|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3 |
z siatkarek na kawę zaprosiłbym jedynie Martyna Grajber  kurna kiedyś z czasów Katarzyny Skowrońskiej było więcej ładnych siatkarek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
ale ta publiczna zjeb... najważniejszy mecz, a oni zniewoloną puszczają na tvp1, ponoć mają zacząć. jakby wierni fani zniewolonej nie przeżyli. Zapomniałem przecież u nas już z 1.5 mln Ukraińców. ale trzeba mieć najebane we łbie, żeby jechać po tvp za brak sportu, kiedy akurat jest jego w niej najwięcej w historii
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3 |
kurna nawet na swoim ślubie wyglądała strasznie
https://www.google.pl/search?q=Martyna+Grajber,++Więcej:+https://sport.radiozet.pl/Siatkowka/Sklad-reprezentacji-Polski-siatkarek-na-sezon-2019.-Wracaja-Maj-i-Wolosz&client=opera&hs=1Fl&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiJmeC1i-rjAhUpmIsKHb1KAQAQ_AUIEigC&biw=1366&bih=626#imgrc=E0Rj_WrHIiU5WM: O kurczę. Nie żebym... ale się przestraszyłem. no ja też  nawet jakby zarabiała miliony to bym takiego stwora nie chciał żeby tylko dzieci poszły urodą w stronę ojca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365 Likes: 2 |
mafia zaraz wklei Alagierską.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Tajger nie mów, że byś się z nią nie ożenił. Baba na trening a ty do galerii z jej kartą a potem kanapa i piwo za free. Nie byłoby takiej opcji. Walę jej kartę, samochody, domy i itd. Kobieta to musi być foka. Blondi:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
ale ta publiczna zjeb... najważniejszy mecz, a oni zniewoloną puszczają na tvp1, ponoć mają zacząć. jakby wierni fani zniewolonej nie przeżyli. Zapomniałem przecież u nas już z 1.5 mln Ukraińców. ale trzeba mieć najebane we łbie, żeby jechać po tvp za brak sportu, kiedy akurat jest jego w niej najwięcej w historii Spokojnie Panie. Czas na komentarze minął. Teraz jest poruszany inny temat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
mafia zaraz wklei Alagierską. podoba mi się ten typ urody 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
ale ta publiczna zjeb... najważniejszy mecz, a oni zniewoloną puszczają na tvp1, ponoć mają zacząć. jakby wierni fani zniewolonej nie przeżyli. Zapomniałem przecież u nas już z 1.5 mln Ukraińców. ale trzeba mieć najebane we łbie, żeby jechać po tvp za brak sportu, kiedy akurat jest jego w niej najwięcej w historii Spokojnie Panie. Czas na komentarze minął. Teraz jest poruszany inny temat. kultura nakazuje mi, by nie komentować urody naszej najlepszej zawodniczki, mogę mieć swoje zdanie, ale nie będę go prezentował publicznie co innego, tatuaże, które tak agresywne u kobiet mi się nie podobają
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
wklejaj mecz.pl ma najlepszych ekspertow do oceny
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Kąkolewska i Stysiak dwa guliwery a ścinają jak bukma  o ty chuju 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365 Likes: 2 |
Jutro aker trzeba pomyśleć o pefkach na puchary.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3 |
Jutro aker trzeba pomyśleć o pefkach na puchary. już mam https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM5NjE1NzIxODMwMDoIoWWAdjw%2FvsNZkqo%3D&preview=hide_code&live=0 jutro to gram za 150zł i w czwartek jestem panisko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
nie ale jest ze mna dobrze wyglada na to ze to byla chwilowa slabosc
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
ale ta publiczna zjeb... najważniejszy mecz, a oni zniewoloną puszczają na tvp1, ponoć mają zacząć. jakby wierni fani zniewolonej nie przeżyli. Zapomniałem przecież u nas już z 1.5 mln Ukraińców. ale trzeba mieć najebane we łbie, żeby jechać po tvp za brak sportu, kiedy akurat jest jego w niej najwięcej w historii Spokojnie Panie. Czas na komentarze minął. Teraz jest poruszany inny temat. kultura nakazuje mi, by nie komentować urody naszej najlepszej zawodniczki, mogę mieć swoje zdanie, ale nie będę go prezentował publicznie co innego, tatuaże, które tak agresywne u kobiet mi się nie podobają To już 1/5 ładnych w PL wykluczona z obiegu ze względu na tatuaże. Chyba, że już żonaty to ma problem z głowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
plus dnia Józef
ładna rozkminka z pedałowania
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
dla mnie tez dziary u lasek to raczej nie-nie niz tak-tak jeszcze jakis fajny dyskretny w dobrym miejscu moze byc ale jak widze fajne dziewczyny wydziarane na pol lapy to mnie odpycha - starczy ze maski maluja to jeszcze musza dokladac farby pod skore
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
dla mnie tez dziary u lasek to raczej nie-nie niz tak-tak jeszcze jakis fajny dyskretny w dobrym miejscu moze byc ale jak widze fajne dziewczyny wydziarane na pol lapy to mnie odpycha - starczy ze maski maluja to jeszcze musza dokladac farby pod skore Teraz w modzie u tych ładnych te dziary w pl. Najeb.. na pół czy całą łapę. Przykro się patrzy, bo jak brzydka najeb... takie coś to można zrozumieć, ale ładna to niewytłumaczalne dla mnie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|