|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
+1 Tazen
Ale nawet za bramkami już jest inaczej. Jeden od Was się zagubił to skończyło się pyskówką i odepchnięciem i go puścili. Jeszcze z dekadę temu skończyłoby się pewnie ostrym wpierdolem.
A wcześniej przy parkingu to w ogóle łazili sobie w barwach Jagi i nikt nie zwracał uwagi. Dla mnie to ok, ja już stary jestem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
i co to jest za pomysł żeby wyłączać po meczu most poniatowskiego? pierdolnięta ta policja, zero informacji przed meczem, ludzie zaczęli się wkurwiać a pajace urządzają pokaz siły wobec rodzin z dzieciakami w większości i totalnie przypadkowych osób Nie wiem jak z Waszej strony było ale od strony mostu Świętokrzyskiego organizacja dojazdu samochodem to była taka amatorka, że jak Lepper robił polityczne wiece to była lepsza organizacja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
|
|
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817 |
No lipa - żeby chociaż jedna wpadła to będzie sukces Nowy Temat
|
|
|
Link skopiowany do schowka