|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
1/37 wykonany do mistrzostwa W innych latach nie poszło, a teraz ma iść? Jesteś optymistą? dwa razy byliśmy bardzo blisko, skład w tym sezonie mamy na papierze niezły, wiadomo że nie ma co się podniecać po pierwszym meczu ale będziemy wyżej od Lecha ponownie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
-- ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/dZsFTawezXUIXVGfgu/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
1/37 wykonany do mistrzostwa W innych latach nie poszło, a teraz ma iść? Jesteś optymistą? wiara czyni czyni cuda kiedyś musi byc ten pierwszy raz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
master jaki przystojniak 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
1/37 wykonany do mistrzostwa W innych latach nie poszło, a teraz ma iść? Jesteś optymistą? wiara czyni czyni cuda kiedyś musi byc ten pierwszy raz Tak jak w Leverkusen ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Sekulski w napadzie dajcie spokój ŁKS tego nie wygra ten grajek to amator
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Olbrychta nie da się słuchać, dosłownie i w przenośni
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Wam też tnie dźwięk na canalu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
1/37 wykonany do mistrzostwa W innych latach nie poszło, a teraz ma iść? Jesteś optymistą? dwa razy byliśmy bardzo blisko, skład w tym sezonie mamy na papierze niezły, wiadomo że nie ma co się podniecać po pierwszym meczu ale będziemy wyżej od Lecha ponownie  Na papierze to chyba słabszy niż był. W Poznaniu wydaje się, że całkiem niezły, co najważniejsze młody zespół jest. Choć duża niewiadoma. Najważniejsze, że wywietrzona szatnia prawie całkowicie. Tylko Makuszewski został i ew. Jevtic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
słabszy? odszedł Novikovas który ostatnie pół roku już nic nie grał u nas i Kelemen którego czas już minął
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
1/37 wykonany do mistrzostwa W innych latach nie poszło, a teraz ma iść? Jesteś optymistą? wiara czyni czyni cuda kiedyś musi byc ten pierwszy raz Tak jak w Leverkusen ?  wiesz co ci powiem vega kiedyś jeździłem często na wisłę do krakowa lata 2000-2005 zazdrościłem wam tych sukcesów nie graliśmy wtedy w extraklasie bieda była u nas straszna moim marzeniem było awansować do extraklasy i zagrać mecz z wisłą na myśl wtedy by mi nie przyszło że za kilanaście lat będziemy lepsi w naszej lidze niż wy do mistrza zabrakło w dwóch sezonach mega niewiele więc teraz muszę być dobrej myśli i wierzyć że się w tym sezonie uda nie graliśmy wtedy w extraklasie moje marzenie było takie awansować do extraklasy i zagrać
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
[quote=jaga1920]1/37 wykonany do mistrzostwa W innych latach nie poszło, a teraz ma iść? Jesteś optymistą? wiara czyni czyni cuda kiedyś musi byc ten pierwszy raz Tak jak w Leverkusen ?  wiesz co ci powiem vega kiedyś jeździłem często na wisłę do krakowa lata 2000-2005 zazdrościłem wam tych sukcesów nie graliśmy wtedy w extraklasie bieda była u nas straszna moim marzeniem było awansować do extraklasy i zagrać mecz z wisłą na myśl wtedy by mi nie przyszło że za kilanaście lat będziemy lepsi w naszej lidze niż wy do mistrza zabrakło w dwóch sezonach mega niewiele więc teraz muszę być dobrej myśli i wierzyć że się w tym sezonie uda
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
słabszy? odszedł Novikovas który ostatnie pół roku już nic nie grał u nas i Kelemen którego czas już minął Ktoś chyba jeszcze? Może mi się wydawało. Legia vukovica ligi nie zdominuje na pewno, więc myślę, że Jaga/Lechia/Piast i mam nadzieje Lech mają szansę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Jak Piast wejdzie do 8 to będzie sukces.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
ten Czech Prikryl mega kot jeszcze za frajer przyszedł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Już liga rozpisana. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
nikt więcej kfjatek, Imaz przepracował normalnie cały okres przygotowawczy i w końcu nie musi grać na dziewiątce, oby tylko nikt nie odszedł do końca okienka
a moim zdaniem czarnym koniem będzie Pogoń, fechu da zaraz lajka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Jak Piast wejdzie do 8 to będzie sukces. LE?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|