraniczny z serii EPT o wpisowym 10k euro, softa mam rozpracowanego lecz co jest głównym czynnikiem decydującym o wariancji na korzyść gracza ? na merge miałem autostradę pod tym względem i szło mi izi O nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
u Kondonów do ht @6 100,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,598 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,598 Likes: 11 |
Biczysław mega nuta ta Sebastiana Legera co wklejałeś bodaj wczoraj katuję ją non stop i się nie nudzi  Rafał powiedz mi o co chodziło z tym ustawionym algorytmem na PS ? z teamu bonitas365 z Polaków grałem ja, boneszyja (nie gra zbytnio w pokera jak kiedyś zawodowo, tak samo jak ja) ale też na plus natomiast trzeci z nas to jeffreyPL i on gra na najwyższych stawkach tam teraz pod jakim względem zjadacz chleba ma tam ciężko ? bo zastanawiam się czy nie startować z fpp na jakiś turniej zagraniczny z serii EPT o wpisowym 10k euro, softa mam rozpracowanego lecz co jest głównym czynnikiem decydującym o wariancji na korzyść gracza ? na merge miałem autostradę pod tym względem i szło mi izi O nic dzięki ojej Biczu święta Wielkanocne niebawem a życzysz mi piekła po co to tak skoro możesz być szczęśliwy jak ja ? Musisz kurwa tak pierdolic , nie mozesz normalnie pisac. No kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Stary zrozum NIKT cie tutaj nie akceptuje Miałeś swoje szanse które spierdoliłeś A twoje zachowanie pokazuje tylko jedno Nie jesteś człowiekiem zdrowym psychicznie Zapisz się do lekarza . I nie psuj nam tego na co tyle lat wspólnie pracowaliśmy Wesołych świąt i bez odbioru
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,598 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,598 Likes: 11 |
Nie on kurwa tego nie zrozumie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
u Kondonów do ht @6 100,00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Biczyk, trenerowi Arsenalu odrypało, ma w składzie Ozila, Mkhitaryana, a gra ten leszcz Ramsey...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczyk, trenerowi Arsenalu odrypało, ma w składzie Ozila, Mkhitaryana, a gra ten leszcz Ramsey... a ja postawiłem na nich kilku Jagiełłów i jeszcze że rower 1.5 będzie za pożyczony hajs ze skarpety !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
dziś polski dzień w LE pozdro pacyfek (za firaną)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Biczyk, trenerowi Arsenalu odrypało, ma w składzie Ozila, Mkhitaryana, a gra ten leszcz Ramsey... a ja postawiłem na nich kilku Jagiełłów i jeszcze że rower 1.5 będzie za pożyczony hajs ze skarpety ! In Ramsey we trust!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669 |
Arsenal & Benfica po gole i rad wielce jestem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3 |
idzie zobaczyć dzisiejsze mecze LE na NC+?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Stary zrozum NIKT cie tutaj nie akceptuje Miałeś swoje szanse które spierdoliłeś A twoje zachowanie pokazuje tylko jedno Nie jesteś człowiekiem zdrowym psychicznie Zapisz się do lekarza . I nie psuj nam tego na co tyle lat wspólnie pracowaliśmy Wesołych świąt i bez odbioru Sorry, może i FECH-u ostro szaleje ale trochę przesadziles!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Arkadiuszo klasycznie, jak na spalonym to piękne wykończenie, gdy ma patelnię na głowie to 3 metry obok
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Stary zrozum NIKT cie tutaj nie akceptuje Miałeś swoje szanse które spierdoliłeś A twoje zachowanie pokazuje tylko jedno Nie jesteś człowiekiem zdrowym psychicznie Zapisz się do lekarza . I nie psuj nam tego na co tyle lat wspólnie pracowaliśmy Wesołych świąt i bez odbioru Sorry, może i FECH-u ostro szaleje ale trochę przesadziles! Dokładnie! Nie spodziewałem się tego po Tobie...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|