|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Nie ma lekko w Łodzi, trzeba ukleknąć przed odbiorem karnetu
http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,25044880,absurd-na-widzewie-kibice-odbieraja-karnety-w-okienko-na-wysokosci.html#s=BoxOpLink A tam siedzi Basiura i mówi: "Jako pokutę synu opierdolisz talerz gorącego rosołu i flaczki z boczniaków" puk puk puk
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Pozwolę sobie ocenić autora artykułu Wlodarczyka, co dla kibica Pogoni wniósł ten artykuł, to przepisane wszystko co działo się w ostatnich tygodniach. A frajer wierszowkę weźmie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Nie ma lekko w Łodzi, trzeba ukleknąć przed odbiorem karnetu
http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,25044880,absurd-na-widzewie-kibice-odbieraja-karnety-w-okienko-na-wysokosci.html#s=BoxOpLink A tam siedzi Basiura i mówi: "Jako pokutę synu opierdolisz tale rz gorącego rosołu i flaczki z boczniaków" puk puk puk Karnet można dostać jak się ma udokumentowane, że w ostatnim sezonie nie używał delikwent kostki rosołowej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
Nie ma lekko w Łodzi, trzeba ukleknąć przed odbiorem karnetu
http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,25044880,absurd-na-widzewie-kibice-odbieraja-karnety-w-okienko-na-wysokosci.html#s=BoxOpLink A tam siedzi Basiura i mówi: "Jako pokutę synu opierdolisz tale rz gorącego rosołu i flaczki z boczniaków" puk puk puk Karnet można dostać jak się ma udokumentowane, że w ostatnim sezonie nie używał delikwent kostki rosołowej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Pozwolę sobie ocenić autora artykułu Wlodarczyka, co dla kibica Pogoni wniósł ten artykuł, to przepisane wszystko co działo się w ostatnich tygodniach. A frajer wierszowkę weźmie. Co prawda to prawda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,841 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,841 Likes: 10 |
Nie ma lekko w Łodzi, trzeba ukleknąć przed odbiorem karnetu
http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,25044880,absurd-na-widzewie-kibice-odbieraja-karnety-w-okienko-na-wysokosci.html#s=BoxOpLink A tam siedzi Basiura i mówi: "Jako pokutę synu opierdolisz tale rz gorącego rosołu i flaczki z boczniaków" puk puk puk Karnet można dostać jak się ma udokumentowane, że w ostatnim sezonie nie używał delikwent kostki rosołowej 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Wypada mu życzyć zdrowia w kontekście przypadłości kadry Wisły
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Maja znowu się będzie popisywała swoim nienagannym norweskim. Fajnie zmontowany filmik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,364 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,364 Likes: 2 |
Ten pomysł mafii też spoko na typera Europa. Po 2 mecze najciekawsze wybieramy z Anglii, Włoch, Niemiec, Hiszpanii i ... i jedziemy z tematem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Prochu tu Włodarczyk nie wymyślił. Wszystko to wiemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
quincy, TEO, haczyk, VVega, burbon gracie w tym sezonie w FPL z nami?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Ten pomysł mafii też spoko na typera Europa. Po 2 mecze najciekawsze wybieramy z Anglii, Włoch, Niemiec, Hiszpanii i ... i jedziemy z tematem. Tylko że tego chyba na kicktip nie ustawisz, ja robiłem chwilę w tamtym sezonie, ale tylko Excel wtedy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ja raczej pass. W zeszłym sezonie nie obejrzałem ani jednego meczu PL.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
quincy, TEO, haczyk, VVega, burbon gracie w tym sezonie w FPL z nami? Ja się już dopisałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
quincy, TEO, haczyk, VVega, burbon gracie w tym sezonie w FPL z nami? Ja i Basiura czekaliśmy, kiedy zostaniemy wywołani do tablicy. ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/xUPGcEw56dJj3fJFJe/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
quincy, TEO, haczyk, VVega, burbon gracie w tym sezonie w FPL z nami? Ja się już dopisałem   Zapytaj White czy też zagra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Ja raczej pass. W zeszłym sezonie nie obejrzałem ani jednego meczu PL. Mogłeś się nie przyznawać...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|