|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
nie da się przeglądać twittera po aktualizacji, masakrycznie to wygląda
już grafika C+ lepsza chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Co ten Senegal już 3 karny przestrzelony na tym turnieju, kto to strzela? paweł daj jakiś dobry przepis na sałatkę  Pekińska, kukurydza, kiszony ogórek, ryż 2 garści ugotowane, filet z piersi w przyprawie kebab gyros, 2 łyżki majonezu i 2 keczupu Mieszasz lub warstwowo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363 Likes: 2 |
Raków z Koroną też będzie 0-0 zapiszcie W typerze dobre nagrody za CS 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10 |
Dziś dwie dwójki w Ekstraklasie  ta.... było wczoraj.. tłok sie szykuje na liście Że niby jakiś remis, taaa... I kto jest debeściak, Vincencie ..kurwa, kto ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10 |
Co ten Senegal już 3 karny przestrzelony na tym turnieju, kto to strzela? paweł daj jakiś dobry przepis na sałatkę  Pekińska, kukurydza, kiszony ogórek, ryż 2 garści ugotowane, filet z piersi w przyprawie kebab gyros, 2 łyżki majonezu i 2 keczupu Mieszasz lub warstwowo Nie znam się,ale .. Pekińska to zło!!! Zło czyste ZŁO
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dobry koncert na TVP Kultura Co to jutro jakiś przegląd kapel na Zarabiu wiesz coś Oj nie, ale po temacie będzie 100 % lepiej niż w Banderozie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238 Likes: 19 |
Co ten Senegal już 3 karny przestrzelony na tym turnieju, kto to strzela? paweł daj jakiś dobry przepis na sałatkę  Pekińska, kukurydza, kiszony ogórek, ryż 2 garści ugotowane, filet z piersi w przyprawie kebab gyros, 2 łyżki majonezu i 2 keczupu Mieszasz lub warstwowo Nie znam się,ale .. Pekińska to zło!!! Zło czyste ZŁO Całkowicie się z Tobą zgodzę - nie znasz się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
nie da się przeglądać twittera po aktualizacji, masakrycznie to wygląda
już grafika C+ lepsza chyba można wrócić do starego wyglądu trzeba usunąć ciasteczka i obrazy i pliki zapisane w pamięci podręcznej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238 Likes: 19 |
Dobry koncert na TVP Kultura Co to jutro jakiś przegląd kapel na Zarabiu wiesz coś Oj nie, ale po temacie będzie 100 % lepiej niż w Banderozie  Dobra mam Trzecia edycja Rabisko Rock Festiwalu odbędzie się w dniach 20-21 lipca w Myślenicach. Na scenie na Zarabiu (plaża trawiasta) wystąpią m.in. zespoły ibisi, Trafiłem Na Owczarnię, Arbeit Kommando, Pemod, TERAPOLKA, DEALER, Burek! Dobry Pies, Psychodela, Inkwizycja, Little Raph, HighSanity, HellHaven, Malformation, Heart Attack, noneforall, Krusher, ARTHEMORE.Wstęp na koncerty jest bezpłatny. Ale czemu byłam pewna że gramy w poniedziałek  to i tak kicha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10 |
Nie potrzebuje twojej zgody, holenderko.. Pekińska to jedno z największych gówien, które serwują w każdej budzie..nawet po miesiącu dobra .. Weź naszą kapustę użyj a nie jakieś...gie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Oświadczenie
Pan Burbon jest debeściak
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10 |
Dobry koncert na TVP Kultura Co to jutro jakiś przegląd kapel na Zarabiu wiesz coś Oj nie, ale po temacie będzie 100 % lepiej niż w Banderozie  Dobra mam Trzecia edycja Rabisko Rock Festiwalu odbędzie się w dniach 20-21 lipca w Myślenicach. Na scenie na Zarabiu (plaża trawiasta) wystąpią m.in. zespoły ibisi, Trafiłem Na Owczarnię, Arbeit Kommando, Pemod, TERAPOLKA, DEALER, Burek! Dobry Pies, Psychodela, Inkwizycja, Little Raph, HighSanity, HellHaven, Malformation, Heart Attack, noneforall, Krusher, ARTHEMORE.Wstęp na koncerty jest bezpłatny. Ale czemu byłam pewna że gramy w poniedziałek  to i tak kicha  Gracie????
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Nie potrzebuje twojej zgody, holenderko.. Pekińska to jedno z największych gówien, które serwują w każdej budzie..nawet po miesiącu dobra .. Weź naszą kapustę użyj a nie jakieś...gie to akurat żaden argument, bo z tego miejsc z reguły wszystko schodzi na bieżąco, więc i tak się zdążyłaby zepsuć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10 |
Algieria Masterem Lądu Czarnego @1.89 oto jest BET oww de DEJ !!!! ps. wiecie, co z tym zrobić... Jest blisko...co raz bliżej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238 Likes: 19 |
Pisze się gracias ale i tak nimazaco jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania o pekińska to wal śmiało 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
wszystko zależy od tego jakiej jakości jest, bo równie dobrze można napisać że kapusta biała to też syf ( zdarza się )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10 |
Nie potrzebuje twojej zgody, holenderko.. Pekińska to jedno z największych gówien, które serwują w każdej budzie..nawet po miesiącu dobra .. Weź naszą kapustę użyj a nie jakieś...gie to akurat żaden argument, bo z tego miejsc z reguły wszystko schodzi na bieżąco, więc i tak się zdążyłaby zepsuć. I można używać znaków interpunkcyjnych..można?? Vinc..przetłumacz z myślenickiego..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Trzeba być pechem, miałem over 1.5 gola Senegal Algieria i w 2 minucie już było 1:0 i tak się skończyło, No kurwicy można dostać
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10 |
Pisze się gracias ale i tak nimazaco jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania o pekińska to wal śmiało  pozdrowić Kapele ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
burbon kiedy w koncu podasz adres bloga z czikago bo cos sledczy forty sie nie sprawdza? :/
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|