|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
Oryginalnie wysłał hejhops: [qb]Patrzac na drabinke widze, ze gram z hi_res evilem. Zycze powodzenia Mu i sobie, jednoczesnie dajac pierwszy typ. Mam nadzieje, ze tym razem hokej w pierwszym typie mnie nie zawiedzie.
#1 STS 10.I.2002r. godzina 19:00 341. Djurgarden - MoDo 2 kurs: 2,70 Teoretyczny zysk: 143 zł. Mam tez nadzieje, ze na teorii sie nie skonczy...[/qb] hejhops, witam, ale obawiam się, że ten typ będziesz mógł zagrać dopiero po jutrzejszych meczach - chyba że się mylę - ulotki nie mam, ale tak było dotychczas - jeżeli ktoś mógłby sprawdzić, to bardzo proszę...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam mojego przeciwnika(choc nie wiem kto nim jest)
#1
8.01.2002 02:25 Unibet
1951 San Antonio Spurs -10 1.91
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
#1 08.01 1:55 unibet 1958 Minnesota Timberwolves - Detroit Pistons 2 4.0
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326 |
#2 STS 13.01.2002 17:00 725 Arsenal - Liverpool 1 @ 2,20 #3 STS 12.01.2002 16:00 518 WHU - Leicester 1 @ 1,80 pozdrawiam szczygiel
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam ! #1 8.01.2002 19:25 Unibet 2002 Kolner Haie - Adler Mannheim 2 2.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
Oryginalnie wysłał Bet007
Typ nr 1 unibet 07.01
02:55 1140 Baltimore - Minnesota 1/1,12 Football amerykański-USA-NFL Zawierając dogrywkę
... śmieszny kurs , ale to oczywiście zagranie taktyczne
Może i tak, ale wyszło Ci na dobre.... Ja mam -100
Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 258 |
Witam pana HPC i mam nadzieję że wezmę reważ za poszedni PLAYOFF, mój pierwszy typ:
1)STS 08.01.02 17:30 120 1 Tappara - Jokerit 2.10
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
#2 STS 20:45 08.01.2002 94.Bordeaux - Lyon X (2.9)
Pozdro!
Stan : -100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217 |
Witaj supon zycze ci powodzenia oto moj pierwszy typ
#1 STS 08-01-2002 Piłka nożna Puchar Ligi (1/8) Francja
90 19:00 Nantes - Bastia 1 @1.85
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Oryginalnie wysłał hpc: [qb]witam
mwiac moim zdaniem tych meczy po prostu nie ma, skoro nie mozna postawić ich w realu do 9.01. Niech się wypowie moderator, ale te typy należałoby anulaować, a na ich ewentualne zagranie poczekać do środy do 10:00, kiedy zostanie ogłoszona ewentualna korekta kursów. Nie ma tu oczywiście Twojej winy. Sam poleciałem do głupiego STS, żeby to rano walnąć. Im się po prostu w ofercie internetowej nie chce napisać, czego dotyczy zdarzenie, od kiedy można grać itp. Po prostu wszystkich olewają.[/qb] Typy anulowane, skoro nie było możliwości zagrania ich w realu. Inna sprawa to oferta STS-u, jak nie chcą przyjmować zakładów na jakieś mecze, to niech napiszą przy nich kurs 0.00 i nie będzie problemu. A ustawianie kursów, po to żeby nie przyjmować po nich zakładów to naprawdę głupota.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
#1 Unibet 8.01.2002 1924 Nantes - Bastia 1 (1,75)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Witam mojego rywala ,teraz juz wiem z kim walcze - Peter <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Tak wiec typ drugi,oby byl tak szczesliwy jak pierwszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> #2 Expekt 8-01-02 g.19:30 Nürnberg Ice Tigers - Iserlohn Roosters 1 1,3
PS: Peter jakbys trafił ten kurs 4.0 , było by bardzo gorąco,chociz wcale nie wątpie że jeszcze bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326 |
#4 Unibet 08.01.02 19:00 1924 Nantes - Bastia 2 @ 4,25 jak sie bawic, to sie bawic... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> pozdrawiam szczygiel
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Maximus
Życzę wygrania tego pojedynku i dojścia do finału. Żeby Ci to ułatwić zagram
#1/5 8.01 Unibet 1884 Kidderminster-Luton (2) kurs 2,75
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Oryginalnie wysłał Prem$: [qb]DMK sam się utopiłem mam już minus -100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
KOMPROMITACJA
IK Sävehof – GIK Wasaiterna 27-14 3 minuty do końca więc -100
Bez komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> eh... teraz tylko dobij mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Daj jakiś typ bo nudno[/qb] Witaj Prem nudno? skad - dla mnie bardzo interesujaco! ;-) Serie B tez Ci nie przynioslo szczescia, choc bylem przekonany, ze Ci wejdzie jak na 15 minut przed koncem widzialem wynik 3:1 pozdrawiam serdecznie Prem i zycze powodzenia w kolejnych typach - ja sie jeszcze wstrzymam :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195 |
Oryginalnie wysłał hpc: [qb]Sam poleciałem do głupiego STS, żeby to rano walnąć. Im się po prostu w ofercie internetowej nie chce napisać, czego dotyczy zdarzenie, od kiedy można grać itp. Po prostu wszystkich olewają.[/qb] Szkoda ze nawalil mi internet i nie przeczytalem tego wczesniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> oszczedzil bym sobie w ten sposob pare lat zycia a tak sie wqrzylem ze malo ,nie ma nawet jakiegos przedstawiciela STS na miejscu zeby go opieprzyc a na nic nie winnych panienkach wyrzywac sie nie bede.Walnolem maila ale tak zostanie bez odpowiedzi znajac zycie,jak mozna ustalac kursy i blokowac mecze w szczegolnosci ze mozna na stronie dac kursy 0.00 i juz.Rece opadaja wszystko w tym kraju jest nie profesjonalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Najlepszy jest tekst "moze pan sobie cos innego wybierze" co to jest totolotek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam Ps:sorry za posta ale musze odparowac a nie mam pod reka wlasciciela STS zeby zrobic z niego worek treningowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moze by oddal za taxowke..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Witam Peter ponownie. Postanowiłem odkryc prawie wszystkie karty,teraz czekam na Twój ruch <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> #3 Expekt 8-01-02 g. 20:55 Brescia - Roma 1 2.9
#4 Expekt 8-01-02 g.20:45 Bordeaux - Lyon X2 1,5
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
sorry Sawi
ale w Expekt jeszcze nie gramy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
detroit nie chciało sprawić niespodzianki, więc będzie ostrożniej (aż do piątego typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ):
#2 STS 08.01 17:30 120 Tappara - Jokerit 1 2.1 (1.89)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Czesc hpc....jak nie gramy jak sporo osob gra... . w regulaminie pisze ze mozna grac z stsu , profa , expektu i unibetu !!!!!
jesli czegos nie wiem to prosze o powiadomienie mnie !!! Dziekuje
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|