Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
@akagi gada jeszcze lepiej, a juz na pewno grzeczniej.Akagi na trenera!!!
Teraz jest w mediach wysyp komentarzy różnych osób.
Co by jednak nie mówić, każdy mądry po fakcie.
Legia to specyficzny klub i skupia na sobie zainteresowanie większości środowiska.
Trudno być tym najmądrzejszym w tych warunkach, gdy z jednej strony, oczekiwania są zawsze duże, a z drugiej sępy tylko czekają na jakąś karmę.
Tutaj zawsze będzie się coś działo, w sensie, "musi" coś się dziać, bo to przynosi klikalność.
Vukovic...
Trener z takim warsztatem, na tę chwilę, nie jest trenerem dla Legii, ale to moje zdanie.
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Vuko wie, że jeszcze moze poleciec przed nowym sezonem
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
@burbon,chyba kupił termomixa.Stąd wynika jego milczenie tutaj.Wstydzi się tego.
świetne urządzenie
własnie robi się bób na parze
może i swietne urzadzenie.Ale dla leni kuchennych.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Uuu jak dobrze sie obudzić ,ze świadomością gdzie nie jest,teraz Mistrz Polski w futbolówce.
[
iv.pl ]
Boli dupa i tyle.
i do tego też po chińsku napisane to zdanie
ale Forty już tak ma , trzeba przywyknąć
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
tak po przesłuchaniu tego Vukovicia jestem gotów wejść w zakład ze piłkarze zagrają na jego zwolnienie bo sobie przepierdolił tą gadką o czystce
Ale kiedy mają zagrać przeciwko niemu jak już koniec sezonu. A ci co zostaną to nie mieli być poddani czystce więc chyba nie mają powodów grać przeciwko niemu. Ale ja prosty chop więc mogłem nie zrozumieć.
on tam nic sensownego nie zdziała, a jeszcze bardziej to wszystko rozpierdoli to jedna sprawa a druga jest taka że Ci co się ostaną to raczej nie zechcą z nim trwać
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
@biczu,Ty po Filologii polskiej?
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Uuu jak dobrze sie obudzić ,ze świadomością gdzie nie jest,teraz Mistrz Polski w futbolówce.
[
iv.pl ]
Boli dupa i tyle.
i do tego też po chińsku napisane to zdanie
ale Forty już tak ma , trzeba przywyknąć
trzeba wybaczyć fortemu, stary już jest i stawia przecinek bo musi sobie przypomnieć co chciał napisać
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
@biczu,Ty po Filologii polskiej?
syn mojego kolegi z roboty po 3 klasach podstawówki pisze lepiej po Polsku od Ciebie
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
powinniście dzisiaj tam w Białym zrobić święto narodowe
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
o My w Polsce piszemy przymiotniki z małej litery.Po prostu, piszemy po polsku.
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
powinniście dzisiaj tam w Białym zrobić święto narodowe
przecież jest
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
powinniście dzisiaj tam w Białym zrobić święto narodowe
przecież jest
zapomniałem
Warka w puszcze tylko na Boże Narodzenie i jak Legia przegra mistrza
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Dokładnie,@biczyk tak jest.
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Bul dupy i tyle
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Śmieszy mnie to po prostu
Jak ktoś ma tak straszny kompleks innego klubu ze żyje tym bardziej niz swoim klubem
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Także tego ... przez takie "buractwo" później Białystok i podlasie postrzegane jest jak na tych różnych memach...
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
oho aferka w ekstraklasie, slask-arka fixed szkoda tylko, ze 2 lata temu przy niecieczy nic zrobiono i rozeszlo sie po kosciach
Link skopiowany do schowka