Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
haczyk masz tam na koncie na odbicie po weekendzie, tylko inwestuj z głową !
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Jego pewnie wzięli, bo miał korzenie francuskie. Lewandowski nie umie grać w piłkę, a ma ponad 100 meczów w lidze. Wiele nie trzeba.
Przez tydzień się zastanawiałem jak Lechia mogła go kupić
Ktoś go sprzedał do Włoch, pewnie Kołakowski. Menago to podstawa, w przypadku takich wirtuozów.
No tak, wszystko się da zrobić w dzisiejszych czasach. Pewnie nawet z burbona na YouTube by się udało zrobić kucharza
To nie On?
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587
Likes: 10
Sensei ma tez swoje za uszami było minęło w przeprosinach dostaje mozliwość zagrania to gardzi
Pacyf, wierz mi. Po takiej akcji zawinalbys się na min. 5 lat
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
haczyk masz tam na koncie na odbicie po weekendzie, tylko inwestuj z głową !
Ok
, poczekam pewnie do piątku.
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sensei ma tez swoje za uszami było minęło w przeprosinach dostaje mozliwość zagrania to gardzi
Pacyf, wierz mi. Po takiej akcji zawinalbys się na min. 5 lat
gdzie zawinął za 30 dolców ja nie Betowiec
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
haczyk, burbon właśnie mi napisał (pozdro zza firany) że tak, to on.
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
a co to za kadra w ogóle ?
Polska u-21 mecz z Maltą w Krakowie
a to wtedy co młodzieżówka urzędowała w Krakowie, wtedy raz jeden w życiu zabłądziłem na Kałuży. Ze Szwecją bodajże grali
Ten mecz był 2-3 lata wcześniej, Ty swój błąd popelniles w 2017
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
te kurwy islandzkie akurat dzisiaj zapomniały jak się strzela
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
nie Vincent, 2017 bym pamiętał lepiej, Dąbrowski na sto procent biegał w tej drużynie to musiało być 12-13 jakoś
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Ciekawe czy chociaż 10 osób będzie do fantasy ekstraklasy. FPL rusza na szczęście w sierpniu to inwestorzy z następnej wypłaty może zagrają...
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
ok znalazłem 12 październik 2013
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ciekawe czy chociaż 10 osób będzie do fantasy ekstraklasy. FPL rusza na szczęście w sierpniu to inwestorzy z następnej wypłaty może zagrają...
10 raczej się uda spokojnie, jak będziemy mieli z 10 dni na nagabywanie.
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
ok znalazłem 12 październik 2013
OK
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Ja gram w fantasy ekstraklasa też. Uzbieracie.
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Ciekawe czy chociaż 10 osób będzie do fantasy ekstraklasy. FPL rusza na szczęście w sierpniu to inwestorzy z następnej wypłaty może zagrają...
fantasy to już ewidentnie dla koneserów,typera można pojechać po kursach albo z czapy jak ktoś zupełnie leniwy i wcale nie będzie miał dużo gorszych szans niż reszta ( pozdrowienia dla tych wiecznie zajętych którzy nie mają czasu żeby z nami zagrać )
A w fantasy to jednak człowiek się napoci
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Ciekawe czy chociaż 10 osób będzie do fantasy ekstraklasy. FPL rusza na szczęście w sierpniu to inwestorzy z następnej wypłaty może zagrają...
10 raczej się uda spokojnie, jak będziemy mieli z 10 dni na nagabywanie.
Zawsze to dodatkowy budżet na weekend. Szacuje fantasy ekstraklasę na max 12 osób.
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Zgadza się, over 12 będzie dużym sukcesem. Gorzej będzie we w grudniu, jak przyjdzie do rozliczenia dwóch konkursów...
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Jest i Burbon http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24975652,usa-burbon-plynie-rzeka-kentucky-na-dlugosci-37-kilometrow.html#s=BoxOpLink
Link skopiowany do schowka