|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
ogladal ktos wczoraj bilet na ksiezyc? dobry film, chyba tez ostatni w ktorym zagrala przybylska
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
na dzisiaj Lechia jest słabsza od Jagielonii
oceniam po meczu w pucharze Polski
na wynik nie patrze tylko to co sie działo na boisku plus to że Jaga zagrała w 10-ciu bo tego małolata w ataku nie liczę. tak, szczególnie, że wygrali w tym sezonie z nimi 3 razy  i w każdym meczu byliście słabsi na boisku wynik się liczy. w dupie mam finezję i polot
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
byłeś legendą zostałeś sprzedajną mendą - tyle mam do powiedzenia na jego temat bo z PO ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Dzień dobry  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Coś tam masz Pacyf na podwojenie dzisiaj. Bo weny brak. wasz wierny sługa zawsze do usług Legnica strzeli/over w Bremen mogę pożyczyć ? @1,98 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
Dzień dobry. W bramce Bormuf jakiś świeżak Mark Travers (Bournemouth) Irlandia Wiek: 19 może jakiś grubszy over z tego tytułu, choć kursy nie zachęcaja. a Boruc to lepszy? totki po pucharze ale z Sonem ze 2 mogą wklepać A nie? Jak kojarze to nie zjebał niczego konkretnie w tym sezonie. z City puścił sztuke i chyba mógł tam się lepiej zachować, ale co miał wtedy wybronione to jego. Podobno ma zostać na kolejny sezon.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
|
|
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817 |
Dzień dobry. W bramce Bormuf jakiś świeżak Mark Travers (Bournemouth) Irlandia Wiek: 19 może jakiś grubszy over z tego tytułu, choć kursy nie zachęcaja. a Boruc to lepszy? totki po pucharze ale z Sonem ze 2 mogą wklepać A nie? Jak kojarze to nie zjebał niczego konkretnie w tym sezonie. z City puścił sztuke i chyba mógł tam się lepiej zachować, ale co miał wtedy wybronione to jego. Podobno ma zostać na kolejny sezon. Póki co ten Travers broni bardzo dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w Bournemouth
do ht @2,15 180,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
Póki co ten Travers broni bardzo dobrze W fantasy pewnie 3 bonus points by miał, gdyby był.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
w Bournemouth
do ht @2,15 180,00 Tam patologia większą w sędziowaniu niż u nas. Przed chwilą karny dla Bour powinien być.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
strzelam, że za jakiś czas Frankowski będzie kandydatem na prezydenta Białegostoku i po to jest mu potrzebna jakaś pozycja polityczna, oswojenie z jego twarzą w polityce
a "interesy" "biznesmenów białostockich" wymagają swojego na tym stanowisku
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
jutra nasze 2 najwieksze patologie
Sosnowiec-Wrocław ,przegrany raczej na 99 procent spada z ligi Za dużo ładnych dup w tym Wrocławiu i im się w pizdach już poprzewracało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
I teraz drugi karny powinien być dla Bournemouth
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
43:31 1st Red card to Tottenham Hotspur
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
strzelam, że za jakiś czas Frankowski będzie kandydatem na prezydenta Białegostoku i po to jest mu potrzebna jakaś pozycja polityczna, oswojenie z jego twarzą w polityce
a "interesy" "biznesmenów białostockich" wymagają swojego na tym stanowisku Może i kandydować nawet na urząd kanclerza Niemiec, tylko, że on nie potrafi się w miarę poprawnie wysłowić, więc o kant d...py te jego kandydowanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
I teraz drugi karny powinien być dla Bournemouth patologia, sędziowanie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
strzelam, że za jakiś czas Frankowski będzie kandydatem na prezydenta Białegostoku i po to jest mu potrzebna jakaś pozycja polityczna, oswojenie z jego twarzą w polityce
a "interesy" "biznesmenów białostockich" wymagają swojego na tym stanowisku mi się wydaje,że wcale nie strzelasz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
strzelam, że za jakiś czas Frankowski będzie kandydatem na prezydenta Białegostoku i po to jest mu potrzebna jakaś pozycja polityczna, oswojenie z jego twarzą w polityce
a "interesy" "biznesmenów białostockich" wymagają swojego na tym stanowisku Może i kandydować nawet na urząd kanclerza Niemiec, tylko, że on nie potrafi się w miarę poprawnie wysłowić, więc o kant d...py te jego kandydowanie. nie ma to większego znaczenia wystartuje = wygra
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|