|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Widać, że Twaro Jaś Fasola na rybach. Mój wujas nigdy nie bierze podbieraka na łódkę bo twierdzi, że rybie trzeba dać szansę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
No i zabrakło buzi i wypuszczenia ryby na wolność.
Tak sobie pomyślałem, czy chłopaki zabierają czasami Jagodę ze sobą na łódkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9 |
Totolotek zmienił wystrój i jest kompletnie beznadziejny, problem z postawieniem kuponu. wczoraj miałem problem w wypłacenie kasy wpłać działało a wypłać echo dopiero około 24 dało się wypłacić kasę i wszystko zleciłem wypłacić jak był poprzedni totek to przynajmniej były jakieś promocje a teraz echo (chyba że się rejestrujesz pierwszy raz) temu bukowi już dziękujemy  po prostu skopiowali strone xtipa i cashpointa i zmienili tylko logo, zbytnio sie nie wysilili
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
No i zabrakło buzi i wypuszczenia ryby na wolność.
Tak sobie pomyślałem, czy chłopaki zabierają czasami Jagodę ze sobą na łódkę. Pytanie typu, czy jakbyś szedł z Fechem na podryw na małolata to wziąłbyś Burbona? No właśnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
No i zabrakło buzi i wypuszczenia ryby na wolność.
Tak sobie pomyślałem, czy chłopaki zabierają czasami Jagodę ze sobą na łódkę. Pytanie typu, czy jakbyś szedł z Fechem na podryw na małolata to wziąłbyś Burbona? No właśnie... O kurwa, leżę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3 |
Stadion żyj trochę  aaaa.... to male miasto w takim razie a jebnął Cię ktoś w ten żadny pysk
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3 |
Totolotek zmienił wystrój i jest kompletnie beznadziejny, problem z postawieniem kuponu. wczoraj miałem problem w wypłacenie kasy wpłać działało a wypłać echo dopiero około 24 dało się wypłacić kasę i wszystko zleciłem wypłacić jak był poprzedni totek to przynajmniej były jakieś promocje a teraz echo (chyba że się rejestrujesz pierwszy raz) temu bukowi już dziękujemy  po prostu skopiowali strone xtipa i cashpointa i zmienili tylko logo, zbytnio sie nie wysilili to sts i fortuna biją ich o głowę
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
No i zabrakło buzi i wypuszczenia ryby na wolność.
Tak sobie pomyślałem, czy chłopaki zabierają czasami Jagodę ze sobą na łódkę. Pytanie typu, czy jakbyś szedł z Fechem na podryw na małolata to wziąłbyś Burbona? No właśnie... O kurwa, leżę  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
Stadion żyj trochę  aaaa.... to male miasto w takim razie a jebnął Cię ktoś w ten żadny pysk Ty to widzę masz ewidentnie jakiś problem ze sobą ... a weź ty się ode mnie odpierdol.., kliknij ignoruj czy coś i koniec tematu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
a wczoraj było tak miło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
No i zabrakło buzi i wypuszczenia ryby na wolność.
Tak sobie pomyślałem, czy chłopaki zabierają czasami Jagodę ze sobą na łódkę. Pytanie typu, czy jakbyś szedł z Fechem na podryw na małolata to wziąłbyś Burbona? No właśnie... O kurwa, leżę  ![[Linked Image from media.tenor.com]](https://media.tenor.com/images/e6b2d3069a9f5d17d9da0a377f8411fa/tenor.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
fechu spóźnione życzenia najlepszego, już tu Ci wszystkiego pożyczyli więc nie będę oryginalny
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
fechu spóźnione życzenia najlepszego, już tu Ci wszystkiego pożyczyli więc nie będę oryginalny Dzięki Kura, tak wiem vice 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Fechu zostało trochę ciasta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Fechu zostało trochę ciasta? Takie wyszło zajebiste, (zwłaszcza to różowe) że do 14.00 było wyczyszczone
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
fechu spóźnione życzenia najlepszego, już tu Ci wszystkiego pożyczyli więc nie będę oryginalny Dzięki Kura, tak wiem vice  my w tym sezonie, wy w następnym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
widzicie jaki Inter jest mocny? Już nawet Juve bez szans 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
widzicie jaki Inter jest mocny? Już nawet Juve bez szans  Here is the answer Juve po o1,5 @2,01 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
rozumiem już jest jakby mniej mocny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Efekt szydery 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|