Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 21 1 2 3 4 5 6 20 21
Dołączył: Oct 2001
Posty: 165
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 165
sawi, bardzo mi przykro ale kupon 2#, 3# i 4# są nieważne, ponieważ w play-off nie użuwamy kursów z Expekt'a.Poprzedniemu przeciwnikowi (Carnby) podarowałem, ale teraz już nie.
Został Ci więc ostatni kupon 5#.
Regulamin to regulamin. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

[Linked Image]

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał sawi:
[qb]Czesc hpc....jak nie gramy jak sporo osob gra...
. w regulaminie pisze ze mozna grac z stsu , profa , expektu i unibetu !!!!!

jesli czegos nie wiem to prosze o powiadomienie mnie !!!
Dziekuje[/qb]

Sawi, przeczytaj dokładnie regulamin:

10. Można używać kursów wyłącznie od trzech bukmacherów: STS, Profesjonał i Unibet (ten ostatni bez uwzględniania podatku).

Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
prosz moderatorów o zabranie głosu w tej sprawie...dlaczego nie moge podac kursów z unibetu wzamian za te ktore podalem z expekt.com ..mecze sie dopiero odbedą poznym wieczorem ..
dziekuje


aha no i oczywiscie te same mecze podam tyle tylko ze w unibecie wiec peter nie grź mi ..bo i tak twoja nieuczciwa gra do niczego nie doprowadzi ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeśli podałeś kursy z Expektu to są one nie ważne (traktowane jako nie wysłane) ponieważ nie przyjmujemy tych kursów do Playoff. Jeśli chcesz by te typy się liczyły to możesz przed rozpoczęciem tych spotkań przepisać te same typy podając dane z Unibetu (nr spotkania, kurs, itd.).

Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam

I. numer naszego typu (#1-5, #1-7 w półfinale czy finale) UWAGA: jeśli typ zastępuje inny (np. z powodu przełożonego spotkania) to proszę podać o tym informacje i wpisać ten sam number typu co w odwołanym kuponie.
II. data spotkania (według bukmachera wystarczy)
III. bukmacher (STS/Prof/Unibet)
IV. numer pozycji u bukmachera
V. zawodnika/zawodników lub drużynę/drużyny wymienione obok numeru pozycji
VI. nasz typ
VII. kurs

Każdy typ musi zawierać wszystkie informacje podane powyżej. W przeciwnym wypadku typ trafiony NIE będzie się liczył i zostanie potraktowany jako nie wysłany (można będzie w jego miejsce wysłać później inny). Nie trafiony typ zaś będzie się liczył jako WAŻNY i będzie traktowany jako typ przegrany czyli -100zł. Jeśli zapomnisz podać część danych to możesz je dodać w osobnym postie aż do rozpoczęcia spotkania.

Bez przesady Peter
mecze sie jeszcze nie odbyły i w myśl regulaminu nie nastąpiło jego przekroczenie. Zawsze można dodać aneks do wysłanego typu dotyczący omyłkowo wpisanych, czy nie wpisanych wogóle danych. Ludzie wysyłają po kilka postów uzupełniając swoje typy. Oczywiście sam typ musi pozostać bez zmian.

sawi
do typu 2/5 i 3/5 dopisałbym w osobnym poście
"oczywiście Unibet i numer spotkania".
Jest to ogólnie stosowane.

typ 4/5 powinien Ci wejść i zgodnie z regulaminem możesz postawić za niego inny. Lub tak jak powyżej zastąpić go numerem w STS lub Prof.

Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Poniewaz podałem typy z Expektu a nie z unibetu przepisuje wszystkie typy jeszcze raz.
#2
unibet 8.01 g.19:30
2003 Nurnberg Ice Tigers - Iserlohn Roosters 1 1.38

#3
unibet 8.01 g.20:55
1915 Brescia - Roma 1 2,5

#4
unibet 8.01 g.20:40
1927 Bordeaux - Lyon X 3.0
(niestety w unibecie nie mozna grac z podporkami)

PS: Peter twoj tekst bardzo mnie rozbawil,lepiej wez sie w garsc i pomysl o bardziej sportowej postawie
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
pozdrawiam

Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Dziekuje moderatorom za wyjasnienie ...i jestem wdzieczny ze zajęli sie moim problemem..

Powyzej zrobilem tak jak mi podpowiedzieliscie...jesli cos sie jeszcze nie zgadza to prosze o komentarz..


PS : oczywiscie moje dwa posty z typami z expektu sa niewazne .

Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
niestety sawi niepotrzebnie sie uniosłeś i edycja postu powinna Cię kosztować minus 100
Trzeba było chwilę poczekać.
W końcu jak widzisz moderator podjął szybką decyzję.
Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
...wprawdzie to nie byl post z typami ,ale oczywiscie decyzja nalezy do organizatora...ja sie dostosuję i przyjmę werdykt ...

zapomniało mi sie ...nerwy robia swoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
DMK
możesz sobie czekać nawet do niedzieli
ja swoje typy dam w niedzielę po południu więc
NIE MASZ CO LICZYĆ że zrobię to wcześniej

możesz sobie wyczekiwać, ale uważaj żeby ci się tydzień nie skończył <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Było by 3 razy mniej niepotrzebnych postów, gdyby każdy przeczytał 3 razy to co ma zamiar puścić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Czy u prawdziwych bukmacherów też tak często zatwierdzacie przypadkowe typy ??? Panuje przez to chaos i bałagan, którego łatwo można przecież uniknąć. A tak mamy 4 posty (1 mecz), bo w pierwszym nie ma numeru buka, w drugim typu, w nastepnym nie ten bukmacher itd. Ten co tak podaje tylko na tym korzysta, zamiast tracić - dezorientując przeciwnika i zmusza go ponadto do przeszukiwania 14 podstron tematu.

PS. Typ za 2 dni dopiero, a niektórzy tak się spieszą jakby miał się zacząć za minutę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
#1 unibet
08-01-2001 20:55
1915 Brescia - Roma 2 2.50

a wiec Prem wchodze do gry!

na poczatek mocno ryzykownie, bo to puchar, a do tego ostanie dwa mecze midzy nimi nie wroza sukcesu, ale to uatrakcyjni nasz pojedynek

Prem pozdrawiam i zycze, abysmy utrzymali taki poziom, jaki mialem w pierwszej rundzie z Loramem

Dołączył: May 2001
Posty: 605
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 605
witam OGIY ,
#1 sts 08-01-2002
87 Sheff.Wed - Blackburn 2 kurs 2.10

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
eh DMK ja się mogę wyciągnąc z tych -200 i mam typ na oku
tylko że nie dam go bo jest granu wcześniej niz mecz Romy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał Prem$:
[qb]eh DMK ja się mogę wyciągnąc z tych -200 i mam typ na oku
tylko że nie dam go bo jest granu wcześniej niz mecz Romy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]

a w czym problem? wolisz najpierw poznac moj rezulat?

Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
hi_res, nie wiem, nie sprawdzalem tego typu. Ale skoro tak twierdzisz to poczekam. Jesli kurs spadnie ponizej 2,50 to nie zagram tego meczu. W przeciwnym wypadku mecz jest aktualny... Zgadasz sie?

Pozdro

Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
Yo hi_res. Skoro wyslales typ na dzisiaj, nie bede gorszy. Jedziemy z grubszej rury...

#2 Unibet 8.I.2002r.
1968 Lukko - HPK 1
kurs 2.80 Teoretyczny zysk: 180 zł.
No to kibicujemy...

Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
do #2 godzina 17:30

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Quote
Oryginalnie wysłał DMK:
[qb]

a w czym problem? wolisz najpierw poznac moj rezulat?[/qb]

To byłoby głupie gdybym przed twoim meczem (tzn Roma) dał swój <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jakby mój nie wszedł a twój tak to byłbym w tragicznej sytuacji! A tak jak nawet Twój wejdzie mogę obrać odpowiednią taktykę a swój typ na dzis gram w realu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

P.S. mam nadzieję że Brescia nie przegra, bowiem Roma gra bez:
Candeli, Batistuty, Tottiego, Delvecchio, Montelli, Aldaira, Samuela, Cufre
ale niestety nadal to jest 60% szans Romy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
czyżby po mnie ?

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
#2 Unibet Dzis w nocy

2101 Dallas Mavericks - Denver Nuggets 1 1.91

Strona 4 z 21 1 2 3 4 5 6 20 21

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK), 1,369 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,835
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1