|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,325 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,325 Likes: 2 |
pacyfku dawaj na foruma, zaraz zrobimy porządek z elitą mecz pl i na drugi raz będą reagować w podbramkowych sytuacjach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Forty równa forma w 1 kolejce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
jak się rejestrowałem w tym typerze to na aferę wpisałem wyniki, bo myślałem że muszę całą kolejkę przed startem wytypować, zdobyłbym 7pkt
później zacząłem myśleć i typować = 2pkt
chyba jednak się nie znam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
w typerze do końca sezonu gramy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
jak się rejestrowałem w tym typerze to na aferę wpisałem wyniki, bo myślałem że muszę całą kolejkę przed startem wytypować, zdobyłbym 7pkt
później zacząłem myśleć i typować = 2pkt
chyba jednak się nie znam Ja też cała kolejkę w piątek wytypowalem i jedyny mecz jaki zmieniłem to Pogoń z 1-2 na 1-3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
w typerze do końca sezonu gramy? Do końca roku 2019
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
jak się rejestrowałem w tym typerze to na aferę wpisałem wyniki, bo myślałem że muszę całą kolejkę przed startem wytypować, zdobyłbym 7pkt
później zacząłem myśleć i typować = 2pkt
chyba jednak się nie znam Wczoraj po zobaczeniu składu L dałem 1-2 Potem jebłem parę piw i zmieniłem na 3-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
tez mi sie wydaje ze jak czlowiek za duzo analizuje to poznie lipa wychodzi, na fantazji najlepiej, mialem kiedys kolezanke co poszla do stsu i obstawila chyba pare meczy na te druzyny co ladnie brzmiace nazwy mialy, i oczywiscie trafila, a my z chlopakami wielkie fachury, tabele i sklady na pamiec i na czerwono, ale to szczescie poczatkujacego. Chyba trzeba powoli sie wypisac z tej ligi, swiruje oczywiscie. To 1 1 sezon i nie wiadomo jaka takltyke obrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,325 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,325 Likes: 2 |
Wczoraj po zobaczeniu składu L dałem 1-2 Potem jebłem parę piw i zmieniłem na 3-1  To musiało być królewskie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
jak się rejestrowałem w tym typerze to na aferę wpisałem wyniki, bo myślałem że muszę całą kolejkę przed startem wytypować, zdobyłbym 7pkt
później zacząłem myśleć i typować = 2pkt
chyba jednak się nie znam Wczoraj po zobaczeniu składu L dałem 1-2 Potem jebłem parę piw i zmieniłem na 3-1  zeby nie bylo ze grasz przeciwko swoim, widze kazdy raczej sercem za swoimi, troche Forty sie wylamal ale nie wyszedl na tym dobrze, czuje ze teraz dla pokuty postawi z Rakowem z 5 0
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10 |
chipsy sobie robię, takie domowe...do piwka i drynka.. bts w Sztokholmie i wszystko jasne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Wczoraj po zobaczeniu składu L dałem 1-2 Potem jebłem parę piw i zmieniłem na 3-1  To musiało być królewskie. Żywiec
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19 |
tez mi sie wydaje ze jak czlowiek za duzo analizuje to poznie lipa wychodzi, na fantazji najlepiej, mialem kiedys kolezanke co poszla do stsu i obstawila chyba pare meczy na te druzyny co ladnie brzmiace nazwy mialy, i oczywiscie trafila, a my z chlopakami wielkie fachury, tabele i sklady na pamiec i na czerwono, ale to szczescie poczatkujacego. Chyba trzeba powoli sie wypisac z tej ligi, swiruje oczywiscie. To 1 1 sezon i nie wiadomo jaka takltyke obrac Bo kobiety zawsze lepiej typują mają TO COŚ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
szkoda, że nie chciałaś spróbować swoich sił w typerze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
drugie wydanie Ajaxu(tyż mocna) przegrywa z Panatą 1:2 w 51 minucie, chyba warto Ajax over 2,5 za @2,6
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
jak się rejestrowałem w tym typerze to na aferę wpisałem wyniki, bo myślałem że muszę całą kolejkę przed startem wytypować, zdobyłbym 7pkt
później zacząłem myśleć i typować = 2pkt
chyba jednak się nie znam Wczoraj po zobaczeniu składu L dałem 1-2 Potem jebłem parę piw i zmieniłem na 3-1  W 1h parę piw?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
szkoda, że nie chciałaś spróbować swoich sił w typerze  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19 |
szkoda, że nie chciałaś spróbować swoich sił w typerze  Też żałuję będzie mnie to dręczyć do końca
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|