|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
@2.45 na Vitesse z Pogonią...fechu, okrasisz słowem ??
dzień dobry Tak. dzięki !!! wiedziałem, że na Ciebie można zawsze liczyć !  W końcu od tego jest forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Filozofii wielkiej tutaj nie ma burbonie. Wystarczy spojrzeć na wyniki Holendrów z Lechem, Koroną i Midtjylland. Z drugiej strony Pogoń w dotychczasowych meczach bardzo dobra forma w sparach. Olympiakos i Hapoel nawet nie piarły dopóki na boisku był 1 skład. Dla mnie kursy poprawnie wystawione.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Filozofii wielkiej tutaj nie ma burbonie. Wystarczy spojrzeć na wyniki Holendrów z Lechem, Koroną i Midtjylland. Z drugiej strony Pogoń w dotychczasowych meczach bardzo dobra forma w sparach. Olympiakos i Hapoel nawet nie piarły dopóki na boisku był 1 skład. Dla mnie kursy poprawnie wystawione. Ile czasu zajęła analiza kursowa tego meczu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Europo, nadchodzimy !  kilka godzin wcześniej  Wypierdalaj kurwo. oh ty kurwo pedale jebany, chłopak ty mi możesz chapać dzidę po same jaja  czyżby na Legiunię było grubo pograne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
nerwowo od rana na forumie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Filozofii wielkiej tutaj nie ma burbonie. Wystarczy spojrzeć na wyniki Holendrów z Lechem, Koroną i Midtjylland. Z drugiej strony Pogoń w dotychczasowych meczach bardzo dobra forma w sparach. Olympiakos i Hapoel nawet nie piarły dopóki na boisku był 1 skład. Dla mnie kursy poprawnie wystawione. Ile czasu zajęła analiza kursowa tego meczu? Jakieś 26 sek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,844 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,844 Likes: 10 |
Filozofii wielkiej tutaj nie ma burbonie. Wystarczy spojrzeć na wyniki Holendrów z Lechem, Koroną i Midtjylland. Z drugiej strony Pogoń w dotychczasowych meczach bardzo dobra forma w sparach. Olympiakos i Hapoel nawet nie piarły dopóki na boisku był 1 skład. Dla mnie kursy poprawnie wystawione. ale czy dzisiaj, będzie też pierwszy skład ? chyba nie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,844 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,844 Likes: 10 |
Filozofii wielkiej tutaj nie ma burbonie. Wystarczy spojrzeć na wyniki Holendrów z Lechem, Koroną i Midtjylland. Z drugiej strony Pogoń w dotychczasowych meczach bardzo dobra forma w sparach. Olympiakos i Hapoel nawet nie piarły dopóki na boisku był 1 skład. Dla mnie kursy poprawnie wystawione. Ile czasu zajęła analiza kursowa tego meczu? Jakieś 26 sek. pięć razy dłużej, niż wtykanie Pacyfa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
haczyk odświeżasz nerwowo stronę banku przy piątku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Filozofii wielkiej tutaj nie ma burbonie. Wystarczy spojrzeć na wyniki Holendrów z Lechem, Koroną i Midtjylland. Z drugiej strony Pogoń w dotychczasowych meczach bardzo dobra forma w sparach. Olympiakos i Hapoel nawet nie piarły dopóki na boisku był 1 skład. Dla mnie kursy poprawnie wystawione. Ostatni sparing przed liga. Raczej na galowo wyjdziemy. Wrzucę tu skład około 15 jak chcesz. ale czy dzisiaj, będzie też pierwszy skład ? chyba nie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
haczyk odświeżasz nerwowo stronę banku przy piątku ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
brawo fechu, swietna robota
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
haczyk odświeżasz nerwowo stronę banku przy piątku ?  Trzy Godziny księgowania mam zapisane na rękach, emocje większe niż w doliczonym czasie zagranego meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Filozofii wielkiej tutaj nie ma burbonie. Wystarczy spojrzeć na wyniki Holendrów z Lechem, Koroną i Midtjylland. Z drugiej strony Pogoń w dotychczasowych meczach bardzo dobra forma w sparach. Olympiakos i Hapoel nawet nie piarły dopóki na boisku był 1 skład. Dla mnie kursy poprawnie wystawione. Ile czasu zajęła analiza kursowa tego meczu? Jakieś 26 sek. to chuja warta ta analiza, nie sugeruje się tym wpisem, Basiura Czytał Typer-ekspert.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
brawo fechu, swietna robota Niech burbon się trochę wysili żeby odczytać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
haczyk odświeżasz nerwowo stronę banku przy piątku ?  Trzy Godziny księgowania mam zapisane na rękach, emocje większe niż w doliczonym czasie zagranego meczu. Jak Kura nie robił przelewu na poczcie to coś wpadnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,844 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,844 Likes: 10 |
dzięki haczyk, za dobra radę  mało komu już można ufać  a fechu, niech się wstydzi, że mnie tak wystawił
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
dzięki haczyk, za dobra radę  mało komu już można ufać  a fechu, niech się wstydzi, że mnie tak wystawił No i nie podobasz mi się
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|