Czyli klasycznie ludzie z litości głosowali. A jakie kursiwo było na tych drugich?
liczyłem jednak że armia zwolenników tego blogera w necie przeważy głosami trochę dziwne po podawali na początku dwa razy jakie są wyniki głosowania i wygrawał zawsze ten Działowy na koniec nic nie powiedzieli z jaką przewagą itp tylko że wygrała ta niewidoma
Czyli klasycznie ludzie z litości głosowali. A jakie kursiwo było na tych drugich?
liczyłem jednak że armia zwolenników tego blogera w necie przeważy głosami trochę dziwne po podawali na początku dwa razy jakie są wyniki głosowania i wygrawał zawsze ten Działowy na koniec nic nie powiedzieli z jaką przewagą itp tylko że wygrała ta niewidoma
Czyli klasycznie ludzie z litości głosowali. A jakie kursiwo było na tych drugich?
liczyłem jednak że armia zwolenników tego blogera w necie przeważy głosami trochę dziwne po podawali na początku dwa razy jakie są wyniki głosowania i wygrawał zawsze ten Działowy na koniec nic nie powiedzieli z jaką przewagą itp tylko że wygrała ta niewidoma
Wy naprawde jeszcze wierzycie że tam jakieś smsy mają znaczenie
Dzieki, myślałem, że troszku więcej. Nie wiem jak tańczyła dziewczyna co nie widzi, jeśli ładnie to normalne, że wygrała.
Tylko że z tym jej niewidzeniem to nie do końca prawda. Jeśli jak piszesz tańczyła najlepiej to brawo, ale jeśli miała handicap z powodu niewidzenia to nie fair.
To samo w The Voice of Poland. Specjalnie wybierają takie piosenki dla niektórych uczestników, żeby ich wjebac na minę, z góry wiadomo kto ma się bić o zwycięstwo.
Czyli klasycznie ludzie z litości głosowali. A jakie kursiwo było na tych drugich?
liczyłem jednak że armia zwolenników tego blogera w necie przeważy głosami trochę dziwne po podawali na początku dwa razy jakie są wyniki głosowania i wygrawał zawsze ten Działowy na koniec nic nie powiedzieli z jaką przewagą itp tylko że wygrała ta niewidoma
Wy naprawde jeszcze wierzycie że tam jakieś smsy mają znaczenie
Dzieki, myślałem, że troszku więcej. Nie wiem jak tańczyła dziewczyna co nie widzi, jeśli ładnie to normalne, że wygrała.
Tylko że z tym jej niewidzeniem to nie do końca prawda. Jeśli jak piszesz tańczyła najlepiej to brawo, ale jeśli miała handicap z powodu niewidzenia to nie fair.
pokazali jak biednie żyje a ma stypiendium 4 kafle na rękę także ten tego ale cel osiągnięty, dostała nowe mieszkanie oraz 100 kafli