|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
sorki ze troszke nieskladniowo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2 |
Jak się nie obstawia to wszystko wchodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2 |
Wczoraj na lajf po dobrych kursach Zagrzeb i APOEL, plus PSV. Dziś Bate dnb i Karabach dnb. Wszystko by weszło. Jak to tak się dzieje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2 |
Ok 1szy typ od weekendu. Celtic HT @1,82. Nie wejdzie na 100 procent.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,114 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,114 Likes: 19 |
Witam, ja osobiscie nie rozumiem tego przechwalania sie ze ktos iles tam siedzial czy po grypsersku pierdzial w stolek, jakby to jakies i osiagniecie bylo wielki powod do dumy byl. Jak na poczatku pracy za granica mieszkalem w takim hotelu pracowniczym to co 2 wielki gangsta i te przechwalki po 3 kieliszkach , normalnie niczym z Alcatraz. Osiagniecie jakis wynikow w sporcie czy dostanie sie do Neavy Seals, czy chociazby Gromu to moznaby sie chwalic, ale zauwazylem ze to stereotypowe ale naprawde coraz gorzej z ta mlodzieza Nikt się nie chwali tylko Forty tu mnie dyskredytuje coby swoje odsiadki zatuszować 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
x/-2,5 @3.45 AIK /-3,5 @3,80 @13,11 dziękuję. Widzę, tylko się nie przelogował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
Ok 1szy typ od weekendu. Celtic HT @1,82. Nie wejdzie na 100 procent. wcześniej pisz, korwa o1.5 ht dałem..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Holenderka garowała to możliwe że się nie maluje ale tylko 3 miesiace to sie prawie nie liczy az strach zapytac za co bo potem na zlocie wsadzi ci kose pod zebro i po zabawie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Ok 1szy typ od weekendu. Celtic HT @1,82. Nie wejdzie na 100 procent. Proszę prawdziwy ekspert
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2 |
LM chyba po czubach od wczoraj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2 |
Ok 1szy typ od weekendu. Celtic HT @1,82. Nie wejdzie na 100 procent. Proszę prawdziwy ekspert Już nie wytrzymałem patrząc na te wyniki od wczoraj. Pragnienie betu zwyciężyło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2 |
To jutro chyba CWKS z polecenia akagiego. Tylko jeszcze trzeba przeanalizować kursowo siłę Kups.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Witam, ja osobiscie nie rozumiem tego przechwalania sie ze ktos iles tam siedzial czy po grypsersku pierdzial w stolek, jakby to jakies i osiagniecie bylo wielki powod do dumy byl. Jak na poczatku pracy za granica mieszkalem w takim hotelu pracowniczym to co 2 wielki gangsta i te przechwalki po 3 kieliszkach , normalnie niczym z Alcatraz. Osiagniecie jakis wynikow w sporcie czy dostanie sie do Neavy Seals, czy chociazby Gromu to moznaby sie chwalic, ale zauwazylem ze to stereotypowe ale naprawde coraz gorzej z ta mlodzieza Wporzadku, nie bylo to osobiscie do Ciebie, kazdemu moze sie noga powinac, tylko to takie moje ogolne odczucie ze niektorzy robia z tego przechwalki, zreszta odnosnie wojska jest to samo, juz dawno fala sie skonczyla i za moich rocznikow raczej juz zabawa to byla, moze z pominieciem czasu to przysiegi,ogolnie jak sie lozko nauczylo scielic bylo juz latwiej, a niekorzy sie Samowolek naogladali i opowiadaja bajki A Forty przeciez grzeczny, ulozony mezczyzna, za co moglby siedziec? Nikt się nie chwali tylko Forty tu mnie dyskredytuje coby swoje odsiadki zatuszować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Witam, ja osobiscie nie rozumiem tego przechwalania sie ze ktos iles tam siedzial czy po grypsersku pierdzial w stolek, jakby to jakies i osiagniecie bylo wielki powod do dumy byl. Jak na poczatku pracy za granica mieszkalem w takim hotelu pracowniczym to co 2 wielki gangsta i te przechwalki po 3 kieliszkach , normalnie niczym z Alcatraz. Osiagniecie jakis wynikow w sporcie czy dostanie sie do Neavy Seals, czy chociazby Gromu to moznaby sie chwalic, ale zauwazylem ze to stereotypowe ale naprawde coraz gorzej z ta mlodzieza Nikt się nie chwali tylko Forty tu mnie dyskredytuje coby swoje odsiadki zatuszować  Łącznie napisane "coby" - poważam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2 |
Ale na jutro zdarzeń do analizowania. Kto to ogarnie wszystko?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,114 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,114 Likes: 19 |
Holenderka garowała to możliwe że się nie maluje ale tylko 3 miesiace to sie prawie nie liczy az strach zapytac za co bo potem na zlocie wsadzi ci kose pod zebro i po zabawie :/ O czym Ty do mnie rozmawiasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
sorki za fatalne cytowanie, ale juz pisalem ze w tym jestem kaleczny
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|