|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dania jak dzieci, nie tak to miało wyglądać
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
betowiec tak cwaniakował, a po wpisie Rafała podkulił ogon i sam się zawinął z forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dania wraca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
dla każdego coś miłego i over i bts
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Co to ? ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/71998077368293524557.jpg) [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
betowiec tak cwaniakował, a po wpisie Rafała podkulił ogon i sam się zawinął z forum  a co napisał Rafał bo mi gdzieś umknęło ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
dał mu tydzień a potem ban
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Zdjecie Carlitosa z napisem w tłumaczeniu "witamy w ahmadzie"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2 |
No pewnie. Z mafią nawet można piwo się ustawić w nocnym na Wileńskiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2019
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2019
Posty: 21 |
Biszop-jaga Biszop-aker Biszop-quincy Biczop-akagi aker-fechu burbon vs reszta forum mafia-Biczu Biczu-wafel Biczu-Fedek Biczu-typer ekspert ladbrokers TEO-Aro akagi-Aro Bydle-? Lukasz-kretol centrum bite me
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Zupełnie nietrafiona ta karta walk jesli o mnie chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
z calym szacunkiem ale strejlaua nie da sie sluchac niech ktos w koncu mu podziekuje bo to jest nie do wytrzymania
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Mafia liczyłem na bardziej błyskotliwą odpowiedź 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Mateusz Święcicki:
*Bardzo ważny wywiad z Nasserem Al-Khelaïfim. "Nie chcę już gwiazd!"
Świetnego wywiadu udzielił magazynowi France Football najważniejszy człowiek w PSG. Nawet jeśli czysto teoretycznie w hierachii jest za emirem Kataru, to właśnie on kreuje politykę klubu na wielu płaszczyznach, akceptuje transfery, zatrudnia trenerów i dyrektorów, wyznacza cele. PSG w obecnym kształcie, z paletą swoich zalet, sukcesów, ale i spektakularnych porażek oraz upokorzeń to dzieło Nassera Al-Khelaïfiego. To z jednej strony atut tego klubu, ale i przekleństwo.
Czytałem z nim sporo wywiadów, ale nigdy tak nie wypowiadał się tak samokrytycznie, pokornie i ciekawie. Nigdy też nie mówił o potrzebie zmiany kursu. Teraz zadeklarował:
- Jeśli zmierza się w złą stronę, nie ma co naprawiać. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i dokonać rewolucji.
Szef PSG dojrzał do następujących decyzji:
a) koniec z zatrudnianiem zmanierowanych gwiazd, które nie są w stanie w decydujących meczach udźwignąć presji, nie mają mentalności zwycięzców, zachowują się arogancko, nie są zdyscyplinowane
b) rygor, którego zabrakło zwłaszcza w rewanżowym meczu z Manchesterme United, szacunek do rywala (tego nie było w finale Pucharu Francji) i pokorne podejście do przeciwników na wszystkich poziomach ma być nową wykładnią w klubie
Pokora, bo bez niej PSG na razie w Europie daleko nie zajechało.
- Nie chcę już gwiazd! Chcę piłkarzy, którzy zasuwają. Nie życzę sobie rozkapryszonych gwiazdorków, którzy przychodzą do PSG tylko po pieniądze. Chcę graczy, którzy z dumą noszą tę koszulkę. Jak komuś nie pasuje ten klub, to drzwi otwarte. Ciao!
By dokonać poważnych zmian, Nasser Al-Khelaïfi ściąga Leonardo, którego zwolnił w 2013 roku, ale - jak sam twierdzi - pozostawali w dobrych relacjach. Gdybyśmy prześledzili najważniejsze transfery PSG w ostatnich latach, te kluczowe, które sprawdziły się, to Leonardo wygląda na tle innych dyrektorów sportowych jak gigant. To on kupował Zlatana Ibrahimovicia, Marco Verrattiego, Blaise'a Matuidiego czy Thiago Silvę. Lista jego udanych ruchów była imponująca.
- Teraz dostanie pełnię władzy. Od sektora sportowego po szkoleniowy. Będzie prowadził politykę transferową według własnych zasad.
To rewolucyjna zmiana.
Kylian Mbappe? - Zatrudnienie go było najlepszą decyzją, jaką podjęliśmy w historii zarządzania klubem. Jestem pewien nie na 100 a 200 procent, że pozostanie u nas. Jest chłopakiem z regionu, zawsze marzył, by grać w PSG. Nie odejdzie.
Neymar? - Nie miałem okazji ostatnio rozmawiać z nim osobiście, ale powiedziałem jego ojcu czego oczekujemy od piłkarza PSG.
Polityka transferowa? - Pracujemy nad nowymi graczami i gwarantuję, że w kolejnym sezonie PSG będzie silniejsze. Przede wszystkim mamy określony profil mentalny, chcemy mniej gwiazd, a więcej walczących serc. Niedługo kibice poznają nowe twarze.
Liga Mistrzów? - Wiedziałem, że będzie ją trudno zdobyć. Roman Abramowicz potrzebował na to 9 lat. My uczymy się bardzo szybko, nadrabiamy zaległości, ale Barcelona czy Real Madryt mają przepiękną, ponad stuletnią historię i przez lata uczyły się wygrywać. My mamy trudniej, ale Liga Mistrzów nie jest naszym marzeniem. Jest celem i wierzę, że kiedyś ją wygramy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Pan Andrzej to gorący transfer TVP więc @bukma nie licz na zmiany
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Z tym PSG to jak z Chelsea, też nie chcą gwiazd 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|