|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19 |
Pamiętajmy, wszyscy idźmy na wybory. PiS musi osiągnąć większość;) A co będziesz wracał do kraju 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19 |
Zakładanie tematów w PP jest już passe czy właśnie odwrotnie dzięki Kuwecie wraca na szczyty? Passe nie raczej desperacja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681 Likes: 10 |
Pamiętajmy, wszyscy idźmy na wybory. PiS musi osiągnąć większość;) A co będziesz wracał do kraju  nie muszę mieć z tego korzyści żeby komuś dobrze życzyć:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19 |
Pamiętajmy, wszyscy idźmy na wybory. PiS musi osiągnąć większość;) A co będziesz wracał do kraju  nie muszę mieć z tego korzyści żeby komuś dobrze życzyć:) No właśnie widzę jak dobrze życzysz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681 Likes: 10 |
Ludu mecz.pl. nie słuchajcie AntyRadia! Bo widzicie co się dzieje;)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Ludu mecz.pl. nie słuchajcie AntyRadia! Bo widzicie co się dzieje;) Jedyne co jest zakazane na forum to używanie kostki rosołowej w innych dziedzinach życia jest dowolność :=
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Witam. Popieram Sensiego, jedyna uczciwa i rzetelna partia na ten moment. Moglby Forty zrobic propagande niczym w typerze angielskim
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19 |
Ludu mecz.pl. nie słuchajcie AntyRadia! Bo widzicie co się dzieje;) Antyradio to akurat jedyna stacja która się jeszcze nadaje do czegoś  przynajmniej muzycznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681 Likes: 10 |
Tylko muzycznie. Ostatnio tam u nich bardzo politycznie się zrobiło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
To ja nie wiedziałem, że tutaj jest siedlisko PiSu. To wszystko tłumaczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
To ja nie wiedziałem, że tutaj jest siedlisko PiSu. To wszystko tłumaczy. Coonrad się w hamaku na Sri Lance przewraca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19 |
Witam. Popieram Sensiego, jedyna uczciwa i rzetelna partia na ten moment. Moglby Forty zrobic propagande niczym w typerze angielskim Uczciwy i rzetelny polityk kolega się chyba u tej koszernej blondi zaopatrywał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681 Likes: 10 |
Conrad tylko czeka aż jego dojdą do władzy i zacznie robić porządki. Ale my się nie damy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Ja tylko wspieram rewolucjonistę Korwina, ale nie wiem, jak to teraz ma wyglądać ta koalicja z narodowocami, czy to się nie kłóci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19 |
Ja tylko wspieram rewolucjonistę Korwina, ale nie wiem, jak to teraz ma wyglądać ta koalicja z narodowocami, czy to się nie kłóci. Korwina to trza było 30 lat temu wybierać zrobił by porządek albo skończył jak Narutowicz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Witam. Popieram Sensiego, jedyna uczciwa i rzetelna partia na ten moment. Moglby Forty zrobic propagande niczym w typerze angielskim Uczciwy i rzetelny polityk kolega się chyba u tej koszernej blondi zaopatrywał  No nie wiem, gdyby mieli jakies powazne haki na Prezesa dawno by Go zmietli ze sceny politycznej. W mich oczach jest historikiem i patriota. Ostatnio jeszcze ksiazki Sumlinskiego i utwierdzilo mnie w poparciu dla tej partii
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Ja tylko wspieram rewolucjonistę Korwina, ale nie wiem, jak to teraz ma wyglądać ta koalicja z narodowocami, czy to się nie kłóci. Korwina to trza było 30 lat temu wybierać zrobił by porządek albo skończył jak Narutowicz Za młody byłem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|