Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 69 z 98 1 2 67 68 69 70 71 97 98
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
tylko jak tym twoim gamoniom nie idzie, a że ostatnio zdarza im się to regularnie także wiesz smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
w Vendsyssel po o3,5 @1,975


290,00

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
w Vendsyssel po o3,5 @1,975


290,00
75:05 Goal for Viborg (B): 1-3 laugh aplauz

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by akagi
Wczoraj już nie wchodziłem na forum, bo musiałem odreagować.
A kto czynnie kibicuje swojej drużynie to wie, że takie momenty się zdarzają. smile

A dzisiaj takie refleksje.

Legia straciła mistrzostwo w meczach z Piastem, Pogonią i nie ma co szukać usprawiedliwień, czy liczyć na Lecha.
Zawaliła te mecze i to są fakty.

Mało kto zdaje się zauważać, że Lech może ten mecz po prostu przegrać normalnie, bez żadnych podtekstów.
To już ostatni w sezonie i mogą mieć zwyczajnie, po ludzku na to wyjebane.

Dla mnie jako kibica Legii pozostaje tylko wiara - jakby to nie zabrzmiało - w "przepowiednię" Piekarskiego.
Wprawdzie pisał wspomniany post o godz. 3:05, i mógł być pod wpływem, ale...
Może coś wie o czym my nie wiemy. smile

Ten Wasz prezesik powinien się dobrze rozpędzić, poszukać porządnej ściany, nie jakiejś z regipsu) i bez hamowania zaliczyć z nią spotkanie.
Bo jak czytam jak zwraca uwagę, że Lech powinien..., to mnie pusty śmiech ogarnia smile

Jeśli ktoś coś powinien to nie Lech, czy ktokolwiek inny tylko jego/Wasza Legia. Powinna zgarnąć mistrza, a w zasadzie musi liczyć na innych żeby o tym jeszcze myśleć. Dwa, Zagłębie też nie ma żadnego powodu żeby rozkładać nogi, a mistrzami to Wy nie jesteście, statystyka słynnych 11 minut mówi sama za siebie.

Prawda jest taka, Miodek ma chujowe pojęcie o piłce, jest raptusem, trenerskie roszady to jego znak rozpoznawczy. Co decyzja to gorsza od poprzedniej, spierdolił sezon, a co gorsza niszczy klub tak patrząc zupełnie z boku. Nie wiem czy to celowe ale zobacz, że jego działania można porównać do sposobu działania Rutkowskich, z tą różnicą, że Amice się to bilansuje, a Miodek na ciągle ciasne gacie i piją co raz bardziej wink
Najgorsze co Legii może się przydarzyć to fartowne zdobycie mistrzostwa, niezasłużone, a co gorsza umocni go w przekonaniu, że jest ok.
To w tej chwili Wasz największy problem, bo gdyby nie było mistrza, to jest cień szansy, że się zastanowi co zrobił przez okres swojej prezesury, powątpiewam ale kibice mogą mieć małą nadzieję...

Nie zazdroszczę ale też nie żałuję. Legia jako całość robiła wszystko żeby utrudniać sobie życie i dopięła swego, w zasadzie impotent Miodek wink

Z Poznania, ekipa stadionowa zgodnym głosem wystosowała krótką informację dla kopaczy, i tak wypierdalacie, z Piastem nie wygracie, w sensie lepiej tego nie róbcie.

Chciałbym zobaczyć jak Piast świętuje na swoim stadionie, nie mam pojęcia czy tak się stanie i w sumie mnie to grzeje, wręcz bardziej Legii nie życzę mistrzostwa, niż miałbym życzyć Piastowi, sportowo zasłużyli, tylko wbrew pozorom czysta matematyka wcale nie jest po ich stronie.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
w Academica Clinceni
po gola @1,42

1420,00

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Jagiellonia Białystok zabiega o pozyskanie 29-letniego napastnika - Martina Dolezala, któremu kończy się umowa z FK Jablonec. Czeski zawodnik zdobył 15 bramek i zaliczył 5 asyst w 26 spotkaniach obecnego sezonu Fortuna Liga.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
piast ma proste zadanie
szczelić wińcej goli niż lech

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Znamienny fakt po bramce samobójczej Wieteski.

W "normalnych" przypadkach kiedy w drużynie jest odpowiednia atmosfera, to zaraz podskakuje kapitan, czy inni ważni zawodnicy i takiego delikwenta pocieszają.
Tutaj nic takiego nie było, leżał sam i przeżywał.

Mocy nowej miotły w postaci Vuko starczyło tylko na chwilę.
Miodek popełnił kolejny błąd i ciekawe na ile kolejnych starczy mu jeszcze kasy.


Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Originally Posted by betowiec
piast ma proste zadanie
szczelić wińcej goli niż lech
Lech będzie się bał coś strzelić- pewnie obejrzeli już piach jaki zagrał Piast w Szczecinie i się drapią po głowach jak tu się podłożyć z głową ooo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
Originally Posted by gembol
Originally Posted by betowiec
piast ma proste zadanie
szczelić wińcej goli niż lech
Lech będzie się bał coś strzelić- pewnie obejrzeli już piach jaki zagrał Piast w Szczecinie i się drapią po głowach jak tu się podłożyć z głową ooo
czerwo w pierwszym kwadransie laugh

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by gembol
Originally Posted by betowiec
piast ma proste zadanie
szczelić wińcej goli niż lech
Lech będzie się bał coś strzelić- pewnie obejrzeli już piach jaki zagrał Piast w Szczecinie i się drapią po głowach jak tu się podłożyć z głową ooo
czerwo w pierwszym kwadransie laugh
no chyba najlepsze rozwiązanie...konkretny faul w polu karnym..karny+czerwo i czeba jeszcze go szczelić/wpuścić wink , bo im dalej w las tym większe usztywnienie w szeregach Piasta może być

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by akagi
Znamienny fakt po bramce samobójczej Wieteski.

W "normalnych" przypadkach kiedy w drużynie jest odpowiednia atmosfera, to zaraz podskakuje kapitan, czy inni ważni zawodnicy i takiego delikwenta pocieszają.
Tutaj nic takiego nie było, leżał sam i przeżywał.

Mocy nowej miotły w postaci Vuko starczyło tylko na chwilę.
Miodek popełnił kolejny błąd i ciekawe na ile kolejnych starczy mu jeszcze kasy.

akagi tak się składa, że mam miejsce nad ławką gości i Vuko zachowywał bardzo spokojnie, pewnie musi się trochę hamować ale w pewnym momentach wyglądało to na zrezygnowanie a samobój Wieteski tylko przybił gwoździa do trumny

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
jadąc na Podlasie gdzie wygrana daje mistrzostwo nie można na ławce posadzic Carlitosa i Niezgodę

Jaga oprócz walki nic nie pokazała jak najbardziej była do ogrania

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Jedyna nadzieja L to Sensei i Sedlar

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by forty
@TEO,Ty blisko Pabianic.
On się obraził,czy brak w tym temacie to jakaś forma pokuty?
stęskniłeś się ? smile
Dzień Dobry toast

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
cygany strz!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Gembol pisałem wcześniej. Te overy 4.5 Tottenhamu to trafił tam chłopak od nas. 20 kuponów. Ale awans Poolu to nie jego.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Żóraw trenerem Lecha do 2021

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Originally Posted by TEO
Gembol pisałem wcześniej. Te overy 4.5 Tottenhamu to trafił tam chłopak od nas. 20 kuponów. Ale awans Poolu to nie jego.
ok. czyli Sylwia plotkara...ehhh.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Gembol a Ty gdzie obecnie zamieszkujesz?
Masz pomorze zachodnie.

Strona 69 z 98 1 2 67 68 69 70 71 97 98

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,544
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1