|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,769 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,769 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
Kolezka dostał zaliczenie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Chodziło mi dokładnie o zdobycie większości samodzielnej przez aktualnie panujących. I tak, system przeliczania głosów na mandaty mógłby na miękko dać większość nawet przy 35%+, zresztą w ostatnich było lekko ponad 37 i wpadło 235 mandatów. Tylko wtedy spadł Korwin+lewica czyli aż 12% w kosmos. Teraz raczej wszyscy oprócz Konfederacji wjeżdżają na białym koniu
i mi się widzi że braknie niewiele do samodzielnej i niedojeby z opozycji przejmą pałeczkę, to będzie hit
jeśli oni są w stanie odpalać taki temat w sierpniu (chyba że są debilami i nie czują terminów) to chyba jeszcze czeka parę hitów
bo to co dziś onet wrzucił to jest za grube nawet jak na nasze gównostandardy, wiceminister podważający autorytet wymiaru sprawiedliwości, raczej za siano z MS, w followersach tej typiary cała śmietanka medialnopolityczna, no dramat po prostu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,564 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,564 Likes: 10 |
 U mnie promotor był zacieklym wyborcą SLD. Stary komunista ale człowiek w porządku , zamiast kupować mu jakąś dobrą łyche na koniec jako prezent to wręczyłem mu 2 litry samogonu wujasa, był zadowolony
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
A te Bidronio-Czarzaste klauny to muszą mieć 8% czy 5%?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,032 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,032 Likes: 19 |
Chodziło mi dokładnie o zdobycie większości samodzielnej przez aktualnie panujących. I tak, system przeliczania głosów na mandaty mógłby na miękko dać większość nawet przy 35%+, zresztą w ostatnich było lekko ponad 37 i wpadło 235 mandatów. Tylko wtedy spadł Korwin+lewica czyli aż 12% w kosmos. Teraz raczej wszyscy oprócz Konfederacji wjeżdżają na białym koniu
i mi się widzi że braknie niewiele do samodzielnej i niedojeby z opozycji przejmą pałeczkę, to będzie hit
jeśli oni są w stanie odpalać taki temat w sierpniu (chyba że są debilami i nie czują terminów) to chyba jeszcze czeka parę hitów
bo to co dziś onet wrzucił to jest za grube nawet jak na nasze gównostandardy, wiceminister podważający autorytet wymiaru sprawiedliwości, raczej za siano z MS, w followersach tej typiary cała śmietanka medialnopolityczna, no dramat po prostu Póki Grzechu tym całym opozycyjnym pierdolnikiem dowodzi to tylko równia pochyła w dół a przed wyborami na żadne zmiany szans nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Kolezka dostał zaliczenie? Dostał. Doktorek był part-retarded ale akurat ten koleżka był jego pupilkiem. Na pytanie jak przezwyciężyć kryzys gospodarczy koleżka mówi, że by sprywatyzował więziennictwo i zniósł urlopy macierzyńskie... A doktorek (jąkał się jebany): yyy hmmm eee... no tak, to niech kobiety rodzą w niedzielę, a w poniedziałek do pracy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Mnie to się tak wydaje, że masa osób nie przyznaje się, że zagłosuje na PIS. A jak patrzę na swoje otoczenie czy to sąsiadów czy to w pracy to na 99% posiadacze dzieci zagłosują na PIS mają całą resztę polityki głęboko w dupie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
A te Bidronio-Czarzaste klauny to muszą mieć 8% czy 5%? 5, ale zrobią dychę+
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Grzechu jest debilem, ale Nowoczesną pierdolnął jak przekąskę i znów będzie jakieś 30%, a jak dojdzie że będzie tworzył koalicję to pierdolnę ze śmiechu, że z kimś takim ktokolwiek przegrał
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
Mnie to się tak wydaje, że masa osób nie przyznaje się, że zagłosuje na PIS. A jak patrzę na swoje otoczenie czy to sąsiadów czy to w pracy to na 99% posiadacze dzieci zagłosują na PIS mają całą resztę polityki głęboko w dupie. zakręci sie ok 45 % dla PiSu.Te aferki z onetu,to wzburzą tylko tych co i tak by glosowali przeciw.Zresztą większość ma gdzieś politykę i trudno tu nie zgodzić sie Liderem Typera Premier League.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Mnie to się tak wydaje, że masa osób nie przyznaje się, że zagłosuje na PIS. A jak patrzę na swoje otoczenie czy to sąsiadów czy to w pracy to na 99% posiadacze dzieci zagłosują na PIS mają całą resztę polityki głęboko w dupie. https://twitter.com/MarcinPaladepolecam sondażowo tego Pana, jest proprawicowy i lekko czasem pompuje tematy PiS i neguje pewne ruchy które jednak są słuszne wśród opozycji twierdzi, że spadek po Kuchcińskim widoczny będzie na początku września chociaż dla mnie to, że Kuchciński aż tak ruszył ludzi to jest kpina, bo to żadna afera https://twitter.com/MarcinPalade/status/1163183783400677377 ostatnie przewidywania, ale sam Palade utrzymuje, że jeszcze trzeba czekać na ruchy Kukizów + ruchy aferowe, no i PSL standardowo pewnie 1-1,5% więcej piszę to tylko pod kątem zakładów, sram na to kto będzie rozdawał karty w Polsce
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Mnie to się tak wydaje, że masa osób nie przyznaje się, że zagłosuje na PIS. A jak patrzę na swoje otoczenie czy to sąsiadów czy to w pracy to na 99% posiadacze dzieci zagłosują na PIS mają całą resztę polityki głęboko w dupie. zakręci sie ok 45 % dla PiSu.Te aferki z onetu,to wzburzą tylko tych co i tak by glosowali przeciw.Zresztą większość ma gdzieś politykę i trudno tu nie zgodzić sie Liderem Typera Premier League.45% przy niekorzystnym układzie może nie dać większości, ale tu już na zapałki liczenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Tazen, jeśli wejdą tylko trzy partie (przy założeniu że pe-e-zel i konfederacja nie wchodzą) to PIS-owi styka 45%. O ile nie kłamali w weekend w tv.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
To tak jak ja, wybory mnie interesują tylko i wyłacznie pod kątem bukmacherki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,769 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,769 Likes: 10 |
To tak jak ja, wybory mnie interesują tylko i wyłacznie pod kątem bukmacherki. a ja przeciwnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Tazen, jeśli wejdą tylko trzy partie (przy założeniu że pe-e-zel i konfederacja nie wchodzą) to PIS-owi styka 45%. O ile nie kłamali w weekend w tv. Jak PSL pod progiem to PiS bierze większość bez gadania, nawet Jarek z Beatą mogą jebnąć babkę na pasach. ale raczej wątpię, PSL swoje zbierze jak zawsze, Kukiz dorzuci 1,5-2 i styka, moim zdaniem tylko konfederacja i BS nie wejdą, o ile w ogóle BS zbiorą podpisy na cały kraj, konfederacja też podobno może mieć ciężko (chociaż tutaj RN zrobi swoje, mają dużo ludzi)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
To tak jak ja, wybory mnie interesują tylko i wyłacznie pod kątem bukmacherki. a ja przeciwnie Don Basiura Ty to pewnie rozdajesz karty.Tam pod Pabianicami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,032 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,032 Likes: 19 |
To tak jak ja, wybory mnie interesują tylko i wyłacznie pod kątem bukmacherki. a ja przeciwnie Don Basiura Ty to pewnie rozdajesz karty.Tam pod Pabianicami. Chyba karty do głosowania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,769 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,769 Likes: 10 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|