|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
@akagi,kto z prawdziwych Legionistów zostaje na przyszły sezon?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
Dla ich dobra to wszystkich tych "prawdziwych" powinni wypierdolić
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Akagi Kuchy do Turcji się wybiera? Podobno to ściema, widocznie menago zadziałał żeby wywrzeć presję na ewentualny nowy kontrakt. Vuko miał z nim rozmowę i powiedział, że go nie widzi w "nowej" Legii. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
@akagi,kto z prawdziwych Legionistów zostaje na przyszły sezon? Łatwiej, kto odejdzie.  To już będzie zupełnie inna drużyna i to 1.5 na mistrzostwo w nadchodzącym sezonie, wzbudza uśmiech na mojej twarzy.  A kto z prawdziwych forty ? Można sparafrazować słowa pewnej starej piosenki - dziś prawdziwych Legionistów już nie ma. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Rozumiem ,że nie będziesz już w tym sezonie się zakładał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Rozumiem ,że nie będziesz już w tym sezonie się zakładał?  Na tę chwilę zapewne nie, ale życie może przynieść chęć popełnienia kolejnych błędów. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
Akagi Kuchy do Turcji się wybiera? Podobno to ściema, widocznie menago zadziałał żeby wywrzeć presję na ewentualny nowy kontrakt. Vuko miał z nim rozmowę i powiedział, że go nie widzi w "nowej" Legii.  to chyba dobrze, żeby liga była silna, Legia musi być silna
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
Raz Legia pojechała na zgrupowanie do Włoch, lata dziewięćdziesiąte. Pod koniec nie było pomysłu, kto ma zapłacić za kolejną bibę. Zawodnicy głowili się, głowili, aż wpadli na genialny pomysł – zapłaci Jóźwiak. Wysłali mu telegram: „Żaneta urodziła STOP masz syna STOP”. Zgodnie z przypuszczeniami, Marek postanowił wyprawić pępkowe. Jak twierdzą świadkowie: wspaniała była to biesiada, na bogato, Marek na niczym nie oszczędzał. Syn nie rodzi się codziennie! Cała drużyna piła na koszt Jóźwiaka, ten przyjechał do Polski, spytał trenera, czy może się zwolnić i jechać do Mławy. Trener mówi: – Jedź! Marek maluchem do Mławy, wpada do domu. - Gdzie Żaneta? - Zupę gotuje. - Jaką zupę?! A gdzie mały? - Jaki mały?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
to chyba dobrze, żeby liga była silna, Legia musi być silna Oj, Sensei Sensei... Główny problem to jest z Miodkiem. Facetowi spodobała się medialność, ale że prezesura największego klubu w Polsce go przerosła, to teraz się miota, a to nie jest typowa korporacja. Szuka chętnego na odkupienie klubu, ale zwyczajową ceną w takich przypadkach jest dwukrotność rocznych dochodów, a on chce o połowę więcej i jest problem. Do tego brak pucharów przez dwa lata i wysokie kontrakty tych którzy są ( byli ) spowodowały trudności z płynnością finansową. W takich warunkach trudno znaleźć odpowiedniego kupca, żeby samemu nie stracić. Boję się że może popełniać kolejne błędy, jakby poprzednie niewiele go nauczyły. Ale to nasz problem, bo rozumiem, że dla Was, im gorzej w Legii, tym lepiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
Z ostatnim zdaniem się nie zgodzę. Koraliki to byłby odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu i mówię to z perspektywy czasu chociaż kiedyś mnie wqriał;)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Jeszcze parę postów, i @akagi przerobi @senseia na kibica Legii
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
@max,już wrzucałeś wczoraj
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Lubisz Sensei piwo, chociaż ja w pewnych sytuacjach też go się napiję. Zatem dobra wiadomość dla zdrowia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
@max,już wrzucałeś wczoraj To 2 część zaraz wrzucę 3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
@max,już wrzucałeś wczoraj Widocznoe bardzo mu musi zależeć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jebać politykę i polityków
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Dokładnie,jedyna z nich korzyść ,że można coś na wyborach poobstawiać.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|