|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10 |
na siekę poszła...na siekę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Święte słowa Holenderko Święte słowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10 |
a weź przestań holenderka, weź...co to, Ty życia nie znasz ??? taki kabanos i takie zgrabne opalone nogi... to jakaś kolejna wersja " Piękna i Bestia " ?? szkoda mi Biczyka, ale to się kurwa, nie może udać Ona kocha moje wnętrze  taaa.... wnętrze.. wnętrze twojego tapczanu, gdzie trzymasz "kanapki" z sieki ![[Linked Image from gifimage.net]](https://gifimage.net/wp-content/uploads/2017/06/oh-yeah-gif-2.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10 |
bardzo dobry, panie starszy..bardzo dobry !! smacznego  ja bym do tego jakiś kwaśniejszy napój z mleka dołożył Kumys? Nie mam. a Ty byś tylko alkohol żłopał... zsiadłe, albo kefirek, a nawet ayran
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10 |
a weź przestań holenderka, weź...co to, Ty życia nie znasz ??? taki kabanos i takie zgrabne opalone nogi... to jakaś kolejna wersja " Piękna i Bestia " ?? szkoda mi Biczyka, ale to się kurwa, nie może udać A co Ty myślisz że my tylko ma kasę i wygląd lecimy  Gdyby tak było to 90% tego forum by tylko na ręcznym jechało  ![[Linked Image from reactiongifs.us]](https://www.reactiongifs.us/wp-content/uploads/2014/10/yeah_sure_jon_hamm.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Schabowy z fetą i oliwkami w środku
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10 |
to jak Ci piszę, że kieszonka ze schabu, to mi odpowiadasz, kurwa, że to jakaś zorba 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2 |
to jak Ci piszę, że kieszonka ze schabu, to mi odpowiadasz, kurwa, że to jakaś zorba  cicho,On z Warszawy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10 |
 i zakochany..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2 |
Zorba,dobre sobie. Pelikany.Wszystko łykają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10 |
niestety, masz rację...nasze piękne tradycje kulinarne, by zabili.. dobrze, że są tacy co z tym zawalczyli jakiś czas temu, i widać już postępy, widać powrót do naszych kulinarnych korzeni..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Zorba,dobre sobie. Pelikany.Wszystko łykają. jadłeś kiedyś pieczoną pulardę ? Vichyssoise z langustynką i małżami ? Bouillabaisse ? Medaliony z jelenia flambirowane w armaniaku? Tort dacqouise ? Cafe gourmand ? Fale dunaju na porzeczkowej piance? Horiatiki? i kto tu jest Pelikan ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Tomá¹ Pøikryl má z Mladé Boleslavi na¹lápnuto do Jagellonie Bialystok #prestupy jakby te 2 transfery doszły do skutku to można zacząć rozpisywać tabelę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10 |
Zorba,dobre sobie. Pelikany.Wszystko łykają. jadłeś kiedyś pieczoną pulardę ? Vichyssoise z langustynką i małżami ? Bouillabaisse ? Medaliony z jelenia flambirowane w armaniaku? Tort dacqouise ? Cafe gourmand ? Fale dunaju na porzeczkowej piance? Horiatiki? i kto tu jest Pelikan ?  i jeszcze panierowany w jajku i bułce smażony czarny salceson
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Tazen pewno już rozpisał  Na stulecie nie możecie nie wygrać Majstra tak długo czekacie....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jeden z najlepszych skrzydłowych ligi czeskiej Tomas Prikrył z Mlady Bolesław jedzie do Białegostoku przejść testy meczyczne i podpisać kontrakt
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|