Zgadza się, over 12 będzie dużym sukcesem. Gorzej będzie we w grudniu, jak przyjdzie do rozliczenia dwóch konkursów...
Zwłaszcza, że w grudniu dużo wydatków. No nie zazdroszczę Ci, ale niestety. Trudno jest pohamowac żądze rozmnozenia pieniążków. To udaje się tylko nielicznym.
Nie wiem czy nie powinniśmy zrobić ograniczonej liczby 35 miejsc w typerze. W końcu to powinien być zaszczyt wziąć udział w 1 edycji, która zapoczatkuje coś co zapisze się wielkimi zgloskami przez wiele lat.
Jeśli ktoś ma ochotę zwiedzić Pracownia Piwa, browar w którym uwarzono Białą Gwiazdę, to zapraszam przedpremierowo w piątek 12.07 o godzinie 16.00. Będzie można spróbować BG z kranu oraz skosztować pysznej pizzy ( i nie tylko ) w lokalu przy browarze Proste Żarcie i Pracownia Piwa. Modlniczka, Kasztanowa 31 Zapraszam wraz z ekipą Pracowni!
Jeśli ktoś ma ochotę zwiedzić Pracownia Piwa, browar w którym uwarzono Białą Gwiazdę, to zapraszam przedpremierowo w piątek 12.07 o godzinie 16.00. Będzie można spróbować BG z kranu oraz skosztować pysznej pizzy ( i nie tylko ) w lokalu przy browarze Proste Żarcie i Pracownia Piwa. Modlniczka, Kasztanowa 31 Zapraszam wraz z ekipą Pracowni!
Jeśli ktoś ma ochotę zwiedzić Pracownia Piwa, browar w którym uwarzono Białą Gwiazdę, to zapraszam przedpremierowo w piątek 12.07 o godzinie 16.00. Będzie można spróbować BG z kranu oraz skosztować pysznej pizzy ( i nie tylko ) w lokalu przy browarze Proste Żarcie i Pracownia Piwa. Modlniczka, Kasztanowa 31 Zapraszam wraz z ekipą Pracowni!
Jeśli ktoś ma ochotę zwiedzić Pracownia Piwa, browar w którym uwarzono Białą Gwiazdę, to zapraszam przedpremierowo w piątek 12.07 o godzinie 16.00. Będzie można spróbować BG z kranu oraz skosztować pysznej pizzy ( i nie tylko ) w lokalu przy browarze Proste Żarcie i Pracownia Piwa. Modlniczka, Kasztanowa 31 Zapraszam wraz z ekipą Pracowni!