Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 69 z 85 1 2 67 68 69 70 71 84 85
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
helmuty 3

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Dania jak dzieci, nie tak to miało wyglądać

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303
Likes: 2
Elf meter Duny

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
betowiec tak cwaniakował, a po wpisie Rafała podkulił ogon i sam się zawinął z forum smile

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Dania wraca smile

Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
dla każdego coś miłego i over i bts

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Co to ?
[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Kura
betowiec tak cwaniakował, a po wpisie Rafała podkulił ogon i sam się zawinął z forum smile
a co napisał Rafał bo mi gdzieś umknęło ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
dał mu tydzień a potem ban

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Originally Posted by VVega
Co to ?
[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]

Zdjecie Carlitosa z napisem w tłumaczeniu "witamy w ahmadzie"

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
* alwahdzie

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303
Likes: 2
Originally Posted by Warren
kurwa mam trochę walek,
ale z Mafią mamy już od dawna spokój

No pewnie. Z mafią nawet można piwo się ustawić w nocnym na Wileńskiej.

Dołączył: Jun 2019
Posty: 21
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jun 2019
Posty: 21
Originally Posted by Lukasz111
Biszop-jaga
Biszop-aker
Biszop-quincy
Biczop-akagi
aker-fechu
burbon vs reszta forum
mafia-Biczu
Biczu-wafel
Biczu-Fedek
Biczu-typer ekspert ladbrokers
TEO-Aro
akagi-Aro
Bydle-?
Lukasz-kretol
centrum bite me

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Zupełnie nietrafiona ta karta walk jesli o mnie chodzi

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
z calym szacunkiem ale strejlaua nie da sie sluchac
niech ktos w koncu mu podziekuje bo to jest nie do wytrzymania

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Mafia liczyłem na bardziej błyskotliwą odpowiedź smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Mateusz Święcicki:

*Bardzo ważny wywiad z Nasserem Al-Khelaïfim. "Nie chcę już gwiazd!"

Świetnego wywiadu udzielił magazynowi France Football najważniejszy człowiek w PSG. Nawet jeśli czysto teoretycznie w hierachii jest za emirem Kataru, to właśnie on kreuje politykę klubu na wielu płaszczyznach, akceptuje transfery, zatrudnia trenerów i dyrektorów, wyznacza cele. PSG w obecnym kształcie, z paletą swoich zalet, sukcesów, ale i spektakularnych porażek oraz upokorzeń to dzieło Nassera Al-Khelaïfiego. To z jednej strony atut tego klubu, ale i przekleństwo.

Czytałem z nim sporo wywiadów, ale nigdy tak nie wypowiadał się tak samokrytycznie, pokornie i ciekawie. Nigdy też nie mówił o potrzebie zmiany kursu. Teraz zadeklarował:

- Jeśli zmierza się w złą stronę, nie ma co naprawiać. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i dokonać rewolucji.

Szef PSG dojrzał do następujących decyzji:

a) koniec z zatrudnianiem zmanierowanych gwiazd, które nie są w stanie w decydujących meczach udźwignąć presji, nie mają mentalności zwycięzców, zachowują się arogancko, nie są zdyscyplinowane

b) rygor, którego zabrakło zwłaszcza w rewanżowym meczu z Manchesterme United, szacunek do rywala (tego nie było w finale Pucharu Francji) i pokorne podejście do przeciwników na wszystkich poziomach ma być nową wykładnią w klubie

Pokora, bo bez niej PSG na razie w Europie daleko nie zajechało.

- Nie chcę już gwiazd! Chcę piłkarzy, którzy zasuwają. Nie życzę sobie rozkapryszonych gwiazdorków, którzy przychodzą do PSG tylko po pieniądze. Chcę graczy, którzy z dumą noszą tę koszulkę. Jak komuś nie pasuje ten klub, to drzwi otwarte. Ciao!

By dokonać poważnych zmian, Nasser Al-Khelaïfi ściąga Leonardo, którego zwolnił w 2013 roku, ale - jak sam twierdzi - pozostawali w dobrych relacjach. Gdybyśmy prześledzili najważniejsze transfery PSG w ostatnich latach, te kluczowe, które sprawdziły się, to Leonardo wygląda na tle innych dyrektorów sportowych jak gigant. To on kupował Zlatana Ibrahimovicia, Marco Verrattiego, Blaise'a Matuidiego czy Thiago Silvę. Lista jego udanych ruchów była imponująca.

- Teraz dostanie pełnię władzy. Od sektora sportowego po szkoleniowy. Będzie prowadził politykę transferową według własnych zasad.

To rewolucyjna zmiana.

Kylian Mbappe? - Zatrudnienie go było najlepszą decyzją, jaką podjęliśmy w historii zarządzania klubem. Jestem pewien nie na 100 a 200 procent, że pozostanie u nas. Jest chłopakiem z regionu, zawsze marzył, by grać w PSG. Nie odejdzie.

Neymar? - Nie miałem okazji ostatnio rozmawiać z nim osobiście, ale powiedziałem jego ojcu czego oczekujemy od piłkarza PSG.

Polityka transferowa? - Pracujemy nad nowymi graczami i gwarantuję, że w kolejnym sezonie PSG będzie silniejsze. Przede wszystkim mamy określony profil mentalny, chcemy mniej gwiazd, a więcej walczących serc. Niedługo kibice poznają nowe twarze.

Liga Mistrzów? - Wiedziałem, że będzie ją trudno zdobyć. Roman Abramowicz potrzebował na to 9 lat. My uczymy się bardzo szybko, nadrabiamy zaległości, ale Barcelona czy Real Madryt mają przepiękną, ponad stuletnią historię i przez lata uczyły się wygrywać. My mamy trudniej, ale Liga Mistrzów nie jest naszym marzeniem. Jest celem i wierzę, że kiedyś ją wygramy.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Pan Andrzej to gorący transfer TVP więc @bukma nie licz na zmiany

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Z tym PSG to jak z Chelsea, też nie chcą gwiazd smile

Strona 69 z 85 1 2 67 68 69 70 71 84 85

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rymoholik, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, burbon, betowiec, Lukasz111, Akhu, $-man, 11kera11, aker), 2,774 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,670
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1