|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Z LM wkoncu cos siadlo  Porto+Linz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Czyli co Basel dnb w Austrii???? Możliwe, chociaż to już nie ta Bazylea co jeszcze 3 sezony temu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
A juz mi się kunkursy pomylily
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,428 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,428 Likes: 2 |
było A, teraz proszę o B,skarbnikiem @haczyk
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
było A, teraz proszę o B,skarbnikiem @haczyk dawno już wpłaciłem... Szanujmy sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Czyli co Atromitos dnb w Warszawie???? Możliwe, bo to już nie ta Legia co jeszcze 3 sezony temu. zdecydowanie zgadzam się
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,428 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,428 Likes: 2 |
było A, teraz proszę o B,skarbnikiem @haczyk dawno już wpłaciłem... Szanujmy sie a co szkodzi wpłacić raz jeszcze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
było A, teraz proszę o B,skarbnikiem @haczyk dawno już wpłaciłem... Szanujmy sie a co szkodzi wpłacić raz jeszcze? ale chamstwo na forumie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Czyli co Atromitos dnb w Warszawie???? Możliwe, bo to już nie ta Legia co jeszcze 3 sezony temu. zdecydowanie zgadzam się I to cię bardziej interesuje niż Jaga? Cenimy, cenimy takich kiboli. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Piotr Koźmiński
Jak mi przekazano nie będzie postępowania w sprawie zajścia Musonda -Kante. Komisja Ligi nie może go wszcząć bo dostała wyjaśnienia od Kolegium Sędziów że arbiter widział zdarzenie, ale uznał że zawodnik Śląska nie zasłużył na kartkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Piotr Koźmiński
Jak mi przekazano nie będzie postępowania w sprawie zajścia Musonda -Kante. Komisja Ligi nie może go wszcząć bo dostała wyjaśnienia od Kolegium Sędziów że arbiter widział zdarzenie, ale uznał że zawodnik Śląska nie zasłużył na kartkę. nic nie poradzisz na głupotę ludzi dzisiaj w czasach techniki ,kamer po błędzie varowego podaje dłoń i dziękuje za prace na minimum 6msc
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A poza tym nie zmieniaj treści moich postów, bo ja twoich nie zmieniam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,428 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,428 Likes: 2 |
@kura jak nie zgłosi się do Typera, to nich spodziewa się wizyty ![[Linked Image from i.imgflip.com]](https://i.imgflip.com/37h2gm.gif) [ imgflip.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
A poza tym nie zmieniaj treści moich postów, bo ja twoich nie zmieniam. dobra już się tak nie oburzaj mały żarcik był zostaw nerwy na czwartek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,428 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,428 Likes: 2 |
po fakcie się nie liczy,niestety
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
dobra już się tak nie oburzaj mały żarcik był zostaw nerwy na czwartek Czwartek już na rzut beretem, to mam prawo - do cholery - być zdenerwowany. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
dobra już się tak nie oburzaj mały żarcik był zostaw nerwy na czwartek Czwartek już na rzut beretem, to mam prawo - do cholery - być zdenerwowany.  jak zagracie dobry mecz i wygracie posypię głowę popiołem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392 |
za Buksę też chcę dać 3mln, widać ostatnio drewno w cenie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392 |
dobra już się tak nie oburzaj mały żarcik był zostaw nerwy na czwartek Czwartek już na rzut beretem, to mam prawo - do cholery - być zdenerwowany.  jak zagracie dobry mecz i wygracie posypię głowę popiołem  dobry mecz to mało precyzyjne stwierdzenie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|