|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Burbon od Inżyniera chciał 2 stówy wyciągnąć.
skandaliczne zachowanie Niestety, alkohol w połączeniu z hazardem niszczą ludzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135
na zawsze POLSKA 
|
|
na zawsze POLSKA 
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135 |
nie dość że się zapisał do konkursy to jeszcze pomaga fechowi i haczykowi w łowieniu inżynier gdzieś ty był jak cie nie było Link do forum mam w ulubionych, jak mam mało czasu, to tylko przeklikuję strony czy nie ma zdjęć gołych bab  Najczęściej lepsze niż kurwiszony na wiadomych serwisach  Ale jak mam więcej czasu, to analizuję posty. Zwłaszcza lobby białostockiego i warszawskiego  Inne też, ale bez ręki we wiadomym miejscu ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
haczyk jak się dał akerowi. U fecha to on raczej lekcji nie brał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135
na zawsze POLSKA 
|
|
na zawsze POLSKA 
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135 |
Burbon od Inżyniera chciał 2 stówy wyciągnąć.
skandaliczne zachowanie No proszę, Pacyfista narzekał na administrację, a sam ma dostęp do pw innych użytkowników, w tym do mojej skrzynki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczyk jak rozpaczliwie próbuje zwrócić na siebie uwagę. Dopóki nie opublikuje wyników z krokomierza, tak to będzie wyglądało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
nie dość że się zapisał do konkursy to jeszcze pomaga fechowi i haczykowi w łowieniu inżynier gdzieś ty był jak cie nie było Link do forum mam w ulubionych, jak mam mało czasu, to tylko przeklikuję strony czy nie ma zdjęć gołych bab  Najczęściej lepsze niż kurwiszony na wiadomych serwisach  Ale jak mam więcej czasu, to analizuję posty. Zwłaszcza lobby białostockiego i warszawskiego  Inne też, ale bez ręki we wiadomym miejscu ...  Typów też dużo bardzo dobrych oraz analiz zdarzeń sportowych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
Dobranoc! Jutro masakrujemy psa!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
haczyk jak się dał akerowi. U fecha to on raczej lekcji nie brał. może to i dobrze, przynajmniej nie będzie zamieszek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135
na zawsze POLSKA 
|
|
na zawsze POLSKA 
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135 |
nie dość że się zapisał do konkursy to jeszcze pomaga fechowi i haczykowi w łowieniu inżynier gdzieś ty był jak cie nie było Link do forum mam w ulubionych, jak mam mało czasu, to tylko przeklikuję strony czy nie ma zdjęć gołych bab  Najczęściej lepsze niż kurwiszony na wiadomych serwisach  Ale jak mam więcej czasu, to analizuję posty. Zwłaszcza lobby białostockiego i warszawskiego  Inne też, ale bez ręki we wiadomym miejscu ...  Typów też dużo bardzo dobrych oraz analiz zdarzeń sportowych. No widzisz jaki pech, musiały być na tych przeklikanych stronach co to bab szukałem ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
haczyk jak się dał akerowi. U fecha to on raczej lekcji nie brał. po prostu odpuścił szybko Akera bo wiedział że go zaraz fechu przejmie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
haczyk jak się dał akerowi. U fecha to on raczej lekcji nie brał. po prostu odpuścił szybko Akera bo wiedział że go zaraz fechu przejmie Sprytne zagranie Haczyka, ale nie dałem się podpuscic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
mafia jak rano odpali forum to się zdziwi ile stron nastukane przez bezrobotnych hazardzistów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
ogolnie to dawno nie bylo na forumie foty holenderki w kuchni Bukma, grasz z nami w typera ESA? ja nawet nie wiem jakie teraz zespoly sa w tej lidze  Też dobra wymówka. Użytkownicy coraz bardziej sprytniejsi. docen inwencje moglem po prostu napisac "mam to w planach" ale jednak sie staralem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
Biczu co to za pedalska muzyka? Gdzie jest pociąg.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
mafia jak rano odpali forum to się zdziwi ile stron nastukane przez bezrobotnych hazardzistów. ty miałeś juz iść spać, bo do pracy nie wstaniesz!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Biczu, mam nadzieję, że nie będziesz musiał pytać nowej sympatii o pozwolenie na udział w typerze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
a może i sympatia by zagrała w typerze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,051 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,051 Likes: 19 |
Załuska w Miedzi dziwny ruch a my jak zwykle bramkarza szukamy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
mafia jak rano odpali forum to się zdziwi ile stron nastukane przez bezrobotnych hazardzistów. ty miałeś juz iść spać, bo do pracy nie wstaniesz! Spoko. O 7 pobudka!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|