|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
Poza tym ludzie z dużą gotówką wolą się nie pokazywać w okienkach tylko grac po cichu w zaciszu domowym  chozilo mi o stacjonarnego kompa...a nie o punkt przyjmowani zakladow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Poza tym ludzie z dużą gotówką wolą się nie pokazywać w okienkach tylko grac po cichu w zaciszu domowym  chozilo mi o stacjonarnego kompa...a nie o punkt przyjmowani zakladow  ok 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
przy kompie usiadziesz na spokojnie, przeanalizujesz i dokladnie puscisz to co chcesz, a aplikacje powstaly po to zeby ludzie puszczali w biegu bez namyslu z tramwaju, restauracji itp
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Działa wam bet 3 6 5 ?
Bo od dwóch dni przez OperęVPN nie łączy ze stroną - wygląda na to, że ten ich VPN się zyebał bo z żadną stroną nie łączy.
Zamontowałem VPN w mozilli, ale to straszne gówno jest. Niby wchodzi na beta, a niczego nie wyświetla.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Działa wam bet 3 6 5 ?
Bo od dwóch dni przez OperęVPN nie łączy ze stroną - wygląda na to, że ten ich VPN się zyebał bo z żadną stroną nie łączy.
Zamontowałem VPN w mozilli, ale to straszne gówno jest. Niby wchodzi na beta, a niczego nie wyświetla. U mnie normalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Przez OperęVPN? Czy jakoś inaczej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
U mnie w Puffin też b365 działa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
No i ? Naprawdę uważasz, że to jest interesujące? Warte upublicznienia? Szkoda, że jeszcze nie zrobiłeś zbliżenia na kałużę moczu między tymi siedzeniami  tez zrobiłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
Rymo jak ktoś jest gapa i się myli to gapowe się płaci Ludzie w samolotach wciskają klawisz żeby wylądować a nie chodzą stacjonarnie  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Przez OperęVPN? Czy jakoś inaczej? Opera vpn ta co jest w podstawowych opcjach
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Przez OperęVPN? Czy jakoś inaczej? Opera vpn ta co jest w podstawowych opcjach Właśnie sęk w tym, że to VPN nie działa. Ikonka jest pomarańczowa, a jak w nią wejdę to pokazuje mi tylko "łączenie". Jak wybiorę ręcznie jakąś lokalizację to zmienia kolor na niebieski i niby działa. Po czym próbuję wejść na jakąś stronę to z powrotem zmienia kolor na pomarańczowy i z żadną stroną nie łączy. Nie mam pojęcia... 2 dni temu działało normalnie, wczoraj już nie. Nic nie grzebałem, nie nie zmieniałem bo się na tym nie znam. Teraz ściągnąłem od nowa operę, od nowa Javę i nic :/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
A tak wygląda teraz strona w mozilli z VPN. Niby się włączyła, ale nic się na niej nie wyświetla. Co z tym zrobić? W ustawieniach strony zaznaczyłem, żeby zezwalało działać flashowi ale gówno pomogło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
No i ? Naprawdę uważasz, że to jest interesujące? Warte upublicznienia? Szkoda, że jeszcze nie zrobiłeś zbliżenia na kałużę moczu między tymi siedzeniami  tez zrobiłem Tak myślałem, bo większość tych Twoich "produkcji" to dno dna. Oczywiście uprzedzając ewentualną uwagę, że "nie muszę wchodzić na te linki" informuję, że wiem, że nie muszę, ale warto żebyś wiedział, że beret masz konkretnie zryty skoro rajcuje Cię filmowanie kałuży moczu ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Przez OperęVPN? Czy jakoś inaczej? Opera vpn ta co jest w podstawowych opcjach Właśnie sęk w tym, że to VPN nie działa. Ikonka jest pomarańczowa, a jak w nią wejdę to pokazuje mi tylko "łączenie". Jak wybiorę ręcznie jakąś lokalizację to zmienia kolor na niebieski i niby działa. Po czym próbuję wejść na jakąś stronę to z powrotem zmienia kolor na pomarańczowy i z żadną stroną nie łączy. Nie mam pojęcia... 2 dni temu działało normalnie, wczoraj już nie. Nic nie grzebałem, nie nie zmieniałem bo się na tym nie znam. Teraz ściągnąłem od nowa operę, od nowa Javę i nic :/ ![[Linked Image from zapodaj.net]](https://zapodaj.net/images/f74d0cd8d9135.png)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,287 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,287 Likes: 19 |
A tak wygląda teraz strona w mozilli z VPN. Niby się włączyła, ale nic się na niej nie wyświetla. Co z tym zrobić? W ustawieniach strony zaznaczyłem, żeby zezwalało działać flashowi ale gówno pomogło. Wyczyść ciasteczka
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
ogolnie to bet nie lubi vpnow, czesto tak na operze mialem ze strona sie ladowala ale juz kursy nie. Moze wyczysc historie w przegladarce
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|