Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 83 1 2 3 4 82 83
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by pacyfista
dlaczego dramat?

W pierwszej połowie nie dość, że mocno nabita z bliska to jeszcze przepis mówi, że jak za ręką jest ciało to się nie gwiżdże. Tak właśnie było.

W drugiej połowie Remy jechał już wślizgiem i lewą ręką się podpierał. Nawet nie widział, że tam leci piłka.

Jeden karny powinien być w 5 minucie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
To wytłumaczcie mi dlaczego wychodzi ten wstrętny zgred Przesmycki i broni Stefańskiego, który jest najzwyczajniej w świecie słabym, kurwa, sędzią.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by 11kera11
I tak chwile potem strzelili na 1:0 więc mecz i tak mieli ustawiony jak sobie wymarzyli, w drugiej połowie przy 1:1 powinien być karny ale i tak dwie w plecak włapali, nie pierwszy raz Legia w drugiej połowie odwraca wynik, to sa fakty. smile

kera wyjaśniamy karnego a nie co by było gdyby

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by quincy
Originally Posted by pacyfista
dlaczego dramat?

W pierwszej połowie nie dość, że mocno nabita z bliska to jeszcze przepis mówi, że jak za ręką jest ciało to się nie gwiżdże. Tak właśnie było.

W drugiej połowie Remy jechał już wślizgiem i lewą ręką się podpierał. Nawet nie widział, że tam leci piłka.

Jeden karny powinien być w 5 minucie.

wg haczyka parada obronna nie ma znaczenia czy od głowy czy od dupy jak piłka dotyka ręki to karny

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by 11kera11
I tak chwile potem strzelili na 1:0 więc mecz i tak mieli ustawiony jak sobie wymarzyli, w drugiej połowie przy 1:1 powinien być karny ale i tak dwie w plecak włapali, nie pierwszy raz Legia w drugiej połowie odwraca wynik, to sa fakty. smile
Tyle że L grałaby w 10, to chyba różnica?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by quincy
Originally Posted by pacyfista
dlaczego dramat?

W pierwszej połowie nie dość, że mocno nabita z bliska to jeszcze przepis mówi, że jak za ręką jest ciało to się nie gwiżdże. Tak właśnie było.

W drugiej połowie Remy jechał już wślizgiem i lewą ręką się podpierał. Nawet nie widział, że tam leci piłka.

Jeden karny powinien być w 5 minucie.

wg haczyka parada obronna nie ma znaczenia czy od głowy czy od dupy jak piłka dotyka ręki to karny

Właśnie przed chwilą to wyjaśniliśmy. Także jednie w 5 minucie karny. To był błąd i brak żółtej kartki dla Jędzy za wjebanie się w Michalaka.

Plus oczywiście pełno malutkich rzeczy, które uwidoczniły dla kogo Stefański gwizdał, bo to tylko ślepy by nie zauważył.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Ta cała sytuacja chujem wali z kilometra

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
żadnym chujem

wystarczy zapodac ten przepis jeżeli taki istnieje

to tak jak jest casting do pornola i potrzeba pento minimum 20 cm

a ty masz 17 czyli sytuacja klarowna

jeżeli jest taki przepis że zawodnik zostaje nastrzelony przy paradzie obronnej w dozwoloną część ciała i nastepnie piłka trafia w rękę to chyba nie ma żadnej kontrowersji

tylko wyjebać Stefańskiego i varowców


Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
jak w błędzie jest sędzia plus 3 chłopa na varze

to ja nie mam na takie coś usprwiedliwienia .

dla mnie karnego nie ma bo piłka nie trafia bezpośrednio w rękę plus Jedza nie dotyka piłki ręka celowo

ale to ja tak widze

jeżeli jest przepis że nic nie obchodzi nawet przy 10 rykoszecie od ciała w rękę to karny i wyjebać sędziowskie beztalencia z naszej piłki




Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Górnik bez Wiśniewskiego, Koja, Żurkowskiego (niby ma się wyleczyć, ale...), Sekulica

Suarez w obronie. JA pograłbym jego kartkę. I jak wyjdzie za Żurkowskiego Matuszek to też, prawie peffka, że kaps wyłapie żółtko. Z resztą over kartkowy + czerwo do grania.

NA over spada... w sumie się nie dziwie, sam czuję, że tam to bramek będzie ogrom. Sosnowiec nic do stracenia nie ma. Górnik jak wygra to prawie pewne utrzymanie. Więc też zależy i sami zawodnicy mówią, że nie można jeszcze się dekoncentrować. Poza tym Angulo, Jimenez w formie, Gvilia cos zaasystuje... Pawłowski i Udovicic po drugiej stronie!

Kibiców OVER 10k... peffka

WIELKI po WIELKIE czyny boks Mistrz grupy spadkowej 2018/19... jak to dumnie brzmi grin

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Dyskusja o karnym na mecz.pl skonczy sie przed weekendem
TAK @ 3.25
NIE @ 1.33


Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by wHiTe_StAr
Dyskusja o karnym na mecz.pl skonczy sie przed weekendem
TAK @ 3.25
NIE @ 1.33

gdzie to można zagrać? smile
wg mnie kurs na TAK przeszacowany, ze dwóch - trzech strzeli focha, kilku odpuści z powodu braku możliwości przebicia się z argumentacją, a jeszcze kilku uświadomi sobie, że przepisy tak się zmieniły, że nic nie kumają wink

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821
Likes: 10
fart widzę cały czas w klimacie wielkiego CCCP
dzień dobry w najdłuższym weekendzie nowoczesnej Europy piwo

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821
Likes: 10
GKS chyba.. [Linked Image from img.izismile.com]

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by wHiTe_StAr
Dyskusja o karnym na mecz.pl skonczy sie przed weekendem
TAK @ 3.25
NIE @ 1.33

gdzie to można zagrać? smile
wg mnie kurs na TAK przeszacowany, ze dwóch - trzech strzeli focha, kilku odpuści z powodu braku możliwości przebicia się z argumentacją, a jeszcze kilku uświadomi sobie, że przepisy tak się zmieniły, że nic nie kumają wink
Moi analitycy ( w weekend mieli wolne swoją drogą ) zgodnie uznali że że z racji tego że w tygodniu są puchary, istnieje szansa że w którymś meczu ktoś może machnie łapą w polu karnym. A to na pewno obudzi któregoś śpiącego żołnierza jednej czy drugiej strony. Zaczną się porównywania i dyskusja zaczyna się od początku.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by wHiTe_StAr
Dyskusja o karnym na mecz.pl skonczy sie przed weekendem
TAK @ 3.25
NIE @ 1.33

gdzie to można zagrać? smile
wg mnie kurs na TAK przeszacowany, ze dwóch - trzech strzeli focha, kilku odpuści z powodu braku możliwości przebicia się z argumentacją, a jeszcze kilku uświadomi sobie, że przepisy tak się zmieniły, że nic nie kumają wink
Moi analitycy ( w weekend mieli wolne swoją drogą ) zgodnie uznali że że z racji tego że w tygodniu są puchary, istnieje szansa że w którymś meczu ktoś może machnie łapą w polu karnym. A to na pewno obudzi któregoś śpiącego żołnierza jednej czy drugiej strony. Zaczną się porównywania i dyskusja zaczyna się od początku.

ma to sens

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
[Linked Image from iv.pl]

NO oznacza że w jednej z połów nie padnie żadna bramka

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
ooo


Akademia Legii
‏ @Akademia_Legii

Tylko do jutra, na hasło STEFAŃSKI, Twoje dziecko uzyska rabat 50% na opłaty w naszej akademii!

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
@Biszop

dobry wpis w temacie Piłka nożna - 23.04.2019 - 28.04.2019 strona 137 ..
wyręczyłeś mnie ... piwo

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by mafia
ooo


Akademia Legii
‏ @Akademia_Legii

Tylko do jutra, na hasło STEFAŃSKI, Twoje dziecko uzyska rabat 50% na opłaty w naszej akademii!
podobno sędzia nie ma syna

Strona 2 z 83 1 2 3 4 82 83

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, forty, Sensei, Akhu, betowiec, burbon, aker), 2,672 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,271
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1