|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Witam, Zapraszam wszystkich do drugiej rundy Playoff. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak będę miał aktualizację tabeli to dodam ją później do tego postu. Jest mała zmiana w regulaminie, należy bowiem teraz podawać numer naszego typu: I. numer naszego typu (#1-5, #1-7 w półfinale czy finale) UWAGA: jeśli typ zastępuje inny (np. z powodu przełożonego spotkania) to proszę podać o tym informacje i wpisać ten sam number typu co w odwołanym kuponie.Druga mała zmiana to możliwość edytowania przez admina pierwszego posta w temcie. Ten post nigdy nie zawiera typów tylko służy do podania aktualnej tabeli, itd. Powodzenia! Aktualna tabela (bez 6 osób) jest dostępna tutaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Ktoś musi w końcu zacząć II rundę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam DMK i liczę na pasjonujący pojedynek
#1 kupon UNIBET 07.01. 20:40 (nr 1593) Ancona Calcio - Citta di Palermo 1 @1,90
Czy można dawać posty przed 12.00 ??? Chyba można skoro ja mam napewno awans i mój przeciwnik również
Pozdrowienia dla DMK raz jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389 |
Witam mojego przeciwnika jak rozumiem to juan_carlos życzę Ci samych trafnych typów.Wtedy Nasz pojedynek będzie pasjonujący. Dla mnie i tak wielkim sukcesem było pokonanie rundy wstępnej i 1 rundy, a w niej Mario. Do usłyszenia na łączach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Witam. Poniewaz nie jestem pewien kto jest moim przeciwnikiem (przypuszczam ze Peter) ,chcialbym sie upewnic na 100%....wiec prosze o odzew, lub tabelę z zestawem par na 2runde Dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
szczygiel WITAM i zapraszam do 2 rundy ... jestes moim OPONENTEM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282 |
Witam mojego przeciwnika. Tylko kto nim jest? kimber czy sznikers? Pozdro [ Linked Image] Piter [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Tak wiec zaczynamy !!!!! #1 UNIBET 8.01.02 g.01:00 1943 Grosjean, S - Srichaphan, 2 3,0
Jak zacząć to od razu od mocnego udezenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 137 |
goike : Fiend 1
awans goike
dziękuję za walkę Fiend, Cieszę się z wygranej bo wcale nie było łatwo.Gdyby wszedł ci mecz Aston z MU to byłoby gorąco. Z tego co się orientuję to w II rundzie przychodzi mi się zmierzyć ze sławnym UQS-em. Więc życzę powodzenia chyba bardziej sobie niż UQS-owi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Moj pierwszy typ w tej rundzie: #1 PROF 13.01.2002---15:00 017 Southam.-Manch.Utd 2 1.73
szczygiel ... zycze trafnych typow ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Witam BLACK.
Rozpoczynam nasz pojedynek.
#1 Unibet 7.01.2002 17:25 1735 Manglerud/Star - Sparta Sarpsborg 2 2.40
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Oryginalnie wysłał Piter: [qb]Witam mojego przeciwnika. Tylko kto nim jest? kimber czy sznikers? Pozdro [ Linked Image] Piter [ Linked Image][/qb] Piter powiem Ci że twoim rywalem jest KIMBER - mój kumpel z uczelni i mogę Ci dać radę żebyś go nie lekceważył bo jest naprawdę dobry w sportach zimowych (trafił m.in. dwa razy z kursem @3,25) powodzenia wam obu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
Oryginalnie wysłał arturo: [qb]Witam mojego przeciwnika jak rozumiem to juan_carlos życzę Ci samych trafnych typów.Wtedy Nasz pojedynek będzie pasjonujący. Dla mnie i tak wielkim sukcesem było pokonanie rundy wstępnej i 1 rundy, a w niej Mario. Do usłyszenia na łączach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] witam arturo i życzę powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282 |
Dzięki Prem$ za info, biorę się do roboty w takim razie [ Linked Image] Piter [ Linked Image]
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam przeciwnika choć nie wiem kim on jest zyczę mu powodzenia mecz nr 1 08.01.02 STS 120 17:30 Tappara - Jokerit 1 2.10 mecz nr 2 08.01.02 PROF 518 AIK Szt.-Djurgard. 2 1.88
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253 |
Pozdrawiam Pana Mr Freestyle!!!
#1 sts 08.01 125 19:30 Hannover - Schwenningen 1 1,80 [2.00]
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
zapomniałem godziny meczu AIK godzina 19.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
Unibet
1/5
03:25 1876 Escude, N - A Martin 1 1,57
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
#1 STS 21.00 1.Setubal - Boavista 2 (2,0)
Pozdrawiam Bet007! :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282 |
#1 STS 7.01.2002r. godz. 21.00 1 Setubal - Boavista 2 2[ Linked Image] Piter [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
Wygrają! Prawda Piter?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka