Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135
na zawsze POLSKA
na zawsze POLSKA
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135
Ok - jestem.

Rozumiem, że 50 złociszy do Haczyka?

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
Tak inzynierze, dokładnie tak...tylko ,że nie 50 tylko 200...zaraz ci na priv podeślę numer konta

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Poproszę dane do przelewu.

Do kiedy trzeba wpłacić ?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Czas na update,lista rośnie jak szalona. Ten typer skłonił nawet niektórych do zerwania firan. Przyznaję sobie Oskara 2019 w kategorii pomysł roku

1. white star(stary white na kicktipp)
2. buko69 (buko69)
3. cigar (cigar_pl)
4. fechu (fechu)
5. forty (forty)
6. Teo (Teo)
7. Mafia (mafia)
8. Patricu (Patricu)
9. Ojro (wielkiOjro)
10. Haczyk (haczyk)
11. Akhu
12. Irek
13. fart (fart)
14. Vvega (TSVVEGA)
15. Inzynierk (Inzynierk)
16. ??? (Amsterdam) holenderka,to ty ?
17. ??? (Wdowa05)



Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by Józef Małolepszy
Poproszę dane do przelewu.

Do kiedy trzeba wpłacić ?
Sprawami finansowymi zajmuje się pan haczyk

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
White ale przyznaj że pomysł zerzniety z typera mundialowego. Daj choć trochę zasługi.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
zgłaszam się

Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520
Likes: 1
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520
Likes: 1
ja chętnie tez zagram dajcie znać na pw dane do wpłaty

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by mafia
White ale przyznaj że pomysł zerzniety z typera mundialowego. Daj choć trochę zasługi.
5 % mogę dać najwyżej.
Wtedy zaproponowałem żeby na tym portalu grać co by nikt nie musiał się pocić i liczyć punktów na kartce papieru. To kopa w tyłek dostałem od skostniałych baronów forumowych że granie musi być na forum. A teraz proszę, nikt słowem nawet nie pisnął że za dużo zachodu.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
1. white star(stary white na kicktipp)
2. buko69 (buko69)
3. cigar (cigar_pl)
4. fechu (fechu)
5. forty (forty)
6. Teo (Teo)
7. Mafia (mafia)
8. Patricu (Patricu)
9. Ojro (wielkiOjro)
10. Haczyk (haczyk)
11. Akhu
12. Irek (FcAcirek ) ??
13. fart (fart)
14. Vvega (TSVVEGA)
15. Inzynierk (Inzynierk)
16 kemp (kemp)
17. Emilio (Emilio )
18. JozefMalolepszy (Jozef)
19. quincy (quincy)
20. Aker (Aker)

Amsterdam i Wdowa ponownie proszeni o zgłoszenie się, jak ktoś dla beki ma ksywkę Beneq to żartownisia też poprosimy o ujawnienie.
Wszelkie wypierdolenia dyscyplinarne z typera odbędą się tuż przed startem ligi

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by mafia
White ale przyznaj że pomysł zerzniety z typera mundialowego. Daj choć trochę zasługi.
5 % mogę dać najwyżej.
Wtedy zaproponowałem żeby na tym portalu grać co by nikt nie musiał się pocić i liczyć punktów na kartce papieru. To kopa w tyłek dostałem od skostniałych baronów forumowych że granie musi być na forum. A teraz proszę, nikt słowem nawet nie pisnął że za dużo zachodu.
Tak było pamiętam, to burbon napisał żeby ten pomysł sobie white wsadził w dupe

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by fechu
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by mafia
White ale przyznaj że pomysł zerzniety z typera mundialowego. Daj choć trochę zasługi.
5 % mogę dać najwyżej.
Wtedy zaproponowałem żeby na tym portalu grać co by nikt nie musiał się pocić i liczyć punktów na kartce papieru. To kopa w tyłek dostałem od skostniałych baronów forumowych że granie musi być na forum. A teraz proszę, nikt słowem nawet nie pisnął że za dużo zachodu.
Tak było pamiętam, to burbon napisał żeby ten pomysł sobie white wsadził w dupe
świetna pamięć fechu !

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
@fechu,to ten co orły dokarmia?

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Czy jak się ktoś spóźni bo mu powiedzmy zeszło na analizie i nie poda typów w piątek to można jeszcze kolejkę uzupełnić czy strata całej ?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by VVega
Czy jak się ktoś spóźni bo mu powiedzmy zeszło na analizie i nie poda typów w piątek to można jeszcze kolejkę uzupełnić czy strata całej ?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Piszę się.

Wpisowe wolałbym po 100-ce, ale może też być 50-tka.


Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Wpisowe już ustalone na 50,nie będziemy kombinować

1. white star(stary white na kicktipp)
2. buko69 (buko69)
3. cigar (cigar_pl)
4. fechu (fechu)
5. forty (forty)
6. Teo (Teo)
7. Mafia (mafia)
8. Patricu$ (PatricuS)
9. Ojro (wielkiOjro)
10. Haczyk (haczyk)
11. Akhu
12. Irek (FcAcirek )
13. fart (fart)
14. Vvega (TSVVEGA)
15. Inzynierk (Inzynierk)
16. kemp (kemp)
17. Emilio (Emilio )
18. JozefMalolepszy (Jozef)
19. quincy (quincy)
20. Aker (Aker)
21. Kura (Kura)
22. Valverde (Valverde)
23. ??? (Amsterdam)
24. ??? (Wdowa05)
25. ??? (aston75)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by ANZELMO
ja chętnie tez zagram dajcie znać na pw dane do wpłaty
do haczyka się zgłaszamy,
haczyk lubi dostawać pieniądze w piątek, więc jak chcecie mu sprawić przyjemność to wysyłajcie przelewy w czwartek wieczorem

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Originally Posted by wHiTe_StAr
haczyk lubi dostawać pieniądze w piątek
To ja się nie popisałem bo wysłałem mu dzisiaj frown

FcAcirek to ja smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Całość wygranej zgarnia fechu czy są nagrody za kolejne miejsca ?

Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1