|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie jestem księgowym, to trudno o precyzyjne dane. Sezon trwa, są wydatki, ale są i przychody. Zeszło z listy płac kilku z wysokimi kontraktami. W każdym razie nie jest tak źle... Jakbyście chcieli. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Mecz w Finlandii pierwszym poważnym testem dla Vuko. Przy wpierdolu leci bankowo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Nie jestem księgowym, to trudno o precyzyjne dane. Sezon trwa, są wydatki, ale są i przychody. Zeszło z listy płac kilku z wysokimi kontraktami. W każdym razie nie jest tak źle... Jakbyście chcieli.  do 100 baniek jeszcze daleko więc nie jest źle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jędza+carlitos pół bańki miesięcznie kto bogatemu zabroni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
mało kogo interesuje los Wieteski, zasadnicze pytanie brzmi kiedy Mioduski zrobi z Vukovicem mniej więcej coś takiego? Już to podawałem, ale pewnie nie czytałeś, bo to mało kogo interesuje. "39-letni Szwed David Lind zamierza wytoczyć sprawę urzędowi skarbowemu o dyskryminację, ponieważ odmówiono mu zmiany imienia na Tottenham, natomiast kilka innych osób dostało zgodę na używanie imienia Arsenal."
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Siemano
działa Wam teraz giełda Orbit?
Jeśli tak, to na jakim IP ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
do 100 baniek jeszcze daleko więc nie jest źle  Pewnie daleko, jak Miodek daje za awans do LE 3,5 mln. premii. A u Was jaka premia za mistrzostwo na 100-lecie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,449 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,449 Likes: 2 |
Siemano
działa Wam teraz giełda Orbit?
Jeśli tak, to na jakim IP ? u mnie strona sie otwiera,ale czy działa to nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Wąs z Koksem odchodzą z radia. Od czasu do czasu słuchałem tych poranków tylko ze względu na nich. Nie mówiąc o rewolucjach. Kicha. + 1 Kto ich zgarnął?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Siemano
działa Wam teraz giełda Orbit?
Jeśli tak, to na jakim IP ? u mnie strona sie otwiera,ale czy działa to nie wiem Na jakim IP ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,449 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,449 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
daj spokój z tą fazą grupową akagi nie ośmieszaj się dobrze wiesz że to science fiction Miodek też wie i nawet mógłby powiedzieć 10 baniek za awans  u nas wszystko na bieżąco zero długów co roku na plus przychody żebyśmy mieli taki budżet jak wy co roku byśmy grali w fazie grupowej LE z palcem w dupie taka prawda przepierdalacie miliony w sposób karygodny i jeszcze z takimi długami udajecie milionera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
daj spokój z tą fazą grupową akagi nie ośmieszaj się dobrze wiesz że to science fiction Miodek też wie i nawet mógłby powiedzieć 10 baniek za awans  u nas wszystko na bieżąco zero długów co roku na plus przychody żebyśmy mieli taki budżet jak wy co roku byśmy grali w fazie grupowej LE z palcem w dupie taka prawda przepierdalacie miliony w sposób karygodny i jeszcze z takimi długami udajecie milionera  Jakie kurwa Sciene fiction? Przechodzimy Finów a potem czeka Atromitos. Nie do przejścia? A w czwartej jesteśmy rozstawieni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Dzięki Coś mi Chrome szwankuje na VPN, bo teraz widzę, że Firefox otwiera. Dziwne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Legia to taki Jarosław Kużniar ligi wszystko na pokaz i na kredyt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
taka sama mentalność 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A kto Wam broni mieć taki budżet? Jest wolny rynek, więcej discopolo i możecie mieć taki budżet, to nie ośmieszaj się z tym "jakbyśmy mieli". 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Wygląda na to, że Piast lada moment zostanie rozkupiony ze wszystkiego co ma najlepszego.
Fornalikowi przyjdzie od nowa budować.
I tak w kółko, taka specyfika naszej ligi. Identyczna specyfika w Ajaxie Amsterdam. Oni jakoś mogą 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,449 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,449 Likes: 2 |
Dzięki Coś mi Chrome szwankuje na VPN, bo teraz widzę, że Firefox otwiera. Dziwne  wyczysc cookies z witryny
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|