|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,326 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,326 Likes: 3 |
Aker czy mógłbyś polecić jakieś miejsce gdzie można zjeść przyzwoity obiad w Katowicach. W takim rejonie Dworzec, Silesia, Spodek a musi być śląski obiod? Nie ja lubię ostre jedzenie i dlatego pasuje mi kuchnia węgierska często jadam tu: http://www.czardasz.com/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Widzisz burbon, tym się zajmij, jak ktoś pyta o jedzenie to doradzaj. Od bukmacherki czymaj się z daleka  Dobry  pewnie już pijany byłeś fechu i przeoczyłeś jakiego dubla skurczybyk wczoraj trafił ! po prostu typer ekspert !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Widzisz burbon, tym się zajmij, jak ktoś pyta o jedzenie to doradzaj. Od bukmacherki czymaj się z daleka  Dobry  pewnie już pijany byłeś fechu i przeoczyłeś jakiego dubla skurczybyk wczoraj trafił ! po prostu typer ekspert ! ![[Linked Image from thumbs.gfycat.com]](https://thumbs.gfycat.com/AdvancedUnfinishedGorilla-small.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Aker czy mógłbyś polecić jakieś miejsce gdzie można zjeść przyzwoity obiad w Katowicach. W takim rejonie Dworzec, Silesia, Spodek a musi być śląski obiod? Nie ja lubię ostre jedzenie i dlatego pasuje mi kuchnia węgierska często jadam tu: http://www.czardasz.com/ładne... nie byłem ( podkreślenie to dla tych prześmiewców, co to się nabijają, że wszędzie byłem i wszystko jadłem  ) co polecasz Hanys ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dzięki Burbon i Aker 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,326 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,326 Likes: 3 |
ładne... nie byłem ( podkreślenie to dla tych prześmiewców, co to się nabijają, że wszędzie byłem i wszystko jadłem  ) co polecasz Hanys ? wszystko oprócz: Deski węgierskich specjałów z mangalicą domowymi konfiturami dla 1-2 os. kosztuje 32zł a jest tam parę plasterków salami, kiełbasy, jakaś konfiturka i to wszystko - szkoda kasy. zajebista jest tam zupa dyniowa ale to tylko jesienią (tak dobrej nigdzie nie jadłem)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,326 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,326 Likes: 3 |
Dzięki Burbon i Aker  nie ma sprawy  przyjeżdżasz na koncert?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
burbon kiedy jakie typy zapodasz ? bo juz przebieram nogami
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Ciekawe programy leco na Polsacie naga panna stoi przed kolesiem a ten spierdalaj idż się ubierz mecz oglądam  bukma w telewizorze jakby to byl nadal-fed czy nadal-djok czy djok-fed to moglbym byc ja  jednak....chyba już nie ma nadziei  sa sprawy wazne i wazniejsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
ładne... nie byłem ( podkreślenie to dla tych prześmiewców, co to się nabijają, że wszędzie byłem i wszystko jadłem  ) co polecasz Hanys ? wszystko oprócz: Deski węgierskich specjałów z mangalicą domowymi konfiturami dla 1-2 os. kosztuje 32zł a jest tam parę plasterków salami, kiełbasy, jakaś konfiturka i to wszystko - szkoda kasy. zajebista jest tam zupa dyniowa ale to tylko jesienią (tak dobrej nigdzie nie jadłem) no i jeszcze nic mnie tak nie wkurwia jak fantazja w nazewnictwie...comber z mangalicy..comber to może być z jelenia czy królika, ale nie ze świni, obojętnie jakiej rasy.. tak jak w jednej z sieci handlowych, pojawiły się, o kurwa mać..T-bone wieprzowe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,326 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,326 Likes: 3 |
burbon kiedy jakie typy zapodasz ? bo juz przebieram nogami jak będziesz miał urodziny to Ci zapoda prezentowe typy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Coś dla kibiców siatkarskich. Od dzisiaj w kadrze może grać nowy Polak. Leon
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Dzień dobry  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A co Ty quincy, na zasłużonym urlopie, czy w ramach obowiązków korporacyjnych, w wolnej chwili monitorujesz internet?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,326 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,326 Likes: 3 |
Coś dla kibiców siatkarskich. Od dzisiaj w kadrze może grać nowy Polak. Leon a co dzisiaj z kopanej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
A co Ty quincy, na zasłużonym urlopie, czy w ramach obowiązków korporacyjnych, w wolnej chwili monitorujesz internet? Już po urlopie niestety.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Coś dla kibiców siatkarskich. Od dzisiaj w kadrze może grać nowy Polak. Leon Też mam coś dla siatkarzy ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/20736336951819568619.jpg) [ iv.pl]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|