|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Zryty beret czwórka dzieci i się powiesić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Mecz Legii w 4 kolejce przełożony na wrzesień - komedia Czemu? Puchary? Tak pewnie już nie dali by rady biegać w lidze Już mam. Rewanż w środę zamiast w czwartek dlatego przełożyli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Zryty beret czwórka dzieci i się powiesić. a ja myślę, że tu mogła być grana akcja z Symetrii pedofil też niby sam zawisł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tak sobie patrzę po różnych statystykach. Arka miała odpowiednio: 9 RR z Jagą i 6 w Szczecinie. Z Koroną musi atakować bo mecz dla nich z tych ważnych, chociaż to dopiero początek ligi. Na +5,5 jest 2,41. Do tego Clinceni w Rumunii, w tym sezonie mieli odpowiednio 5,5,6 RR. Na +3,5 jest 1.89, a na +4,5 - 3.00 Pewnie, to swojego rodzaju ruletka, ale dla hazardzistów do przemyślenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
strasznie spierdolone dziś mecze, póki co wymyśliłem tylko takie cuś: ![[Linked Image from images89.fotosik.pl]](https://images89.fotosik.pl/227/a8b75c188d430992med.jpg) [ fotosik.pl] Bukareszt pewka więc dokładam też singla, po 3 ciężkich meczach i 3 wpierdolach, dziś mają kelnerów więc powinni przycisnąć od pierwszej minuty a skoro średniaki z Iasi ostatnio zdominowały tych leszczy i naklepały 11 rożnych, to i Dinamo nie powinno mieć problemów ze stuknięciem over 7  rzecz jasna stawka bez szaleństw bo to tylko rożne ale kurs zacny więc grzech nie spróbować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Co poradzisz, w każdej grupie społecznej tacy się znajdą. A dobieranie osób do wywiadu uważam za tendencyjne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,732 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,732 Likes: 10 |
PEC @2,07 i w drogę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
I teraz ktoś powie, że Legia nie ma przywilejów w lidze. W poprzednich latach Ekstraklasa się nie godziła na przekładanie meczów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ja pierdole odnoszę wrażenie że jak Legia odpadnie z pucharów to większość tu zatańczy z radości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
I co poradzisz TEO, ten typ ludzi tak ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
I co poradzisz TEO, ten typ ludzi tak ma.  No nic nie poradzę. Tylko nie za bardzo rozumiem. Zawsze chce żeby każdy Polski klub awansował dalej. Obojętnie który.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
I co poradzisz TEO, ten typ ludzi tak ma.  No nic nie poradzę. Tylko nie za bardzo rozumiem. Zawsze chce żeby każdy Polski klub awansował dalej. Obojętnie który. +1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Ja pierdole odnoszę wrażenie że jak Legia odpadnie z pucharów to większość tu zatańczy z radości. TEO odniosłeś się do tego co Tazen napisał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ja pierdole odnoszę wrażenie że jak Legia odpadnie z pucharów to większość tu zatańczy z radości. TEO odniosłeś się do tego co Tazen napisał? Też. Ale też innych wczorajszych wpisów. Nie będę personalnie wymieniał. Nie chcę !i się szukać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
no ja też podobnie uważam odnośnie przełożenia meczu, ja bym się nawet cieszył jakby Legia awansowała do grupy, kasa to nie Liga Mistrzów, meczów by doszło sporo i Vuko by został, tylko na kiedy wtedy ligę poprzekładać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
tu nie chodzi o cieszenie sie z awansu lub braku awansu bo pewnie kazdy by wolal ogladac polskie zespoly ktore graja fajna pilke i awansuja coraz wyzej, nie przejmujac sie po drodze zespolami z andory, san marino czy innych poteg pilkarskich
niestety realia sa inne - nasze zespoly pokazuja beznadziejne mecze, brak walki, spacer przez 3/4 spotkania i ogolna wyjebke
w odpowiedzi na takie podejscie nie widze powodu aby im jakos specjalnie kibicowac bo skoro ktos robi wyjebke na mnie (a tak traktuje mecze w ktorych pilkarze nie walcza) to ja robie wyjebke na niego
to tak w skrocie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|