Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 21 1 2 3 4 5 20 21
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
Quote
Oryginalnie wysłał hejhops:
[qb]Patrzac na drabinke widze, ze gram z hi_res evilem.
Zycze powodzenia Mu i sobie, jednoczesnie dajac pierwszy typ.
Mam nadzieje, ze tym razem hokej w pierwszym typie mnie nie zawiedzie.

#1 STS 10.I.2002r. godzina 19:00
341. Djurgarden - MoDo 2
kurs: 2,70 Teoretyczny zysk: 143 zł.
Mam tez nadzieje, ze na teorii sie nie skonczy...[/qb]


hejhops, witam, ale obawiam się, że ten typ będziesz mógł zagrać dopiero po jutrzejszych meczach - chyba że się mylę - ulotki nie mam, ale tak było dotychczas - jeżeli ktoś mógłby sprawdzić, to bardzo proszę...

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam mojego przeciwnika(choc nie wiem kto nim jest)

#1

8.01.2002 02:25 Unibet

1951 San Antonio Spurs -10 1.91


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
#1
08.01 1:55
unibet
1958 Minnesota Timberwolves - Detroit Pistons 2 4.0

Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
#2 STS 13.01.2002 17:00
725 Arsenal - Liverpool 1 @ 2,20
#3 STS 12.01.2002 16:00
518 WHU - Leicester 1 @ 1,80
pozdrawiam
szczygiel

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam !
#1 8.01.2002 19:25 Unibet
2002 Kolner Haie - Adler Mannheim 2 2.45
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
Oryginalnie wysłał Bet007

Typ nr 1 unibet 07.01

02:55 1140 Baltimore - Minnesota 1/1,12
Football amerykański-USA-NFL
Zawierając dogrywkę

... śmieszny kurs , ale to oczywiście zagranie taktyczne


Może i tak, ale wyszło Ci na dobre....
Ja mam -100

Pozdrawiam


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2001
Posty: 258
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 258
Witam pana HPC i mam nadzieję że wezmę reważ za poszedni PLAYOFF, mój pierwszy typ:

1)STS 08.01.02 17:30
120 1 Tappara - Jokerit 2.10

Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
#2
STS 20:45 08.01.2002
94.Bordeaux - Lyon X (2.9)


Pozdro!

Stan : -100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
Witaj supon zycze ci powodzenia oto moj pierwszy typ

#1 STS
08-01-2002
Piłka nożna Puchar Ligi (1/8) Francja

90 19:00 Nantes - Bastia 1 @1.85

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał hpc:
[qb]witam

mwiac
moim zdaniem tych meczy po prostu nie ma, skoro nie mozna postawić ich w realu do 9.01.
Niech się wypowie moderator, ale te typy należałoby anulaować, a na ich ewentualne zagranie poczekać do środy do 10:00, kiedy zostanie ogłoszona ewentualna korekta kursów.
Nie ma tu oczywiście Twojej winy. Sam poleciałem do głupiego STS, żeby to rano walnąć. Im się po prostu w ofercie internetowej nie chce napisać, czego dotyczy zdarzenie, od kiedy można grać itp. Po prostu wszystkich olewają.[/qb]

Typy anulowane, skoro nie było możliwości zagrania ich w realu. Inna sprawa to oferta STS-u, jak nie chcą przyjmować zakładów na jakieś mecze, to niech napiszą przy nich kurs 0.00 i nie będzie problemu. A ustawianie kursów, po to żeby nie przyjmować po nich zakładów to naprawdę głupota.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
#1 Unibet 8.01.2002
1924 Nantes - Bastia 1 (1,75)

Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Witam mojego rywala ,teraz juz wiem z kim walcze - Peter <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Tak wiec typ drugi,oby byl tak szczesliwy jak pierwszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
#2
Expekt 8-01-02 g.19:30
Nürnberg Ice Tigers - Iserlohn Roosters 1 1,3


PS: Peter jakbys trafił ten kurs 4.0 , było by bardzo gorąco,chociz wcale nie wątpie że jeszcze bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
#4 Unibet 08.01.02 19:00
1924 Nantes - Bastia 2 @ 4,25
jak sie bawic, to sie bawic... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
pozdrawiam szczygiel

Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam Maximus

Życzę wygrania tego pojedynku i dojścia do finału.
Żeby Ci to ułatwić zagram

#1/5 8.01 Unibet
1884 Kidderminster-Luton (2) kurs 2,75

Pozdrawiam

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał Prem$:
[qb]DMK
sam się utopiłem
mam już minus -100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

KOMPROMITACJA

IK Sävehof &#8211; GIK Wasaiterna 27-14
3 minuty do końca
więc -100

Bez komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
eh... teraz tylko dobij mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Daj jakiś typ bo nudno[/qb]

Witaj Prem

nudno? skad - dla mnie bardzo interesujaco! ;-)
Serie B tez Ci nie przynioslo szczescia, choc bylem przekonany, ze Ci wejdzie jak na 15 minut przed koncem widzialem wynik 3:1

pozdrawiam serdecznie Prem
i zycze powodzenia w kolejnych typach - ja sie jeszcze wstrzymam :-)

Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
Quote
Oryginalnie wysłał hpc:
[qb]Sam poleciałem do głupiego STS, żeby to rano walnąć. Im się po prostu w ofercie internetowej nie chce napisać, czego dotyczy zdarzenie, od kiedy można grać itp. Po prostu wszystkich olewają.[/qb]

Szkoda ze nawalil mi internet i nie przeczytalem tego wczesniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> oszczedzil bym sobie w ten sposob pare lat zycia a tak sie wqrzylem ze malo ,nie ma nawet jakiegos przedstawiciela STS na miejscu zeby go opieprzyc a na nic nie winnych panienkach wyrzywac sie nie bede.Walnolem maila ale tak zostanie bez odpowiedzi znajac zycie,jak mozna ustalac kursy i blokowac mecze w szczegolnosci ze mozna na stronie dac kursy 0.00 i juz.Rece opadaja wszystko w tym kraju jest nie profesjonalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Najlepszy jest tekst "moze pan sobie cos innego wybierze" co to jest totolotek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
Ps:sorry za posta ale musze odparowac a nie mam pod reka wlasciciela STS zeby zrobic z niego worek treningowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moze by oddal za taxowke..

Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Witam Peter ponownie.
Postanowiłem odkryc prawie wszystkie karty,teraz czekam na Twój ruch <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
#3
Expekt 8-01-02 g. 20:55
Brescia - Roma 1 2.9

#4
Expekt 8-01-02 g.20:45
Bordeaux - Lyon X2 1,5

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
sorry Sawi

ale w Expekt jeszcze nie gramy.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
detroit nie chciało sprawić niespodzianki, więc będzie ostrożniej (aż do piątego typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ):

#2
STS 08.01 17:30
120 Tappara - Jokerit 1 2.1 (1.89)

Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Czesc hpc....jak nie gramy jak sporo osob gra...
. w regulaminie pisze ze mozna grac z stsu , profa , expektu i unibetu !!!!!

jesli czegos nie wiem to prosze o powiadomienie mnie !!!
Dziekuje

Strona 3 z 21 1 2 3 4 5 20 21

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1