|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
W pierwszej połowie nie dość, że mocno nabita z bliska to jeszcze przepis mówi, że jak za ręką jest ciało to się nie gwiżdże. Tak właśnie było. W drugiej połowie Remy jechał już wślizgiem i lewą ręką się podpierał. Nawet nie widział, że tam leci piłka. Jeden karny powinien być w 5 minucie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
To wytłumaczcie mi dlaczego wychodzi ten wstrętny zgred Przesmycki i broni Stefańskiego, który jest najzwyczajniej w świecie słabym, kurwa, sędzią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
I tak chwile potem strzelili na 1:0 więc mecz i tak mieli ustawiony jak sobie wymarzyli, w drugiej połowie przy 1:1 powinien być karny ale i tak dwie w plecak włapali, nie pierwszy raz Legia w drugiej połowie odwraca wynik, to sa fakty.  kera wyjaśniamy karnego a nie co by było gdyby
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
W pierwszej połowie nie dość, że mocno nabita z bliska to jeszcze przepis mówi, że jak za ręką jest ciało to się nie gwiżdże. Tak właśnie było. W drugiej połowie Remy jechał już wślizgiem i lewą ręką się podpierał. Nawet nie widział, że tam leci piłka. Jeden karny powinien być w 5 minucie. wg haczyka parada obronna nie ma znaczenia czy od głowy czy od dupy jak piłka dotyka ręki to karny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
I tak chwile potem strzelili na 1:0 więc mecz i tak mieli ustawiony jak sobie wymarzyli, w drugiej połowie przy 1:1 powinien być karny ale i tak dwie w plecak włapali, nie pierwszy raz Legia w drugiej połowie odwraca wynik, to sa fakty.  Tyle że L grałaby w 10, to chyba różnica?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
W pierwszej połowie nie dość, że mocno nabita z bliska to jeszcze przepis mówi, że jak za ręką jest ciało to się nie gwiżdże. Tak właśnie było. W drugiej połowie Remy jechał już wślizgiem i lewą ręką się podpierał. Nawet nie widział, że tam leci piłka. Jeden karny powinien być w 5 minucie. wg haczyka parada obronna nie ma znaczenia czy od głowy czy od dupy jak piłka dotyka ręki to karny Właśnie przed chwilą to wyjaśniliśmy. Także jednie w 5 minucie karny. To był błąd i brak żółtej kartki dla Jędzy za wjebanie się w Michalaka. Plus oczywiście pełno malutkich rzeczy, które uwidoczniły dla kogo Stefański gwizdał, bo to tylko ślepy by nie zauważył.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10 |
Ta cała sytuacja chujem wali z kilometra
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
żadnym chujem
wystarczy zapodac ten przepis jeżeli taki istnieje
to tak jak jest casting do pornola i potrzeba pento minimum 20 cm
a ty masz 17 czyli sytuacja klarowna
jeżeli jest taki przepis że zawodnik zostaje nastrzelony przy paradzie obronnej w dozwoloną część ciała i nastepnie piłka trafia w rękę to chyba nie ma żadnej kontrowersji
tylko wyjebać Stefańskiego i varowców
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jak w błędzie jest sędzia plus 3 chłopa na varze
to ja nie mam na takie coś usprwiedliwienia .
dla mnie karnego nie ma bo piłka nie trafia bezpośrednio w rękę plus Jedza nie dotyka piłki ręka celowo
ale to ja tak widze
jeżeli jest przepis że nic nie obchodzi nawet przy 10 rykoszecie od ciała w rękę to karny i wyjebać sędziowskie beztalencia z naszej piłki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Górnik bez Wiśniewskiego, Koja, Żurkowskiego (niby ma się wyleczyć, ale...), Sekulica Suarez w obronie. JA pograłbym jego kartkę. I jak wyjdzie za Żurkowskiego Matuszek to też, prawie peffka, że kaps wyłapie żółtko. Z resztą over kartkowy + czerwo do grania. NA over spada... w sumie się nie dziwie, sam czuję, że tam to bramek będzie ogrom. Sosnowiec nic do stracenia nie ma. Górnik jak wygra to prawie pewne utrzymanie. Więc też zależy i sami zawodnicy mówią, że nie można jeszcze się dekoncentrować. Poza tym Angulo, Jimenez w formie, Gvilia cos zaasystuje... Pawłowski i Udovicic po drugiej stronie! Kibiców OVER 10k... peffka WIELKI po WIELKIE czyny  Mistrz grupy spadkowej 2018/19... jak to dumnie brzmi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Dyskusja o karnym na mecz.pl skonczy sie przed weekendem TAK @ 3.25 NIE @ 1.33
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Dyskusja o karnym na mecz.pl skonczy sie przed weekendem TAK @ 3.25 NIE @ 1.33 gdzie to można zagrać? wg mnie kurs na TAK przeszacowany, ze dwóch - trzech strzeli focha, kilku odpuści z powodu braku możliwości przebicia się z argumentacją, a jeszcze kilku uświadomi sobie, że przepisy tak się zmieniły, że nic nie kumają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
fart widzę cały czas w klimacie wielkiego CCCP dzień dobry w najdłuższym weekendzie nowoczesnej Europy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
GKS chyba.. ![[Linked Image from img.izismile.com]](https://img.izismile.com/img/img12/20190426/640/grownup_corner_372_640_high_15.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Dyskusja o karnym na mecz.pl skonczy sie przed weekendem TAK @ 3.25 NIE @ 1.33 gdzie to można zagrać? wg mnie kurs na TAK przeszacowany, ze dwóch - trzech strzeli focha, kilku odpuści z powodu braku możliwości przebicia się z argumentacją, a jeszcze kilku uświadomi sobie, że przepisy tak się zmieniły, że nic nie kumają  Moi analitycy ( w weekend mieli wolne swoją drogą ) zgodnie uznali że że z racji tego że w tygodniu są puchary, istnieje szansa że w którymś meczu ktoś może machnie łapą w polu karnym. A to na pewno obudzi któregoś śpiącego żołnierza jednej czy drugiej strony. Zaczną się porównywania i dyskusja zaczyna się od początku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Dyskusja o karnym na mecz.pl skonczy sie przed weekendem TAK @ 3.25 NIE @ 1.33 gdzie to można zagrać? wg mnie kurs na TAK przeszacowany, ze dwóch - trzech strzeli focha, kilku odpuści z powodu braku możliwości przebicia się z argumentacją, a jeszcze kilku uświadomi sobie, że przepisy tak się zmieniły, że nic nie kumają  Moi analitycy ( w weekend mieli wolne swoją drogą ) zgodnie uznali że że z racji tego że w tygodniu są puchary, istnieje szansa że w którymś meczu ktoś może machnie łapą w polu karnym. A to na pewno obudzi któregoś śpiącego żołnierza jednej czy drugiej strony. Zaczną się porównywania i dyskusja zaczyna się od początku. ma to sens
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10 |
NO oznacza że w jednej z połów nie padnie żadna bramka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
 Akademia Legii ‏ @Akademia_Legii Tylko do jutra, na hasło STEFAŃSKI, Twoje dziecko uzyska rabat 50% na opłaty w naszej akademii!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
@Biszop dobry wpis w temacie Piłka nożna - 23.04.2019 - 28.04.2019 strona 137 .. wyręczyłeś mnie ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
 Akademia Legii ‏ @Akademia_Legii Tylko do jutra, na hasło STEFAŃSKI, Twoje dziecko uzyska rabat 50% na opłaty w naszej akademii! podobno sędzia nie ma syna
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|