Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 50 z 91 1 2 48 49 50 51 52 90 91
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Za koreański Gangwon -1.5 dają 3.50 nawet hmm

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by fechu
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by wHiTe_StAr
haczyk odświeżasz nerwowo stronę banku przy piątku ?
laugh

Trzy Godziny księgowania mam zapisane na rękach, emocje większe niż w doliczonym czasie zagranego meczu.
Jak Kura nie robił przelewu na poczcie to coś wpadnie
Już dwa przelewy zaksięgowane, żyję.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Fab, zastanawiałeś się czy będzie więcej niż 2.30 zł na BATE. 3.95 zł jest laugh

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Burb, daję Ci typ do przemyślenia z Irlandii, a dokładniej Limerick po 5,25 złotego.

Analizowałem z Typerem-ekspertem, powiedział, że podoba mu się kurs i widzi "value" - to chyba zwrot skandynawski.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Originally Posted by fechu
Fab, zastanawiałeś się czy będzie więcej niż 2.30 zł na BATE. 3.95 zł jest laugh
Otóż to fechu, jestem w szoku wink poczekam do środy na rozwój wydarzeń kursowych.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Burb, ode mnie masz typ z ligi tajskiej. Analiza trwała całe 2.37 min.

Drużyna Chiangmai kurs na 1X 2.15 zł. Na czystą 1 4.65 zł!

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by fechu
Burb, ode mnie masz typ z ligi tajskiej. Analiza trwała całe 2.37 min.

Drużyna Chiangmai kurs na 1X 2.15 zł. Na czystą 1 4.65 zł!
Opcja z 1

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Jestem przed odsłuchem, ale polecam w ciemno.


Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Witam, co z ta Polska pilka jest? Juz chyba wiekszego dna nie moze byc. Jeszcze parenascie lat temu taki Widzewek jechal do Baku, mysle ze duzo lepszego zespolu niz ten z Giblaltaru i golili kelnerow 3 do 0, a u siebie chyba 8 do 1,moge sie mylic o jakas bramke bo pisze z pamieci, Burbon pewnie pamieta. Za czasow tego pana trenera co Haczyk wkleil filmik. Wiem ze wiekszosc osob nie powaza go tutaj, ale za to co osiagnal z Widzewem u mnie ma szacunek, troche rozmieniony na kadrze. Pacyfek by napisal ze z tamtym skladem to Cichopek by wygrywala, ale jednak zorganizowal fajna,charakterna druzyne. A teraz sie pilkarzyki ciesza z remisu z amatorami. To przeciez jakby tu na zlocie forum chlopaki potrenowali troche zamiast pic to tez by powalczyli z ta druzyna

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,168
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,168
przeciez legia tak co roku zaczyna, nic nowego
teraz przejda, moze nastepna tez, a potem gdziestam odpadna, nie z totalnymi ogorkami ale z pol-ogorkami i bedzie jak zawsze

trzeba sie dziwic jakby cos sie zmienilo i gdyby np zaczeli miazdzyc od poczatku bo to by oznaczalo brak stabilnosci

a tak widac ze legia ma dlugofalowy, stabilny plan rozwoju wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
muchinio, w Waszym Widzewie miał takiego samograja, że z pacyfkiem na ławce zdobylibyście to samo. Swój warsztat pokazał w późniejszej pracy.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
moze masz racje Fechu, akurat sie trafila fajna ekipa , ze pewnie wystarczylo nie przeszkadzac jak to Janas robil w Legii, ale zawsze za jego czasow walczyli do konca, i gryzli trawe, widac ze byli zzyci z soba. Chodzily sluchy ze ogolnie wporzadku bardzo czlowiek, jak pozniej bieda byla w Widzewie to podobno z wlasnej kieszeni na autokar wykladal. W kazdym badz razie osobiscie nigdy go h.. nie nazwe, bo za jego czasow przezylem tyle emocjii i fajnych chwilco w pozniejszym czasie w sporcie rzadko mi sie zdarzalo

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
Originally Posted by muchinio
moze masz racje Fechu, akurat sie trafila fajna ekipa , ze pewnie wystarczylo nie przeszkadzac jak to Janas robil w Legii, ale zawsze za jego czasow walczyli do konca, i gryzli trawe, widac ze byli zzyci z soba. Chodzily sluchy ze ogolnie wporzadku bardzo czlowiek, jak pozniej bieda byla w Widzewie to podobno z wlasnej kieszeni na autokar wykladal. W kazdym badz razie osobiscie nigdy go h.. nie nazwe, bo za jego czasow przezylem tyle emocjii i fajnych chwilco w pozniejszym czasie w sporcie rzadko mi sie zdarzalo

piwo

nie dyskutuj z fechem ( on hoduje orły, wiesz...)

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Jasna sprawa, wy macie dobre wspomnienia z nim związane. Ja mam tylko takie, że z najlepszej imprezy w Polsce za naszego życia zrobił blamaż.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
no niestety, w tych mistrzostwach tak bojazliwie iasekuracyjnie ustawil druzyne , ze nie wierzylem ze to on, pamietajac go za starych czasow. To tak jakby Murinhio nagle ofensywny styl zaczal preferowac. Nie no Burbi, Fech jest obiektywny ,chyba. Z tymi orlami to ominalem pare stron i nie w temacie jestem,heh. Ale juz widze ktorys dzien szyderka,hehe

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Muchinio, startujemy z Typerem ekstraklasy, możebjesteś chętny?

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=7357751&page=1

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by fechu
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by wHiTe_StAr
haczyk odświeżasz nerwowo stronę banku przy piątku ?
laugh

Trzy Godziny księgowania mam zapisane na rękach, emocje większe niż w doliczonym czasie zagranego meczu.
Jak Kura nie robił przelewu na poczcie to coś wpadnie
Już dwa przelewy zaksięgowane, żyję.

laugh

widzę, że brak aktualizacji w poście z wpłątami do "Typer'a" to nie przypadek wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
haczyk czujny jak ważka

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Kemp, podsumuję dzisiaj wieczorem lub jutro rano. smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
Janas szukał smudy do tyłka nawet w Legii (patrz Pisz w Geteborgu)

Strona 50 z 91 1 2 48 49 50 51 52 90 91

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, rafal08, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, aker, Akhu, bukma, burbon), 1,274 gości, oraz 17 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,828
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1