|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Vega na szybko potrzebujesz w sensie żeby było w markecie czy możesz kupić online i poczekać na po weekendzie?
No i ja to mogę z whisky doradzić jak wiesz, że ten ktoś gustuje. Bo jak biała albo inne wynalazki to chyba Okrasy spod Pabianic trzeba pytać. Tego co jedzie do Vilnus na majówkę. Po majówce dopiero , whisky jak najbardziej , przecież nie dam komuś 4-6 ziemniaków 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Jeden plus tej sytuacji z Jędrzejczykiem to to że Mandziarę skręca (sorry BKS) w dobie varu nie powinno być kontrowersji to tak jak wczoraj pisałem z błażejem 20 cm mierzymy masz 19 dziekujemy tak samo z ręka omawiamy każdy punkt i zapada decyzja jak nie jest ksiązkowa to won ludzie którzy o tym decydowali bo ja nie mam usprawiedliwienia jak ktos mierzy jest 19 a mówi że widzi 22
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ja nie widze u Jędzy bezpośredniego zagrania ręką
nie widzę żeby piłka po odbiciu klatka zmierzała do bramki
widze zagranie ręką nieumyslne
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Jeden plus tej sytuacji z Jędrzejczykiem to to że Mandziarę skręca (sorry BKS) w dobie varu nie powinno być kontrowersji to tak jak wczoraj pisałem z błażejem 20 cm mierzymy masz 19 dziekujemy tak samo z ręka omawiamy każdy punkt i zapada decyzja jak nie jest ksiązkowa to won ludzie którzy o tym decydowali bo ja nie mam usprawiedliwienia jak ktos mierzy jest 19 a mówi że widzi 22 Przed Varem to były jaja i też Jedrzęjczyk w akcji (po tym zagraniu padnie gol dla Legii ) ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/03075134724651744471.jpg) [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
Vega na szybko potrzebujesz w sensie żeby było w markecie czy możesz kupić online i poczekać na po weekendzie?
No i ja to mogę z whisky doradzić jak wiesz, że ten ktoś gustuje. Bo jak biała albo inne wynalazki to chyba Okrasy spod Pabianic trzeba pytać. Tego co jedzie do Vilnus na majówkę. uspokój się, bo..zobaczysz !!!! wystarczająca i nie trzeba płacić dwiesta.. ![[Linked Image from media.singlemalt.pl]](https://media.singlemalt.pl/media/catalog/product/cache/5/image/400x500/9bbf795454cacd58ab1291d6720452e3/a/b/aberlour_12_double_cask-c.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Vega na szybko potrzebujesz w sensie żeby było w markecie czy możesz kupić online i poczekać na po weekendzie?
No i ja to mogę z whisky doradzić jak wiesz, że ten ktoś gustuje. Bo jak biała albo inne wynalazki to chyba Okrasy spod Pabianic trzeba pytać. Tego co jedzie do Vilnus na majówkę. uspokój się, bo..zobaczysz !!!! wystarczająca i nie trzeba płacić dwiesta.. ![[Linked Image from media.singlemalt.pl]](https://media.singlemalt.pl/media/catalog/product/cache/5/image/400x500/9bbf795454cacd58ab1291d6720452e3/a/b/aberlour_12_double_cask-c.jpg) Ładne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Fechu, czy Quincy się popisuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
 Dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Aberlałer też będzie w porządku.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Aberlałer też będzie w porządku. Burbon się ucieszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
Fechu, czy Quincy się popisuje? popis oczywisty, ale...ile się przy tym napracował, to trzeba mu oddać.. wejść na stronę sklepu, wbić w wyszukiwarkę - łyski singiel malt od 150 do 200 PLN, dokonać selekcji, skopiować linki..no mnie by się nie chciało tak popisywać... i na dodatek Vincent, ma teraz ból głowy - co wybrać !!!!! a dej pan spokój... nie mam siły na tego Quinca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Fechu, czy Quincy się popisuje? ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/DfdbTJZx6Yjra/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Człowiek chce pomóc, doradzić, podzielić się pasją to jak zwykle wyśmieją, stłamszą, zamiotą na stertę... ![[Linked Image from reactiongifs.me]](https://reactiongifs.me/wp-content/uploads/2014/02/martina-hill-middle-finger.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Człowiek chce pomóc, doradzić, podzielić się pasją to jak zwykle wyśmieją, stłamszą, zamiotą na stertę... witaj na forum mecz.pl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
Człowiek chce pomóc, doradzić, podzielić się pasją to jak zwykle wyśmieją, stłamszą, zamiotą na stertę... ![[Linked Image from img.joemonster.org]](https://img.joemonster.org/upload/rxj/1579307ca98eba4Przestan_sie_mazac.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,327 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,327 Likes: 2 |
Co z tymi Tottkami dziś? 1x pewne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Co z tymi Tottkami dziś? 1x pewne? wczoraj był over w Zabrzu ,wygrana Katowic i Bergamo a Tottki to ruleta
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Ja tam pograłem over u Totków jeszcze na niedzielnym wkurwie, ale im bliżej meczu tym bardziej stwierdzam że będzie macanie po jajach jak to bywa w tym sezonie w pierwszych meczach
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,327 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,327 Likes: 2 |
Co z tymi Tottkami dziś? 1x pewne? wczoraj był over w Zabrzu ,wygrana Katowic i Bergamo a Tottki to ruleta Galata też była i zjebała. Zwrot hajsu bo jeden dubel wszedł, drugi plecy. Trzeba dalej kombinować.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|