Powody do optymizmu są, zwykle ściągaliśmy ludzi, którzy kiedyś coś tam zagrali ale od paru sezonów mają jakiś problem i było liczenie na farta. Teraz wyciągamy dwóch grajków, którzy nie powinni nawet patrzeć na naszą ligę, do tego Camara o którego zabiegali wszyscy w lidze. A okienko wcześniej Imaz, Arsenić i Kadlec. Kostala nie liczę, choć mam nadzieję że kiedyś coś odpali.
Tak naprawdę jedyna zagadka to bramkarz, bo tam dziwne szachy u nas. Reszta pozycji obsadzona okrutnie mocno, z przodu Mudrinski, Imaz, Camara, Prikryl na papierze wygląda aż za dobrze, ale wiadomo że aż tak kolorowo nie będzie i liga nas zweryfikuje. Kwestia tylko czy zostaniemy Piastem czy Lechią/Jagiellonią poprzednich sezonów.
Patrząc na problemy kadrowe w czołówce to jest autostrada, ale nie takie już Jaga miała i nawet nie łudze się że będzie łatwo. Ale zawiodę się jak przynajmniej nie powalczymy.
jak Nawrocki lub Struski odpalą jako młodzieżowcy to będzie dobrze papiery mają na granie na Klimalę nie liczę bo to ogór Bida też dobry ale na 9 się nie nadaje bo kurdupel
Powody do optymizmu są, zwykle ściągaliśmy ludzi, którzy kiedyś coś tam zagrali ale od paru sezonów mają jakiś problem i było liczenie na farta. Teraz wyciągamy dwóch grajków, którzy nie powinni nawet patrzeć na naszą ligę, do tego Camara o którego zabiegali wszyscy w lidze. A okienko wcześniej Imaz, Arsenić i Kadlec. Kostala nie liczę, choć mam nadzieję że kiedyś coś odpali.
Tak naprawdę jedyna zagadka to bramkarz, bo tam dziwne szachy u nas. Reszta pozycji obsadzona okrutnie mocno, z przodu Mudrinski, Imaz, Camara, Prikryl na papierze wygląda aż za dobrze, ale wiadomo że aż tak kolorowo nie będzie i liga nas zweryfikuje. Kwestia tylko czy zostaniemy Piastem czy Lechią/Jagiellonią poprzednich sezonów.
Patrząc na problemy kadrowe w czołówce to jest autostrada, ale nie takie już Jaga miała i nawet nie łudze się że będzie łatwo. Ale zawiodę się jak przynajmniej nie powalczymy.
Węglarz i Gostomski ten sam poziom wg. mnie jeżeli małolaci się nie sprawdzą w polu próbowałbym Gostomskiego na bramce jako młodzieżowca
kiedyś grał u nas taki grajek nie pamiętam nazwiska taki blondas poszedł do Górnika bo jak to mówił chce pograć o coś więcej jak tylko utrzymanie i spadli z ligi Teraz Novikovas poszedł pograć o majstra i będą jajca jak my wygramy a tak na poważnie to smuda mu do dupy spalił most po sobie i na jesień niech się szykuje na piękne wiązanki