|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Btsy w Astanie, Erywaniu i Haugesund @10,74 Pewne to bo nie wiem za ile z puli Fantasy wpłacić...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Bitek, wszedł któryś z tych kuponów co wrzucasz od wtorku na puchary? póki co niestety nie  dubel Riga/Zagrzeb-1.5, tripel PAOK BTS/Zagrzeb-1.5/Brugge BTS + dwudniowy szczur z lm wszystko w palnik Czyli z rachunku prawdopodobieństwa jest szansa, że dzisiaj coś wejdzie  hmm, wątpię ale próbować warto  tutaj jeszcze jedna przestrzelona ciuchcia, kurła Pioter trza było dać gola Rosenborga... wypunktowali Słoweńców niczym wytrawny bokser ![[Linked Image from images91.fotosik.pl]](https://images91.fotosik.pl/229/7beeb6304d36aaadmed.jpg) [ fotosik.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Btsy w Astanie, Erywaniu i Haugesund @10,74 Pięknie się Haczyk bawi za nasze pieniądze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Btsy w Astanie, Erywaniu i Haugesund @10,74 Pewne to bo nie wiem za ile z puli Fantasy wpłacić... Za końcówkę możesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
z cyklu tronku przyjechał na basen do Lublina
https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/zamknieta-wiekszosc-kompleksu-aqua-lublin-kolejny-incydent,n,1000248095.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
statsy za Vuko za tym idą ? pucharowe/ligowe ? czy to bardziej czutka że wejdą na kurwie i będą cisnąć od początku ? Ze Śląskiem było 8, a i tak 0:0. A logika moja w tym przypadku jest taka: Jak nie udaje się strzelić z akcji, to się szuka stałych fragmentów, a w tym elemencie coś tam się Legii udaje. Akcje skrzydłami, bywa że się od jakiegoś defensora piłka odbija. W każdym razie, tak sobie to tłumaczę, bo jednak mecz u siebie i wypadałoby, oczywiście nie stracić, ale i też coś strzelić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Btsy w Astanie, Erywaniu i Haugesund @10,74 Pięknie się Haczyk bawi za nasze pieniądze. Zobaczymy czy pieniądz od pewnego Barona spod Gdańska będzie szczęśliwy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dziadek, masz jakiś słaby obieg informacji w korporacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
Dziadek, masz jakiś słaby obieg informacji w korporacji. Bardzo przepraszam,za zaistniałą sytuację.Bardzo.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3 |
Na jutro smacznie wygląda kuponik:
Gent Wolve Guimaraes PSV Strasbourg Frankfurt Espaniol  Wolves po 1.16, Frankfurt po 1.25, PSV po 1.4, Guimares po 1.4 nic tylko lecieć do bociana i walić oporowo - pewki tak smakowite, że język sam do dupy ucieka szczególnie na widok kursu na Wolverhampton choć na wszelki wypadek zabezpieczyłbym się iksem, @1.01 na x2 wciąż jest smacznym kursem a ryzyko zredukowane do absolutnego minimum  Panie odpierdol się od moich typów nie chcesz to nie graj i tyle a jak język Ci ucieka do dupy to radzę się z tym zgłosić do odpowiedniego lekarza póki jeszcze nie jest za późno
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Forty, chyba Cię przerosło to wszystko. Ty się do tego nie nadajesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
kurła, gorzej niż windykacja  miałem farta, że mnie przeoczyli... chyba, że już inspektor terenowy w drodze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
Forty, chyba Cię przerosło to wszystko. Ty się do tego nie nadajesz. najwyrazniej,ale jutro już "last day"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
![[Linked Image from i.imgur.com]](https://i.imgur.com/jbvIYa7.gif) Oto kasjerzy Typerów i Fantasy zbierający wpisowe.. jak widać - nie ma możliwości wycofania środków 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Świat zwariował
Bitek pograł L
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Stówka już na koncie Haczyka ! Miłego dnia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Fechu
pytanie Rafała czy Beto się rozliczył
zgadzasz się na listę bonie można przejść obojętnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|