|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,193 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,193 Likes: 19 |
Holenderka słyszałaś, że Trałka miał ofertę z Wisły, jak to usłyszałem (po tym Klimali) to pomyślałem, że Ty sorzedalaś ten pomysł Maćkowi Słyszałam ale ponoć woli w Poznaniu i do Warty idzie Ja tylko Klimala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
ale niemożliwe bo Grzesiek inna ksywa i leżał w Potulicach a później Biała To nie mógł być Grzesiek, już bardziej Zyga albo Kielon, on leżał na Gardenach, a później na Bielanach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Tronku wysprzeglony czy w kosciele? Pacyf? ukrusza sie mecz.pl no troszkę się pozmieniało ale szkielet jest Dobrze żeś już na powietrzu !  Uważaj tam na Siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Po północy a Fechu dalej z tortem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Niepokoją wpisy Kylo. Koło dwóch złotowek raczej na spokojnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
ale niemożliwe bo Grzesiek inna ksywa i leżał w Potulicach a później Biała To nie mógł być Grzesiek, już bardziej Zyga albo Kielon, on leżał na Gardenach, a później na Bielanach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Po północy a Fechu dalej z tortem  Powinni go odpierdolic i nikt nic nie powie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Tronku wysprzeglony czy w kosciele? Pacyf? ukrusza sie mecz.pl no troszkę się pozmieniało ale szkielet jest Dobrze żeś już na powietrzu !  Uważaj tam na Siebie Dzieki Biczyk. Ja gdzie nie bede o zakladzie nie zapomne. Rzecz swieta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
MARCA informuje, że Gareth Bale tym razem jest na ławce rezerwowych.
Real Madryt: Keylor; Carvajal, Nacho, Ramos, Mendy; Lucas Vázquez, Modrić, Kroos, Hazard; Benzema, Jović. Pozostali: Courtois, Łunin, Altube, Odriozola, Varane, De la Fuente, Javi Hernández, Marcelo, Seoane, Fidalgo, Kubo, Isco, Vinícius, Rodrygo, Bale, Asensio i Mariano.
Arsenal: Martínez; Maitland-Niles, Chambers, Sokratis, Kola¹inac; Willock, Xhaka; Mychitarian, Özil, Aubameyang; Lacazette. Pozostali: Leno, Monreal, Macey, Nelson, Jenkinson, Nketiah, Martinelli, Burton, John-Jules, Medley, Olayinka, Thompson i Saka.
Początek meczu o 1:00. Jego transmisję przeprowadzą Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,193 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,193 Likes: 19 |
Po północy a Fechu dalej z tortem  Powinni go odpierdolic i nikt nic nie powie! Na forum jest czas angielski przecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Niepokoją wpisy Kylo. Koło dwóch złotowek raczej na spokojnie. Dwoch, czterech a moze za majty odrazu. Zamilcz chlopie lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Po północy a Fechu dalej z tortem  Powinni go odpierdolic i nikt nic nie powie! Na forum jest czas angielski przecie  ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/19570384814581821142.jpg) [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Po północy a Fechu dalej z tortem  Powinni go odpierdolic i nikt nic nie powie! Na forum jest czas angielski przecie  Wiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Po północy a Fechu dalej z tortem  Powinni go odpierdolic i nikt nic nie powie! Na forum jest czas angielski przecie  Wiem  sztywniutko!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Biczu dawaj Pioruna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,193 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,193 Likes: 19 |
Ciekawe programy leco na Polsacie naga panna stoi przed kolesiem a ten spierdalaj idż się ubierz mecz oglądam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Niepokoją wpisy Kylo. Koło dwóch złotowek raczej na spokojnie. Dwoch, czterech a moze za majty odrazu. Zamilcz chlopie lepiej 2 złote we krwi, nie znasz takiego slangu?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|