|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
fechu a wiadomo co tam z Nunezem, bo muszę już przymierzać się do transferów
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9 |
Totolotek zmienił wystrój i jest kompletnie beznadziejny, problem z postawieniem kuponu. wczoraj miałem problem w wypłacenie kasy wpłać działało a wypłać echo dopiero około 24 dało się wypłacić kasę i wszystko zleciłem wypłacić jak był poprzedni totek to przynajmniej były jakieś promocje a teraz echo (chyba że się rejestrujesz pierwszy raz) temu bukowi już dziękujemy  po prostu skopiowali strone xtipa i cashpointa i zmienili tylko logo, zbytnio sie nie wysilili to sts i fortuna biją ich o głowę fortuna na pewno
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
fechu a wiadomo co tam z Nunezem, bo muszę już przymierzać się do transferów Ja już zrobiłem. Nie dość, że najgorszy wynik w lidze to jeszcze musiałem połowę składu wyjebać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
tak widziałem quincy już na twiterze jest nawet  ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/EAPil_RWsAE4xa1.png)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,156 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,156 Likes: 19 |
4 dni z zycia @holenderki ![[Linked Image from thumbs.gfycat.com]](https://thumbs.gfycat.com/SpitefulGraveHartebeest-size_restricted.gif) Co za chamstwo na forum i pomówienia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,156 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,156 Likes: 19 |
holenderka wszystkich zna, wszedzie byla, wszystko widziala, taka to pozyje  Ciebie nie znam u Ciebie nie byłam Ciebie nie widziałam mam poco żyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
fechu a wiadomo co tam z Nunezem, bo muszę już przymierzać się do transferów Niegroźne, ma być gotowy na poniedziałek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Karne będą a Polsat się już pożegnał  oni są niepodrabialni
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
tak widziałem quincy już na twiterze jest nawet  ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/EAPil_RWsAE4xa1.png) Cytując klasyka walczę o spadek Kura.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
TEO wpadasz jutro na spraring Pogoni z Kotwica, na głównej murawie? Nie. Bałtyk mi zamknęli. Do końca roku bez pływania. Będę chyba musiał o Burbonem zagadać. Może mnie do roboty weżmie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
holenderka wszystkich zna, wszedzie byla, wszystko widziala, taka to pozyje  Ciebie nie znam u Ciebie nie byłam Ciebie nie widziałam mam poco żyć  masz szczescie czasami lepiej nie wiedziec, nie znac, nie byc, nie widziec jak to mowia "czego oczy nie wiedzialy tego sercu nie zal" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,818 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,818 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
TEO wpadasz jutro na spraring Pogoni z Kotwica, na głównej murawie? Nie. Bałtyk mi zamknęli. Do końca roku bez pływania. Będę chyba musiał o Burbonem zagadać. Może mnie do roboty weżmie  To nieciekawie. Burbon na pewno coś znajdzie dla kolegi z forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,818 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,818 Likes: 10 |
TEO wpadasz jutro na spraring Pogoni z Kotwica, na głównej murawie? Nie. Bałtyk mi zamknęli. Do końca roku bez pływania. Będę chyba musiał o Burbonem zagadać. Może mnie do roboty weżmie  To nieciekawie. Burbon na pewno coś znajdzie dla kolegi z forum. będzie potrzeba, będziemy szukać.. a Teoś, to pewnie obu nas by chętnie zatrudnił
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
TEO wpadasz jutro na spraring Pogoni z Kotwica, na głównej murawie? Nie. Bałtyk mi zamknęli. Do końca roku bez pływania. Będę chyba musiał o Burbonem zagadać. Może mnie do roboty weżmie  To nieciekawie. Burbon na pewno coś znajdzie dla kolegi z forum. Baron spod Pabianic ma takie chody?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,818 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,818 Likes: 10 |
niby Sveny mówią, że Norrby nie przegra dziś w Geteborgu...a mnie się wydaje, że przegra..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,818 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,818 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,818 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,818 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
To co TEO, wyłowiliście już cały roczny kontyngent połowowy, czy inna przyczyna że zamknęli ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
To co TEO, wyłowiliście już cały roczny kontyngent połowowy, czy inna przyczyna że zamknęli ? Komisja Europejska zamknęła Bałtyk
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|