Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
@qunicy - co tam się w Lechii dzieje ze Mendziara sam ogłosił że robi fikołka z fotela prezesa? Nie tak dawno zapierał się że nie odejdzie i będzie robił dalej to co robi. Ile macie długu na dzień dzisiejszy?
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Widzę że tu niektórzy z Izraela robią jakąś Anglię czy Włochy. Nie wiem skąd ten pęd na nich. Po dzisiejszym meczu mamy 12pkt. Dziękuję za uwagę.
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Toronto dzis bierze majstra?
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Jakby ktoś pytał co ta, u FECH-a, to przyznam, że dość oryginalnie ->
:-))
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Oby oby TEO.
Z drugiej strony, ten który już mówił o 12 pkt.( po 3 meczach ) już dzisiaj nic nie powie.
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
@qunicy - co tam się w Lechii dzieje ze Mendziara sam ogłosił że robi fikołka z fotela prezesa? Nie tak dawno zapierał się że nie odejdzie i będzie robił dalej to co robi. Ile macie długu na dzień dzisiejszy?
dużo i będzie jeszcze więcej po kontraktach z tego lata bo za frytki te nazwiska grać nie będą
jak w końcu pierdolnie to najwyżej cała Polska pomoże, jak Wiśle, a odpowiedzialne finansowo kluby niech cierpią, taka jest ta Ekstraklasa
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Widzę że tu niektórzy z Izraela robią jakąś Anglię czy Włochy. Nie wiem skąd ten pęd na nich. Po dzisiejszym meczu mamy 12pkt. Dziękuję za uwagę.
Jeszcze niedawno pisales ze Izrael nie taki slaby
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Jakby ktoś pytał co ta, u FECH-a, to przyznam, że dość oryginalnie ->
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Widzę że tu niektórzy z Izraela robią jakąś Anglię czy Włochy. Nie wiem skąd ten pęd na nich. Po dzisiejszym meczu mamy 12pkt. Dziękuję za uwagę.
Jeszcze niedawno pisales ze Izrael nie taki slaby
A czy pisze że słaby?
Ale napewno słabszy od Nas.
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
wystarczy zneutralizować tego Zahaviego (7 na 8 goli) i Izrael nie podskoczy
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
wystarczy zneutralizować tego Zahaviego (7 na 8 goli) i Izrael nie podskoczy
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Toronto dzis bierze majstra?
Durant zagra?
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Hej hej Quincy (braku tu emotikona JD) Takmi sięp omyślało...grasz cos w karciochy live?
Z 5 lat już nie grałem.
A Greena masz pod ręką. hmm czyli nie grasz z powdów ze tak powiem pozasportowych?
Nawet nie wiem gdzie można teraz pograć. Jakbym miał z kim wyskoczyć to może bym się i skusił. Turki live z pokera zawsze lubiłem najbardziej
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Toronto dzis bierze majstra?
Durant zagra?
Raczej out.
Pejsy dzis zakutasza.
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
@qunicy - co tam się w Lechii dzieje ze Mendziara sam ogłosił że robi fikołka z fotela prezesa? Nie tak dawno zapierał się że nie odejdzie i będzie robił dalej to co robi. Ile macie długu na dzień dzisiejszy?
dużo i będzie jeszcze więcej po kontraktach z tego lata bo za frytki te nazwiska grać nie będą
jak w końcu pierdolnie to najwyżej cała Polska pomoże, jak Wiśle, a odpowiedzialne finansowo kluby niech cierpią, taka jest ta Ekstraklasa
Ponoć kolejna pożyczka poszła i się jorgneli że nie będzie z czego spłacać...
Także ten tego, tu nie ma co wróżyć tylko czekać aż szambo wyjebie na światło dzienne i zostaną wsppomnienia z ekstraklasy
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
over 3,5 kartek 1,66 myślę, że będzie gorąco
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Ataken https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzMyMDE5NTYxNTU2MDQwMDpcvIbNfL%2F%2FekW9QPM%3D&kind=MAIN https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzMyMDE5NTYxNTYyNzYwMDoN9e%2BXSpUMAWakP8g%3D&kind=MAIN https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzMyMDE5NTYxNTU2NTQwMDqE8Tim%2FH1TFNAsGCA%3D&kind=MAIN https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE5NTYxNzEyMDUwMDqSILn%2BuJ3QGmU43PU%3D&kind=MAIN
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
A kto uważa Mandziarę za poważnego człowieka? Klub 30 mln długów a ten na każdy wyjazd lata sobie samolotem. Życie ponad stan zawsze się kończy tak samo. Czy to Janusza czy takiego klubu jak Lechia czy Legia.
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587
Likes: 10
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Widzew na powrocie z Macedonii
Link skopiowany do schowka